Bebekex
dievča
najnedávnejšie lognutie
dnes 22:02
5825 dní na BIRDZi
regnutá od 7. januára 2010
najprv som sa dost obavala SV orientacie nasej obyvacky a terasy,lebo vsetci chcu len juzne slnkom zaliate terasy, ale oh boy, je len april a som najvdacnejsia na svete
9 komentov
2
@abstraktdepres @1 hej, pomylil si si nas asi, ja som tu foto nemala. kedze sme v dome od novembra minuleho roka, tak mame iba pergolu a sedenie, nic vynimocne tam nie je ale je odtial pekny pohlad na zahradu. sme obklopeni susedovymi stromami a to je super!
kazdopadne, odkazujem ludom nech sa neboja inych orientacii (pun intended)
kazdopadne, odkazujem ludom nech sa neboja inych orientacii (pun intended)
3
Toto sú hrozne dilemy.. my mame tiež balkon na SV, a zas mi chyba ze sa na nom nikdy tym padom neslnim, kedze mam na to chut skor poobede alebo večer a to je tam uz tiez.. a celkovo nie sme moc ranajsie tvory, takze slnko rano nam nerobi moc dobre..
Na druhu stranu byty ale aj balkony a terasy orientovane na zapad su ovela horucejsie v lete.
Na druhu stranu byty ale aj balkony a terasy orientovane na zapad su ovela horucejsie v lete.
4
5
@lejla32 @3 v krasnanoch sme mali balkon na juh a tam sa nedalo byt cez den jedine na jar a na jesen. v lete az po zapade slnka. ale tebe by to mozno sadlo akurat
no je to presne o tom,co clovek vyhladava a preferuje. my mame aj pozemok, takze mne staci proste potiahnut lehatko na juznu stranu a mam slnko, ale neviem ci to budem robit vobec dokonca aj spalnu idem vymenit,lebo je orientovana na juh.
no je to presne o tom,co clovek vyhladava a preferuje. my mame aj pozemok, takze mne staci proste potiahnut lehatko na juznu stranu a mam slnko, ale neviem ci to budem robit vobec dokonca aj spalnu idem vymenit,lebo je orientovana na juh.
7
@5 hej ked mas pozemok tak je to parada, lebo slnko vies mat tak ci tak
No ja by som prave spalnu chcela na zapad (mame sv), kedze zrovna rano nepotrebujeme aby nas budilo svetlo
No ja by som prave spalnu chcela na zapad (mame sv), kedze zrovna rano nepotrebujeme aby nas budilo svetlo

Napíš svoj komentár
- 1 Lejla32: Mne sa asi sníva, ze sa normalizuje a bagatelizuje chytanie cudzích ludi za...
- 2 Kobra: Na Ferovy si internet zgustol. Navyše, prišiel o všetko. Ospravedlnil sa, všetko...
- 3 Lytaryta: njn, títo (nejmín) 2, LostinDark, a Teal - alejo, mozu...
- 4 Teal: Keď ste si ma navarili, tak si ma aj zedzte!
- 5 Milgamman: Reálne sa mi tu nedá nahrať fotka z nového mobilu. To je slayáda
- 6 Dreyjir: Kedy naposledy ste spochybnovali svoju heterosexualitu? Ja dnes
- 7 Ruotong: Konecne TikTok trend s ktorym sa dokazem stotoznit youtube.com/shorts/4pSk...
- 8 Raketak: ... isto Milkinis vyraba Milka ? preco su tie Milkinis taky shiiiiit ? ...
- 9 Lytaryta: ale Búrka ...
- 10 Lytaryta: sakra, ten optic.router Sagemcomm 5670 AX sa restartuje a vypadáva nejmín 20...
- 1 Lostinthedark: Kamo strasne sa hlboko zamyslam nad realitou takto potme a tvrdnu mi bradavky z...
- 2 Lejla32: Mne sa asi sníva, ze sa normalizuje a bagatelizuje chytanie cudzích ludi za...
- 3 Mytickaentita: ľúbim sa špárať v starých knihách vianočných receptov a nachádzať tam bločky ešte z...
- 4 Kobra: Na Ferovy si internet zgustol. Navyše, prišiel o všetko. Ospravedlnil sa, všetko...
- 5 Lejla32: Potrebujem dnes večer okolo 17 este odoslať balík, tak aby prišiel do Vianoc....
- 6 Lytaryta: njn, títo (nejmín) 2, LostinDark, a Teal - alejo, mozu...
- 7 3kratadost: Gordon Ramsay sa veru nemylil, ked vravel, ze vsetok bordel treba OKAMZITE...
- 8 Hel14: Aké zaklínadlo treba použiť aby toto tu nahralo akúkoľvek fotku??
- 9 Teal: Keď ste si ma navarili, tak si ma aj zedzte!
- 10 Milgamman: Reálne sa mi tu nedá nahrať fotka z nového mobilu. To je slayáda
- 1 Willbebetter: Mam velku radost, som v office ja a 10 ITckarov a vsade v...
- 2 Lostinthedark: Kamo strasne sa hlboko zamyslam nad realitou takto potme a tvrdnu mi bradavky z...
- 3 Nahodnyokoloiduci1: Rozmýšlam že darujem spermie do spermobanky, a kopu spermií, takže budem mať...
- 4 Lejla32: Mne sa asi sníva, ze sa normalizuje a bagatelizuje chytanie cudzích ludi za...
- 5 Bebekex: 17 rokov som nemala kratke vlasy. It's tiiiiiiiiime
- 6 Mytickaentita: ľúbim sa špárať v starých knihách vianočných receptov a nachádzať tam bločky ešte z...
- 7 3kratadost: Zacinam mat silno negativny vztah k bruseniu superoceli... Strasne vysoky skill floor.
- 8 Abstraktdepres: Ten SPS kurier je hrozný. 15teho mu firma dá balík a ani 18teho ho...
- 9 Lejla32: Ja uz fakt neviem ci ma nieco prekvapi z Rakuska..oficialny list z uradu, ...
- 10 3kratadost: Pokial ide o energetiku, vzdy som vedel, ze FR to vymysleli celkom...
Bože kde zmizli tie fotky krásnej terasy? Ale občas sa mi pletieš s Thunderstorm...