V rámci jesennej prokrastinácie som sa rozhodla zostaviť Vám rebríček najbizarnejších ubytiek, ktoré som doteraz zažila. Bolo veľmi ťažké vybrať iba 5, nakoľko som zažila mnoho fajn, ale aj menej fajn ubytiek s rôznymi situáciami.
Zároveň vyzývam ďalších spoluprokrastinátorov, nech sa tiež podelia o svoje bizarné ubytká či zážitky, aby sme sa mohli spoločne pobaviť

5, Arménsko- škola v prírode
Na piate miesto sa dostal jeden podivný camp na juhu Arménska, kde som nocovala aj so svojimi kamošmi a frajerom. Bol to obrovský areál s maličkými chatkami ukrytými v lese, pričom, kuchyňa, kúpelková chatka a wécka boli zvlášť  vzdialené asi 5 minút chôdzou.

Bizár tomu dodával náš "strážnik" areálu, otec majiteľa, staručký Sergej, ktorý celú noc sedel vonku na stoličke. Aj by mi ho bolo ľúto, kedže sme boli v celom kempe jediná skupinka, ale Sergej asi nemal úplne srdce na mieste.
Vracajúc sa z kúpelky, zhromaždili sme sa všetci okolo obrovského kraba (nazvali sme ho Miško), ktorý prechádzal z jednej strany cesty na druhú až k jazierku. Boli sme všetci fascinovaní, že čo tu vlastne robí a veľmi sme sa mu tešili, na čo Sergej došiel a Miška zašliapol. 
Ten sa ako tak stihol prebrať zo šoku a snažil sa utiecť, na čo Sergej zašlapol ešte silnejšie a odkopol ho do trávy. A Miško bol fuč

Tu som Vás oklamala, fotku nemám.
Sľubujem, že už odteraz to budú úsmevné bizarnosti.

4, Ferrara- mini byt
Toto ubytko v talianskom meste Ferrara bolo úplne maličké, až sa mi na chvíľu zazdalo, že mu vlastne chýba kúpeľna s wéckom. 
Ona tam bola, akurát sme si mysleli, že je to vchod do Narnie

3, Na treťom mieste sa umiestnilo ďalšie talianske ubytko, avšak tentoraz bola problematika záchodu a kúpeľky o niečo komplexnejšia. Ono to aj vyzeralo, že všetko je tak ako má byť, až kým človek neotvoril dvere a nezistil, že tam vlastne chýba značný kus steny, čiže všetci spolubývajúci počuli, že miestnosť sa používa2, Druhé miesto patrí kuchyňo-kúpeľni v Tartu, kde sa môžete sprchovať aj variť zároveň. Skoro ako doma

HONORABLE MENTION
-hostel v Kazani- našla som si tam dvoch nových kamošov-šváby Borisa a Jeľcina. Naspäť do Moskvy som si ich ale nevzala.
Bála som sa ako by zareagovala moja mini červená armáda.

-Spomienku si zaslúži aj jordánsky alkoholik so smutnými očami Abdalah, ktorý daroval mojim kamarátom erotický masážny olej. Len tak. Lebo prečo nie.

1, Tramtatadááá- Mama Armenia

Prvé miesto s najbizarnejším ubytkom v mojom živote patrí bezpochyby Matke Armenii. Takto sme nazvali postaršiu pani, u ktorej sme boli ubytovaní na jednu noc. Hneď pri príchode do domu nás donútila dať si papuče, čo mi neprišlo divné, nakoľko na Slovensku je to úplne bežné. Hovorila lámanou rusko-angličtinou, takže to bola celkom sranda, ale viac-menej dookola opakovala to isté a veľa gestikulovala.
Potom nám ukázala izby a demonštrovala, že ako a kedy môžeme a nemôžeme sedieť na posteli a že v izbe nesmieme jesť ani piť. Keď ideme na záchod, musíme si vziať záchodovú misu, ktorá bola položená vedľa záchoda a po použití ju tam dať naspäť, pričom po opustení wécka, nesmieme zatvárať dvere. Pre istotu ich chodila po nás kontrolovať.
Potom sme sa všetci vybrali do svojich izieb a Mama Armenia išla hrať candy crush.
Neskôr som sa vybrala, že sa idem osprchovať, na čom by nebolo nič divného, keby za dverami kúpelky nestála a nečakala s mopom v ruke sama Mama Armenia, ktorá okamžite nabehla do kúpelky ju po mne vyčistiť. A toto sa zopakovalo keď sa išla osprchovať moja kamoška a potom aj frajer.
Ďalší kamarát sa jej natoľko bál, že kúpelku radšej vyumýval po sebe sám.
Na druhý deň ráno nám Mama Armenia pripravila bohaté raňajky, pričom nám nedovolila nabrať si ani vodu, všetko robila sama a s radosťou nám ukazovala, čo všetko je domáce a čo kúpené v obchode.
Aj keď bola velmi milučká, občas som sa trochu bála, odkial na mna zase vybehne s mopom alebo či ma nenačapá sedieť nesprávne na posteli.

To je konec

 Blog
Komentuj
 fotka
patriska  19. 11. 2019 22:53
Super ale tá posledná pani.. no mazec
 fotka
bebekex  19. 11. 2019 22:56
@patriska to ano! keby si sa nahodou niekedy vybrala do Armenska, rada poskytnem kontakt treba ju zazit
 fotka
purenarcissism  20. 11. 2019 12:34
koment "ako doma" nepochopi kazdy
 fotka
lawey  20. 11. 2019 12:37
uplne uzasne poprosime viac takych!!!! a mama Armenia uplna topka pani
 fotka
bebekex  20. 11. 2019 13:33
@purenarcissism aj som rozmyslala,ze dovysvetlim,ale nechcelo sa mi
@Lawey som rada,ze pobavilo
 fotka
11  20. 11. 2019 16:05
.
 fotka
staphylococcus  20. 11. 2019 22:30
Omg
Teda, krab misko ma znacne zdeptal ale mama armenia to aspon trochu vylepsila.
 fotka
teal  27. 11. 2019 19:29
My sme mali na jednom ubytku umyvadlo umiestnené rovno v sprche.
A v ďalšom bolo okno na izbe priamo do dvora, kde sedeli a debatili ostatní hostia. Neboli tam žiadne žalúzie, ani roleta, len krátky a presvitajúci záves a posteľ bola hneď pri tom okne, takže z vonku na nás všetci mohli vidieť.
Napíš svoj komentár