Acvd43xa7w
33-ročná žena
najnedávnejšie lognutie
29. 1.januára 2025 08:43
5770 dní na BIRDZi
regnutá od 2. septembra 2010
fuuu masaker. uz nezvladam pracu s ludmi a alkoholom, fakt nie kokotni su ti ludia..
9 komentov
1
artusios
5. 12.decembra 2014 12:56
Nedaj saaa!
3
@artusios neskoro
@grietusha v jednej krcme a v jednom bare. hej, dost rychlo som to vzdala, ale fakt to nevykryvam, nie som dostatocne odolna osobnost voci tomu nevravim, ze uz nikdy viac, ale nateraz nie.
neviem, ako to prekonat no
@grietusha v jednej krcme a v jednom bare. hej, dost rychlo som to vzdala, ale fakt to nevykryvam, nie som dostatocne odolna osobnost voci tomu nevravim, ze uz nikdy viac, ale nateraz nie.
neviem, ako to prekonat no
4
ja robím za barom už 7 rokov a jediné, čo aj teraz radím svojim čašníkom, je, že proste treba mať mega nadhľad. s ľuďmi komunikujem tak, že ak ma čo i len trochu serú, tak si v hlave spievam nejakú pesničku "kokot kokot kokot kooookooot, kokot ,kokot koooookot", predstavujem si, ako ich mlátim týčou po hlave, ale zásadne sa vždy usmievam. ľudia sú kokoti, s tým sa třeba zmieriť a nikdy sa proste neznižovať na ich úroveň.
viem ,že prvé mesiace sú najťažšia záťaž na pečeň pre čašníkov, lebo to nadšenie a potreba všetko ochutnať... ale to tiež prejde. mala som obdobia, keď som začala smenu o šiestej večer a domov sa vrátila o jedenátej na ďalší deň. poznala som každú vešticu a notorikov v mnohých nonstopoch po meste.
ale teraz tu popíjam maximálne tak kofolu.
viem ,že prvé mesiace sú najťažšia záťaž na pečeň pre čašníkov, lebo to nadšenie a potreba všetko ochutnať... ale to tiež prejde. mala som obdobia, keď som začala smenu o šiestej večer a domov sa vrátila o jedenátej na ďalší deň. poznala som každú vešticu a notorikov v mnohých nonstopoch po meste.
ale teraz tu popíjam maximálne tak kofolu.
5
Poznam to, tazko sa to prekonava lebo niektory ludia su fakt jebnuty na hlavu a asi ich bavi robit ludom nervy
6
predstavujem si, ako ich mlátim týčou po hlave, ale zásadne sa vždy usmievam. .DD
7
@thrwtchr tak ono tá predstava vyvoláva úsmev na tvári sama o sebe ja už som niekoľkokrát bola nominovaná za najmilšiu čašníčku, akú kedy stretli
9
@hotaru hej, to fakt nespoznáš, hostia ma majú strašne radi fakt to dobre funguje to aj keď túto info vieš, tak na ňu při mojom prístupe zabudneš

Napíš svoj komentár
- 1 Redpanda: Na sietach teraz idu trapne mystery boxy, kde si dospele zeny objednavaju odpad...
- 2 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš, ty si náš Spasiteľ.
- 1 Thunderstorm: Dnes exotic a potom 108 Pozdravov Slnku a večera s mojím bestie, piatoček...
- 2 Tequila: preco vsetky tie celebrity, co boli kedysi hrde na to, ze su...
- 3 3kratadost: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 4 Redpanda: Na sietach teraz idu trapne mystery boxy, kde si dospele zeny objednavaju odpad...
- 5 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš, ty si náš Spasiteľ.
- 1 Lostinthedark: Nechcem zasierať tamten status, ale nedá mi to. Viete, ...
- 2 Mytickaentita: ja milujem Luciu Yar!!! to tam ale musíte povedať
- 3 Trevor1994: Uprimne keby som mal zbran a odvahu uz to se sebou skoncim. Ale nemam...
- 4 Retromaniak: Nechápem ľudí, čo povedia že oni všetko stíhajú a majú stále počas celého...
- 5 Tulipanoo: mala som rande so 40-rocnym typkom (lebo preco nie) a nechcem byt age-istka, ...
- 6 Thunderstorm: Rozhodla som sa, že si dám na leto collarbone lob. A asi si...
- 7 Tulipanoo: prazsky najom update: landlorda som odmietla a nejdem s nim do divadla a zvysil...
- 8 3kratadost: Hehehehe, dnes som mal opat prilezitost niekoho zjebat za to, ze neodlozil...
- 9 Thunderstorm: Vo štvrtok idem viazať s novým riggerom, ešte len začína, ale má...
- 10 Luc.ka: Je mi dost *neopisatelne*, ked vidim (alebo pocujem) nejaku zanetinu basnicku. Sice sa...
