« Zdravie

Fórum pridal Neverhood10, 11. máj 2011, ďalšie jeho diskusie »

Zlomenina kľúčnej kosti

Neverhood10
neverhood10, 24 ročný chalan, Námestovo, 11. máj 2011

Zdravím všetkých, 4.3 som spadol na snowboarde a zlomil som si kľučnú kosť. Vyzeralo to zle, bolo to dislokované, museli mi to operovať. Dali mi tam k-drôt a teraz v piatok mi majú ten drôt vyberať. Chcem sa spýtať či niekto nemá skúsenosti s niečím podobným. Hlavne by som rád vedel ako dlho to bude po tej operácii ešte bolieť (ak to teda ešte bude bolieť Haha ale predpokladám že áno) pretože hrávam futbal a chcel by som sa vrátiť na trávniky čo najskôr Haha . Vďaka za odpovede Žmurk

0 Zareaguj!
Stenatko
stenatko, veľa rokov (?!), 11. máj 2011

No. Otec si zlomil klučnú kosť v šestnástich a doteraz ho to trochu bolí. Ja by som radila možno na začiatku nejaké rehabilitačné cvičenie na spevnenie a až potom začať s futbalom.

1 Zareaguj!
Decay
decay, 20 ročné dievča, far away, 11. máj 2011

ja som ju mala nastastie len narazenu, ale doteraz ma dost bolieva obcas, hlavne ked napr pololezim v dakej polohe dlhsie Hehe
takze asi dlho bude boliet..

2 Zareaguj!
Bewka
bewka, 23 ročné dievča, KS, 12. máj 2011

ja som si ju zlomila na dvakrát ale na operácii som nebola... sem tam ma to začne bolieť, ale nie je to nič strašné Haha

3 Zareaguj!
Soraya
soraya, 22 ročné dievča, 12. máj 2011

keď som mala 6, mala som zlomenú kľúčnu kosť. Sestra si zo mňa robila srandu, že si nebudem môcť odomykať bránku....

4 Zareaguj!
Neverhood10
neverhood10, 24 ročný chalan, Námestovo, 12. máj 2011

@bewka ja som ju mal teraz zlomenú už tretí krát ale predtým to bolo v pohode len slabá priečna zlomenina. Teraz to bolo dost na figu

Viem že asi pri zmene počasia ma to teraz bude bolievať ale zatiaľ kým tam mám ten drôt tak žijem v pohode ako predtým len neviem ako dlho to bude po operácii ešte bolieť

5 Zareaguj!
Neverhood10
neverhood10, 24 ročný chalan, Námestovo, 12. máj 2011

» www.facebook.com/photo.php?pid=31140911&l=f6fa...

6 Zareaguj!
Missewo
missewo, 21 ročné dievča, všade, kde sa dá , 14. máj 2011

@neverhood10 tak ich popýtaj, nech ti tam ten drôt nechajú Žmurk

7 Zareaguj!
Neverhood10
neverhood10, 24 ročný chalan, Námestovo, 14. máj 2011

@missewo nie nie ja ho chcem prec ! Haha cim skor tym lepsie

8 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

8reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist