

čaute
9 komentov
1
motyylia
28. 4.apríla 2014 23:03
^____^
4
@Devi neviem z kade si, tak ti neviem odporučiť miesto kde by si si to mohla otestovať... ale tak máš tam samozápalné uhlíky ktoré strašne páchnu po síre oproti normálnym (bambusové, kokosové, iné drevené)
tu ti na fotke horí len okraj uhlíka... vidíš kde sa už tvorí popol (ako všetka sláva, že si to tak rozťahala... ale chuť bola už asi zničená) ak nemáš možnosť si nažhaviť normálne uhlie na šporáku, v mirovlnke, či niekde tak aspoň zober to koliesko, zapál ho a nechaj vyhorieť síru, najlepšie von oknom... a ako ho budeš držať v kliešťoch môžeš do neho fúkať, alebo s ním opatrne mávať nech to ide rýchlejšie
a nejaké pomerne lacné a rýchlo sa žhaviace normálne uhlíky nájdeš pod názvom Bamboocha, sú z bamusu a na tento kotlík ti bude stačiť jedna tablička z čokoládiek v torých ich vyrábajú

hlavné zlepšenie budeš cítiť v tom, že chuť nebude plná síry
tu ti na fotke horí len okraj uhlíka... vidíš kde sa už tvorí popol (ako všetka sláva, že si to tak rozťahala... ale chuť bola už asi zničená) ak nemáš možnosť si nažhaviť normálne uhlie na šporáku, v mirovlnke, či niekde tak aspoň zober to koliesko, zapál ho a nechaj vyhorieť síru, najlepšie von oknom... a ako ho budeš držať v kliešťoch môžeš do neho fúkať, alebo s ním opatrne mávať nech to ide rýchlejšie
a nejaké pomerne lacné a rýchlo sa žhaviace normálne uhlíky nájdeš pod názvom Bamboocha, sú z bamusu a na tento kotlík ti bude stačiť jedna tablička z čokoládiek v torých ich vyrábajú

hlavné zlepšenie budeš cítiť v tom, že chuť nebude plná síry
5
@dogyno
ďakujem pekne.. wow, cením si radyyy..
no momentálne som v Londýne .. a moja vodná je v Bratislave.. tam to asi dostanem v trafike nie ? tie lepšie..
ďakujem pekne.. wow, cením si radyyy..
no momentálne som v Londýne .. a moja vodná je v Bratislave.. tam to asi dostanem v trafike nie ? tie lepšie..
6
@Devi neni zač... by som poskúšal tabakové obchody a smoke shopy, než bežné trafiky... ale tak v BA som nikdy také niečo nezháňal... ale tak stimbi a sultana by mali mať na 100% a možno aj lepšie... ale tak ponuka sa mení, pomerne pravidelne... stačí, že niekto pozmení výrobný proces a už to ide dolu vodou... pokým tie Bambooche sú také na istotu
prípadne v BA čo máš čajovne u Stromu z kostí, by ti mali bez problému poradiť
prípadne v BA čo máš čajovne u Stromu z kostí, by ti mali bez problému poradiť

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 3
Obrázok od Kobra -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 @Tequila kamo , dnes som... -
3 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
4 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
7 Aký je váš postoj k manželstvu? - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Ben Smythe.
3 Vitaj doma ♥