Wosush

11 ročný chlapec
Narodky: 25.9.
194 cm
82 kg
Orientácia
hetero

Wosush Jeho novinky

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 14. október 2014 fórum Fórum

  @buranobijec Zrejme je to pre teba ťažko pochopiteľné, ale je očividný rozdiel medzi pozemným konvojom, sledovaným kvantami repotérov v relatívne kľudnej zóne a lietadlom, ktoré uprostred noci pristane v rozjebanom Iraku zmietajúcom sa vo vojne proti najsilnejšej armáde sveta (nehovoriac o tom, že v dnešnej dobe sa informácie zaznamenávajú a šíria ďaleko jednoduchšie, než tomu bolo v 2003).
  A napokon, prečo by sa vôbec mal niekto báť, že si toho niekto všimne? A kto by vlastne mal? Tí všetci, ktorí si podľa vás konšpiratívnych blbečkov nevšimli "neodvratné dôkazy" o riadenej demolícii WTC (a to z akýchkoľvek dôvodov)? Hehe

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 14. október 2014 fórum Fórum

  @65 Dopraviť kamkoľvek do Iraku jeden nákladiak nejakých chemických agentov ako sarín, horčičný plyn a podobne musí byť pre krajinu, ktorá podľa konšpiratívnych blbečkov dokázala zorchestrovať niečo tak komplexné a zložité ako 11. september (a ojebať tým celý svet) totálna brnkačka.

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 14. október 2014 fórum Fórum

  Najhoršie je to, keď začnú totálni laici papagájovať dogmy o tom, čo je a čo nie je "fyzikálne možné". Naivne si myslia, že tie minimálne znalosti, ktorými disponujú, im bezpečne stačia na objasnenie, jednej z najrozporuplnejších udalostí v histórii, v ktorej sa nedokážu konsezuálne zhodnúť samotní ľudia "od fachu". Viete o tom hovno, rovnako ako ja. Nezaoberajte sa preto otázkami fyziky, statiky, alebo chémie. Klaďte si otázky z logiky, na ktoré viete aspoň čiastočne odpovedať.
  - Keď Američania dokázali zorchestrovať takú zložitú vec, ako je demolícia WTC, ako je možné, že následne, nedokázali, ako súčasť plánu "nájsť" (podhodiť) Husajnovi zopár bečiek chemických, biologických, alebo akýchkoľvek iných zbraní hromadného ničenia?
  - Prečo si Američania celú akciu zbytočne komplikovali, útokom na viaceré (4!) ciele? Na dosiahnutie svojich cieľov, by im pokojne len jeden.
  - Ak bola "rola" dopravných lietadiel v útokoch tak dôležitá, prečo by útok na Pentagón len fingovali, použitím balistickej rakety, alebo čohokoľvek iného? Prečo v prípade útoku na Pentagón nepoužili lietadlo taktiež?
  - Pokiaľ do Pentagónu, žiadne lietadlo nenarazilo, čo sa stalo s letom 77, ktorý dokázateľne opustil letisko vo Washingtone? Kam zmizol?
  - Prečo sa celej veci ohľadom údajnej riadenej demolácie WTC nechytli odvekí rivali Republikánov Demokrati a nezruinovali tak ich reputáciu na veky vekov (podobne ako napr. pri afére Watergate?). Sú aj oni súčasťou sprisahania? Rovnako ako drvivá vačšina vládnucich politikov tohto sveta (vrátane tých ruských, či čínskych), ktorí rok čo rok na výročie 11. septembra posielajú americkým prezidentom kondolenčné oznámenia?

  atď.

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 20. september 2014 fórum Fórum

  Soundmagic.

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 17. september 2014 fórum Fórum

  Wosush sa regol ako 2 ročný dňa 19. apríla 2006. Od vtedy ubehlo už 3073 dní…

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 14. september 2014 fotku Majo16: majo16
  majo16

  "Kto je za?"

  Kurva fix. Hehe

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 25. jún 2014 fórum Nakupna uchylka

  M a výlety.

 • wosush fotka
 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 6. jún 2014 status Alpynus: Hahaha, zvrhlosť niektorých ľudí nemá hraníc. aby pili...

  @alpynus Nie je to to iste, lebo vazni by na slobode mali este stale perspektivu prezit a mat sa dokonca lepsie, nez vo vazeni. No v momente ak by si dnes uz zdomestikovane zvierata vypustil na slobodu, s pravdepobobnostou hraniciacou istote by jednoducho zomreli. Vazen si vie predstavit a realizovat svoj zivot aj mimo vazenia, ale tieto zvierata uz nie. Ba dokonca si myslim, ze su v tomto "partnerstve" s clovekom mimoriadne spokojne, pokial je o nich dobre postarane (podobne ako u psov ci maciek, ktore sme domestifikovali zas z uplne inych dovodov).

  Ide mi len o to, aby sa vsetci "nevegani" nehadzali do toho isteho vreca, pretoze mnohi si prave cielene kupuju vajicka, ci maso z chovov, o ktorych som hovoril. A tym de facto davaju moznost dalsim zivym bytostiam prezit zivot, ktory im za to stoji a este z toho maju osoh aj oni sami.

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 6. jún 2014 status Alpynus: Hahaha, zvrhlosť niektorých ľudí nemá hraníc. aby pili...

  @alpynus Skus si predstavit nejaky ten "lepsi", kludne aj domaci chov, kde je o sliepky, kravy, whatever postarane pomerne dobre (maju dostatok zivotneho priestoru, nie su dopovane chemiou, atd.). Nie je to pre nich to najlepsie riesenie? Pretoze v opacnom pripade, nebyt cloveka, by bud zomreli od hladu, alebo by vobec neexistovali? Clovek im teda dava moznost prezit z ich pohladu skutocne kvalitny zivot, nech uz je akokolvek dlhy, vymenou za ich mlieko, vajicka a maso. Neviem ako ty, ale podla mna je to win-win.

 • wosush fotka
 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 2. jún 2014 status Alpynus: Hahaha, zvrhlosť niektorých ľudí nemá hraníc. aby pili...

  @alpynus Neviem ako hlboko vidis do mysle zvierat, ale nepripustis, ze minimalne v niektorych pripadoch im status quo vyhovuje? Teda, ze je pre existenciu viac priaznive, nez nepriaznive to, ze sa o nich clovek stara a vyuziva?

 • Seď pokojne, načítavam ďalšie oné…
Načítaj: Ďalšie
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist