

Obrázok bez popisu č.1073232
9 komentov
1
patrixo
21. 6.júna 2020 07:35
Mohli by si radsej kupit listok a nemuseli by stokarit za plotom
4
dat kazdemu to co potrebuje nie je spravodlivost, ale komunizmus.
a z historie vieme ze komunizmus vzdy konci milionmi mrtvych.
a z historie vieme ze komunizmus vzdy konci milionmi mrtvych.
6
@midnight súhlasím. Akurát kebyže chcem postaviť napr. kostol, tak by mi s tým komunisti asi nechceli moc pomôcť...
Tento obrázok treba chápať z pohľadu znevýhodneného v konkrétnej situácií. Napr. bezdomovcovi ak chceme naozaj pomôcť, väčšinou nestačí mu dať peniaze, jedlo alebo povedať mu nech si nájde prácu. Potrebuje komplexnejšiu starostlivosť, aby bol znova schopný viesť "normálny" život...
Tento obrázok treba chápať z pohľadu znevýhodneného v konkrétnej situácií. Napr. bezdomovcovi ak chceme naozaj pomôcť, väčšinou nestačí mu dať peniaze, jedlo alebo povedať mu nech si nájde prácu. Potrebuje komplexnejšiu starostlivosť, aby bol znova schopný viesť "normálny" život...
8
@georg21 na obrazku nikto nie je znevyhodneny, lebo to slovo znamena ze na neho bola nevyhoda aplikovana.
a hlavne je tam klucovy problem s tym "dat". akoze... co tak nespoliehat sa na to kolko bedni mi daju, ale doniest si vlastne? kazdy z tych troch ma rovnake moznosti zohnat si tolko bedni kolko vie ze potrebuje, problem nie je v tom ze su roznych vysok a tak potrebuju rozne mnozstvo, problem je v tom ze vsetci prisli bez bedni a ze "dajte mi co potrebujem, lebo preco by som si to mal zhanat sam?"
proste cely tento koncept "spravodlivosti" ako ho prezentuje obrazok je odveci, a oba pripady predpokladaju existenciu komunizmu a lisia sa len v tom ako by chceli aby ten komunizmus prideloval prostriedky.
a v momente ked predpokladas/vyzadujes komunizmus, tak uz tam si spravil kardinalnu chybu a potrebujes zacat celu uvahu uplne od nuly a pokial mozno tentoraz nie nespravne.
a hlavne je tam klucovy problem s tym "dat". akoze... co tak nespoliehat sa na to kolko bedni mi daju, ale doniest si vlastne? kazdy z tych troch ma rovnake moznosti zohnat si tolko bedni kolko vie ze potrebuje, problem nie je v tom ze su roznych vysok a tak potrebuju rozne mnozstvo, problem je v tom ze vsetci prisli bez bedni a ze "dajte mi co potrebujem, lebo preco by som si to mal zhanat sam?"
proste cely tento koncept "spravodlivosti" ako ho prezentuje obrazok je odveci, a oba pripady predpokladaju existenciu komunizmu a lisia sa len v tom ako by chceli aby ten komunizmus prideloval prostriedky.
a v momente ked predpokladas/vyzadujes komunizmus, tak uz tam si spravil kardinalnu chybu a potrebujes zacat celu uvahu uplne od nuly a pokial mozno tentoraz nie nespravne.
9
Napr. bezdomovcovi ak chceme naozaj pomôcť, väčšinou nestačí mu dať peniaze, jedlo alebo povedať mu nech si nájde prácu. Potrebuje komplexnejšiu starostlivosť, aby bol znova schopný viesť "normálny" život...
ono hlavne pomoc bezdomovcom uz je pomoc neskoro. nikto sa bezdomovcom nenarodi, bezdomovectvo nie je problem, ale symptom/dosledok problemu. treba riesit to preco sa ludia bezdomovcami stavaju.
ono hlavne pomoc bezdomovcom uz je pomoc neskoro. nikto sa bezdomovcom nenarodi, bezdomovectvo nie je problem, ale symptom/dosledok problemu. treba riesit to preco sa ludia bezdomovcami stavaju.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
