

lebo Irie boli proste skvelí! :3
13 komentov
1
zusss
5. 10.októbra 2013 20:31
a ja som si myslela že to ty si mi lajkla ten post na fb!
4
@zusss sorrky, zabudla som predtým tagnúť...no netušila som, že si tam takže ťažko...kde si stála?
5
ja som bola hore na tom kvazi pochodi rovno v strede pri zabradli aj tato fotka vyzera že vznikla z podobneho miesta preto sa pytam či sme nahodou nestali vedla seba
6
@zusss no ja som bola tiež na zábradlí ale z tvojho pohľadu viac naľavo a ešte medzi nami určite bola kamoška a jeden silno si to užívajúci chlapec a cez jednu pesničku som utekala na wécko
8
@zusss a ten bubeník no ale k veci...strašne sa mi ľúbilo keď ľuďom natáčali na telefóny a tie ich zvláštne tanečné elektrovložky
9
inak ten bubenik bol najviac neaktivny aaaano to bolo super, aj to keď sme všetci skakaliiii a spievalii a všetko proste super
a mam sa ťa spytať či kamaratka mala aj lav mjuzik tričko
a mam sa ťa spytať či kamaratka mala aj lav mjuzik tričko
10
to hej, bolo mi to ľúto, lebo sa mi ľúbi škoda, že majú tak drahé tričká a tieto vecičky :/ no to nemala...asi sme stáli ešte ďalej od seba
13
inak veď toto že jedna mikina 35 eur som sa trochu pousmiala nad tym že... hm.
to teda! svet je mauinkyyyy ščipiku
to teda! svet je mauinkyyyy ščipiku

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
10 Shalom !!!
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...