

16 komentov
1
atropos
3. 5.mája 2026 21:18
Zase perfektná. Please tell me there's more
3
Telefonom tmavé scény velmi nejdú tak to potom dokresluje SW AI a dosť toho netrafí... Vyzerá to potom ako grafika zo starej PC hry, Doom3 Ale inak pekné.
4
keď si v súťaži "skritizuj všemožné pičoviny" ale tvoj súper je AbstraktDepres
5
@mytickaentita @4 píšem že pekné, len že tie mobilové fotáky to skreslujú... Inak som vedel že sa ozveš Nesklamala si. Tak sa uvidíme zase inde posiela ti pusinku za tvoju krestanskú dobrosť v srdci
6
@abstraktdepres @5 z nejakého dôvodu tu riešiš kresťanstvo asi najviac zo všetkých, okrem Tomáša prečo ti to kresťanstvo tak podáva ruky? však môžeš sa stať kresťanom, nikto ti nebráni :3 každopádne, yes, ja som trochu ostrá, ale aspoň nechodím do fotiek tu dávať zbytočné & drbnuté pripomienky
7
@mytickaentita @6 len ti nejako nedochádza že tvoje poznámky k mojim poznámkam sú dalšie "drbnuté" poznámky Teda niesi na tom ani o kus lepšie
Si precitlivelá. Neber to tak vážne. Niesme tu ani pod tvojim statusom alebo fotkou. Urobme dobrú vec a už jej to tu dalej nezasierajme. Nabudúce si daj pauzu a nekomentuj všetko čo sem napíšem. Bude o jeden nezmyselný spor menej.
Si precitlivelá. Neber to tak vážne. Niesme tu ani pod tvojim statusom alebo fotkou. Urobme dobrú vec a už jej to tu dalej nezasierajme. Nabudúce si daj pauzu a nekomentuj všetko čo sem napíšem. Bude o jeden nezmyselný spor menej.
11
Ak by raz niekto spisoval historiu birdzu tak ta doporučím. Myslím že budeš sypať všetko aj s dátumami a lepšie než ten tvoj dejepis
12
@abstraktdepres @11 prepáč, ale celkom si ešte pamätám čo som čítala pred pár dňami, takže neviem presne, čo riešiš
13
@12 inak, keď už, nechcel si náhodou, aby sme ju tu nespamovali? ako vidíš, na teba som už nereagovala, takže nechápem znova, že čo riešiš
14
@mytickaentita @12 riešim to že to tu bolo len asi 1 hodinu a to niekedy okolo 3tej ráno len som v šoku že tebe tu absolutne nič neujde
15
16
@mytickaentita @15 vieš čo, asi hej, asi fakt kúruje Ja som to spomínal aj inde a tam som to zmazal... a že som to písal aj sem to už som zabudol Takže beriem, kúruje máš pavdu

Napíš svoj komentár
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Tak napríklad aj medzi týmito sa... - 3
Obrázok od Kobra -
4 So spawnikom na bring me the... - 5
Obrázok od Mariquittka -
6 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Who diz boiii -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... - 6
Obrázok od Thunderstorm -
7 @Tequila kamo , dnes som... -
8 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Som sa nalíčila
Obrázok od Lostinthedark