Wosush

10 ročný chlapec
Narodky: 25.9.
194 cm
82 kg
Orientácia
hetero

Wosush Jeho novinky

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 25. jún 2014 00:38 fórum Nakupna uchylka

  M a výlety.

 • wosush fotka
 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 6. jún 2014 16:32 status Alpynus: Hahaha, zvrhlosť niektorých ľudí nemá hraníc. aby pili...

  @alpynus Nie je to to iste, lebo vazni by na slobode mali este stale perspektivu prezit a mat sa dokonca lepsie, nez vo vazeni. No v momente ak by si dnes uz zdomestikovane zvierata vypustil na slobodu, s pravdepobobnostou hraniciacou istote by jednoducho zomreli. Vazen si vie predstavit a realizovat svoj zivot aj mimo vazenia, ale tieto zvierata uz nie. Ba dokonca si myslim, ze su v tomto "partnerstve" s clovekom mimoriadne spokojne, pokial je o nich dobre postarane (podobne ako u psov ci maciek, ktore sme domestifikovali zas z uplne inych dovodov).

  Ide mi len o to, aby sa vsetci "nevegani" nehadzali do toho isteho vreca, pretoze mnohi si prave cielene kupuju vajicka, ci maso z chovov, o ktorych som hovoril. A tym de facto davaju moznost dalsim zivym bytostiam prezit zivot, ktory im za to stoji a este z toho maju osoh aj oni sami.

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 6. jún 2014 13:56 status Alpynus: Hahaha, zvrhlosť niektorých ľudí nemá hraníc. aby pili...

  @alpynus Skus si predstavit nejaky ten "lepsi", kludne aj domaci chov, kde je o sliepky, kravy, whatever postarane pomerne dobre (maju dostatok zivotneho priestoru, nie su dopovane chemiou, atd.). Nie je to pre nich to najlepsie riesenie? Pretoze v opacnom pripade, nebyt cloveka, by bud zomreli od hladu, alebo by vobec neexistovali? Clovek im teda dava moznost prezit z ich pohladu skutocne kvalitny zivot, nech uz je akokolvek dlhy, vymenou za ich mlieko, vajicka a maso. Neviem ako ty, ale podla mna je to win-win.

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 2. jún 2014 19:05 status Alpynus: Hahaha, zvrhlosť niektorých ľudí nemá hraníc. aby pili...

  *ich existenciu

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 2. jún 2014 19:05 status Alpynus: Hahaha, zvrhlosť niektorých ľudí nemá hraníc. aby pili...

  @alpynus Neviem ako hlboko vidis do mysle zvierat, ale nepripustis, ze minimalne v niektorych pripadoch im status quo vyhovuje? Teda, ze je pre existenciu viac priaznive, nez nepriaznive to, ze sa o nich clovek stara a vyuziva?

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 24. máj 2014 23:11 fórum Aky vam vysiel vysledok?

  14

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 16. máj 2014 04:49 článkok v blogu Tobago: 40 znakov, podľa ktorých rozpoznáš, či si fanatický...

  Ja viem ešte jeden!

  Tvrdo vystupujete proti zabíjaniu „nenarodených detí“ v akýchkoľvek prípadoch. Zároveň by ste však nazvali „Božou spravodlivosťou“ to, ak by sa Boh rozhodol tieto deti navždy uvrhnúť do horúcich pekiel za to, že neboli pokrstené.

  Oh wait...

 • wosush fotka
 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 9. máj 2014 17:25 fórum Najstarší

  Wosush sa regol ako 2 ročný dňa 19. apríla 2006. Od vtedy ubehlo už 2942 dní…

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 9. máj 2014 13:29 fórum Najsexy ženské meno

  Tamara.

 • wosush fotka
  Wosush, komentoval 3. máj 2014 01:09 status Amikadze: Hnevám sa na rusov :(

  @zerone
  Fajn, takze tvoja verzia znie tak, ze sa 130, ci kolko krajin spriahlo v otazke Krymu a Ukrajiny proti Putinovi vylucne z ekonomickych zaujmov, zamerne ignorujuc skutocnu podstatu konfliktu. Konfliktu, ktory ma udajne za ciel nieco daleko vacsie a to vdaka kolabujucej ekonomike USA a utahovaniu pomyselnej slucky okolo Ruska a Ciny (mimochodom, ani ta nehlasovala spolocne s Ruskom ako sa povodne ocakavalo, ale sa hlasovania zdrzala).

  Moj pohlad je taky, ze by som to neprecenoval a nedramatizoval, ze ide o viacmenej prirodzeny vyvoj, ked sa dalsia krajina, alebo minimalne jej cast, rozhodla opustit rusku sferu vplyvu. Po pobaltskych krajinach, Srbsku, ci Moldavsku sa aj minimalne polovica Ukrajincov rozhodla, ze chcu radsej byt sucastou zapadnych struktur. A to z celkom zistnych dovodov, pretoze vidia aku zivotnu uroven reprezentuje jeden z dlhodobych ruskych satelitov - Bielorusko a aku napr. Estonsko po 10 rokoch v EU.

 • Seď pokojne, načítavam ďalšie oné…
Načítaj: Ďalšie
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist