Andrejisko
20. 4.apríla 2007 20:40
Ďalšie jeho blogy »
Nikdo ma nema v laske lebo som kokot a vsetko v jednom hm
Blog
12 komentov k blogu
1
ksiksa
20. 4.apríla 2007 20:46
Ale no neber to tak ..sam si povedal ze je chyba v tebe tak sa snaz byt mily a ver ze tama niekto rad ..vazne alebo zi pre seba ked si taky egoista ale nemozes skoncit s niecim so si nezacal to by bolo sebecke vela stastia do zivota a nesmut
2
ja som myslela ze mna nikto nema rad...az kym sa to naozaj nestal tak pozor
6
moje nervy... čo sa všetci chcu zabit?... čo vam šibe? a čo potom? čo ked potom to bude ešte horšie ako teraz? ... račej bud rad ze si rad a drz hubu a krok
7
tak asi sa k nim nechovas ako kamarat nie??skus zmenit seba
8
to hej tvarim sa ako nejaky kokot ja viem ved zivot je ako susienka nie hehehe...,,,...
10
Vidis a to som teraz strasne zvedavy ze ci vies charakterizovat v com si taky ze ta akoze vsetci nemaju radi..
12
to je ale fe ci nefer ale ja to beriem ako dobry nazor dakujem vam'

Napíš svoj komentár
- 1 Joi: Záblesky
- 2 Kemuro: Éluard
- 3 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
- 4 Mahmut: Stručne, jasne a drsne o tom, ako si stojíme voči prírodným bytostiam
- 5 Kemuro: Vauxhall
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Soyastream: Čerstvá
- 3 Kemuro: Gradient
- 4 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 5 Kemuro: Padilla
- 6 Joi: Záblesky
- 7 Kemuro: Éluard
- 8 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 9 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- 10 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
- BIRDZ
- Andrejisko
- Blog
- Nikdo ma nema v laske lebo som kokot a vsetko v jednom hm
