

Tak aby ste vedeli važne som vstala o štvrtej!!
17 komentov
1
ppfx
25. 5.mája 2016 09:38
úplne som zvedavá na tie fotky!
4
@kosmiklove lebo o šiestej som stretla v meste internet. a o šiestej už je dávno svetlo, ne jak na tej fotke
5
@ppfx ja tiež. snad tam bude nejaká použitelná. lebo jak som chodila po meste s tym foťakom, tak som si spomenula, že ja vlastne nerada fotím mesto. ale snažila som sa vytvorit niečo nezyčajné tak uvidím.
6
Ide z toho taká (aspoň pre mňa)
double dobrá nálada ... akože poobede
bude hnusných 30°C + , ale takto zránka
je to zatiaľ nádherných chladivých pätnásť.
A ešte navyše to úžasné prázdno na mieste,
kde bežne v desiatkách a stovkách
mravčekujú odušu davy ľudí.
double dobrá nálada ... akože poobede
bude hnusných 30°C + , ale takto zránka
je to zatiaľ nádherných chladivých pätnásť.
A ešte navyše to úžasné prázdno na mieste,
kde bežne v desiatkách a stovkách
mravčekujú odušu davy ľudí.
15
Jee ale presne takto by som vyzerala kebyze sa nemalujem (no h8 ani nic, len dost podobne crty mam imho)
17
@marleymt no dobre ale to maš predom vyhrane lebo mne furt nejaki birdzaci pišu že ma niekyo niekde videl a ja furt len že čoo kedy kde, lebo šak ja uplne zasnene chodim po meste

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Ben Smythe.
3 Vitaj doma ♥