Komenty k fotke

 1. 1
  James98

  31 ročný muž
  Bratislava

  Takých bolo viac. Čaputovci sú na úrovni Kotlebu
 2. 2
  Riddler

  26 ročný muž
  Turiec

  @james98 Každý tábor má svojich bláznov aj normálnych :)
 3. 3
  James98

  31 ročný muž
  Bratislava

  To je jasné. Ale nepáči sa mi kam to celé vedie. Na snahu o racionálny názor sa po novom odpovedá takto.
 4. 4
  Riddler

  26 ročný muž
  Turiec

  @james98 Tak ono celé je to posunuté do dosť emotívnej roviny, kde tá racionalita nie je až tak dôležitá, kedže marketéri pochopili, že na ľudí treba ísť touto cestou, načo aj upozorňovala sociologička, myslím že pani Kusá to bola. Pri reklame, kde si babka nesie do nemocnice toaleťák síce slabším povahám aj slzička ukápne, ale do prezidentskej kampane to patrí asi ako kyslé uhorky na tortu :D kedže prezident s tým nič neurobí.
 5. 5
  James98

  31 ročný muž
  Bratislava

  No veď toto. Mne sa najviac páči ako argumentujú niektorí prevažne starší voliči. No Šefčovič síce má skúsenosti, ale Čaputová je pekná, budeme mať peknú prezidentku. Celé je to len o emóciách a dojmoch. Tu sa nediskutuje. Skús napísať na Zomri racionálny argument a začnú presne také isté konšpiračky ohladne toho, kým si platený, že si troll a neviem čo ešte - ako keď sa pokúsiš napísať niečo racionálne do pro-Kotlebovskej skupiny.
 6. 6
  Riddler

  26 ročný muž
  Turiec

  @james98 No toto som už niekoľkokrát počul tiež, že idem ju voliť nech máme konečne ženu prezidentku, a navyše takú sexy! :D niektorí asi nepochopili,že si nevyberajú milenku, ale prezidentku.
 7. 7
  James98

  31 ročný muž
  Bratislava

  A jej volební tím to aj nasilu drží na úrovni emócií. Dnes som zachytil článok, že sa malo uskutočniť viacero predvolebných diskusií. Čaputová ich všetky odmieta - zrejme pôjde len na tú poslednú, budúci týždeň na RTVS. Tam zopakuje všetky svoje frázičky. To je jasné, ak by bola každý deň nejaká diskusia, Sefčovič by sa mohol ohánať svojimi skúsenosťami a racionálnymi argumentami. Ak by chcel, pri odborných otázkach by Čaputovú úplne potopil. Oni vsadili na to, že sa budú snažiť udržiavať jej obraz taký, aký bol pred prvým kolom. Nechcú jej dať priestor napr. sa nejako znemožniť.
 8. 8
  Dwarvax

  32 ročný muž

  Mne uz to tak lezie na nervy, ze mam chut uz len z principu to hodit zubatemu. :D