

Ak to dokážeš, čo pochybujem, prepáč mi to Branislav, ja už som taká. A si Ťa tu nechám, lebo si zatiaľ môj najväčší mužský skvost, až som sama prekvapená, čo to tu hovorím ...


Ak to dokážeš, čo pochybujem, prepáč mi to Branislav, ja už som taká. A si Ťa tu nechám, lebo si zatiaľ môj najväčší mužský skvost, až som sama prekvapená, čo to tu hovorím ...
11 komentov
1
flagrantine
15. 8.augusta 2011 14:21
a sme doma
2
počúvaj ty dement alebo dementka alebo čo to vlastne si daj tú fotku dole a ak sa ešte trocha ukľudním tak z toho nič nebudeš mať, ale ak to okamžite nezmizne, tak sa máš po piči, čo si to ty vlastne ženská alebo chlap alebo kieho čerta diabla?
stiahni to, kým ti hovorím pekne, chápem, že sú rôzni chorí ľudia, ale toto ja už za hranicami normality
stiahni to, kým ti hovorím pekne, chápem, že sú rôzni chorí ľudia, ale toto ja už za hranicami normality
3
dopiče, že najkrajší chlap medzi najškaredšími, si nejaký vtipný, čo to máš v tom profile, ty si ženská alebo chlap?
No teba by som rád raz stretol.
Už si pripadám jak v nejakom poopičnom sne, z ktorého sa nemôžem prebudiť.
No teba by som rád raz stretol.
Už si pripadám jak v nejakom poopičnom sne, z ktorého sa nemôžem prebudiť.
4
@tikalok nože hybaj semka sherlock, že akú má tento kokotko IP adresu , či je antiebranit a ebranit to iste len pre srandu
5
@depropex skorej by bolo zaujimave aky je este jeho iny nick pod ktorym (mozno) normalne na birdzi vystupuje
6
@malapohroma totot by ma zaujímalo. keby riešili identitu tohto kokota nepoviem ale oni sa rozplývajú nad snaživcom a inými neškodnými drobnými srandami.
no čo je @tikalok @kolini odborníci, poďte tu riešiť niečo čo riešiť treba, nie to čo nám môže byť jedno
no čo je @tikalok @kolini odborníci, poďte tu riešiť niečo čo riešiť treba, nie to čo nám môže byť jedno
7
@depropex hlavne treba tip, aby vobec vedeli na koho sa maju zamerat.. a vies, aj ked sa najde kto by to bol.. to neznamena ze to tohto kkta zastavi =/ bohuzial..
8
určite mu tu pod fotku idem písať, či viem jeho IP alebo čo... a hej, dajte tip, inak to nepôjde
9
@malapohroma @tikalok svoj prvý tip som už povedal aj ked si myslím že to je skoro jasne ze je to on. antiebranit

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?