

screenujem a čo
24 komentov
1
vitocorleone
4. 10.októbra 2015 21:21
6
@riskozvychodu môj tatko records hej ale naživo som horšia D
@limetkajaja že je dobry ten svetr ci co to jee dakujk
@sisi092 diiky
@vitocorleone ale no
@falanga ozaj odrbávam
@limetkajaja že je dobry ten svetr ci co to jee dakujk
@sisi092 diiky
@vitocorleone ale no
@falanga ozaj odrbávam
13
@forte to je fest super ked mame obe zo seba depresie ty zo mna ja z teba nadherne
@vitocorleone no moj mobil robi divy naživo som o 5 stupňov horšia D
@johnysheek pivo?
@vitocorleone no moj mobil robi divy naživo som o 5 stupňov horšia D
@johnysheek pivo?
17
uverim az ked uvidim podla mna to plati na vas obe.. len sa kazda na seba divne divate O: )
a ved ani ja..
a ved ani ja..
19
@johnysheek nedívam sa na seba divne..lepsie takto napisat ako potom ma vidiet naživo a by ma ludia ohovárali D
21
@20 mozem byt aj ja? :ehm: 8)
nesúhlasím s @19 .. chcem dôkaz namiesto sľubov (ps. ja neohováram.. väčšinou si len tíško vychutnávam chvíľky...)
nesúhlasím s @19 .. chcem dôkaz namiesto sľubov (ps. ja neohováram.. väčšinou si len tíško vychutnávam chvíľky...)
23
@johnysheek nije ..dôkaz ti poslem niekde newm kde.. som myslela vseobecne ludia co mi tu pisali
@filipenzo džíík
@filipenzo džíík
24
nemusis posielat.. staci ak napises suradnice.. sa nejak dopravim sam ci?

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
