

@nats Inšpirovala si ma ku kúpe. Snáď to bude fungovať.


@nats Inšpirovala si ma ku kúpe. Snáď to bude fungovať.
11 komentov
1
azizi
27. 3.marca 2025 15:21
Kto by nevedel, čo to je - je to taká vec na extrémne rýchle a jednoduché natočenie vlasov 🦩
2
@nats ozaj a chcem sa spýtať, dá sa to aj tak, že si to dám na mokré vlasy a vyfenujem? Čize by som nemusela čakať celú noc?
3
@azizi @2 tak to netusim, akoze asi zalezi aky mas typ vlasov ale tipovala by som ze to nebude drzat tak dobre ako ked to mas celu noc... no a ked to budes mat v noci tak na suche vlasy!!
4
@nats @3 Prečo nie na mokré? Keď som bola malá mama mi zaplietala mokré vlasy do vrkocikov a ráno to bolo pekné.
Ja mám inak prirodzene jemne vlnité vlasy. Takže u mňa by to malo mať väčší efekt, či?
Ja mám inak prirodzene jemne vlnité vlasy. Takže u mňa by to malo mať väčší efekt, či?
6
whaaat to snad nie akoze ja ked som dakedy zaspala s mokrymi vlasmi tak som sa zobudila rano ako zmoknute kura minule jedna trichologicka v podcastw vysvetlovala ze fenovanie je must lebo ked si nechavas prirodzene vyschnut vlasy tak sa tam v tom vlhku tvoria vselijakr bakterie a este ked spis a sa prehadzujes tak sa ti lahsie polamu a zauzlia vlasy, no proste not good ale take 80% suche su v poho
7
@nats @6 Ach jo tak dobre, aspoň na 50% Mne inak strašne rýchlo schnu vlasy, obvykle si ich fenujem asi 2-3 minuty...
8
Na mokré vlasy určite nie, len na vlhké, teda najlepšie hneď potom ako sa ozmývaš a vyfénuješ, vlasy sú potom ešte stále vlhké aj keď sa zdajú byť už suché a vtedy je to najlepšie, sú lahko tvarovatelné. S mokrými určite nie.
9
@ladydoga @8 Ale stále nerozumiem preco. Baktérie a polámanie mi nevadia Aj tak to budem praktizovať max. raz za mesiac...

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
3 Nenamaľovaná a strapatá -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...