

Roky ubiehajú človek sa mení Co ja znam či k ľepšemu O.o !?
13 komentov
1
snehovavlocka
18. 6.júna 2015 19:04
nehoľ sa a vymaž tie ostatné otrasné fotky :letim:
2
@snehovavlocka myslíš že to pomôže ? :-S už som to skúšal moc nezarastám Kamarátka mi zas vravela opak že sa mám oholiť Sa už dohodnite konečne Inak diki moc zato že som otrasný
3
lol, nepovedala som, že si otrasný, môj kompliment ostal nepochopený
4
podla mna si lepsi oholeny ... Mozno keby si mal tu briadku hustejsiu bolo by to o inom
6
@snehovavlocka Hmm že sa nemám holiť to bol kompliment? Ďakujem
@nadinae Ďakujem :-S ... no možno aj to bude pri; súčasnom tempe stárnutia asi tak v 40tke
@blanc Ďakujem :happy: ... Tak asi mám alergiu na spánok alebo žeby som plakal a balil si jointa počas spánku?
@nadinae Ďakujem :-S ... no možno aj to bude pri; súčasnom tempe stárnutia asi tak v 40tke
@blanc Ďakujem :happy: ... Tak asi mám alergiu na spánok alebo žeby som plakal a balil si jointa počas spánku?
7
aaale nijak to neber v zlom alebo čo, len ma zaujímalo, aký to má pôvod
inak si pohľadný mladý muž :-S
inak si pohľadný mladý muž :-S
8
tie ostatné fotky proste kazia dojem oproti tejto, kde vyzeráš dobre a dokonca už aj bližšie na svoj vek
9
10
niekde v tých fotkách to máš spomenuté... ale neboj, nikomu to nepoviem
11
@snehovavlocka Nezabudni pripočítať diletaciu inak však nevadí .... keď dievčatá už len vek stará
12
supeeer vyzeraš, oholený/neoholený, ale vlasy takto nos už furt! parada

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 3
Obrázok od Kobra -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 @Tequila kamo , dnes som... -
3 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
4 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
7 Aký je váš postoj k manželstvu? - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Ben Smythe.
3 Vitaj doma ♥