

Ja z toho týpka nemôžem.. =D =D =D =D
22 komentov
1
normalkomar
17. 9.sept. 2011 21:22
bože ja som sa na chatroulette ešte neodvážil ísť
6
8
kokos som to skúsila(len tak na očko)a tam taký dedko,a taký,uplny tučniak
9
@nataly005
Dobre dobre, nepreháňajme.. =D
Hej, on bol super.. Nemec nejaký.. =D =D
@normalkomar
Skús, niektorí majú.. jeden si aj predo mnou raz jointa šúľal.. =D
@indifferentgirl
Ale nie je, keby máš 35, tak je to divné, ale 2 roky.. o pár rokov to už ani nebudeš registrovať taký rozdiel.. =D
@zdenkula
To treba pár ľudí preťukať, až potom niekoho popiči nájdeš.. =D
Dobre dobre, nepreháňajme.. =D
Hej, on bol super.. Nemec nejaký.. =D =D
@normalkomar
Skús, niektorí majú.. jeden si aj predo mnou raz jointa šúľal.. =D
@indifferentgirl
Ale nie je, keby máš 35, tak je to divné, ale 2 roky.. o pár rokov to už ani nebudeš registrovať taký rozdiel.. =D
@zdenkula
To treba pár ľudí preťukať, až potom niekoho popiči nájdeš.. =D
17
18
20
@fr4nk1
to vieš, to bola prvá osoba ktorú mi vylosoval chatroulette... odvtedy už aj ja ich prepínam si predtav keby si tam mňa uvidel
to vieš, to bola prvá osoba ktorú mi vylosoval chatroulette... odvtedy už aj ja ich prepínam si predtav keby si tam mňa uvidel
21
@normalkomar Mne sa raz stalo, že som tam stretol chemikárku ešte na zš.. hej, je to až priveľká náhoda, ale smial som sa jak šialený.. =D
22

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...