« Ostatné témy

Fórum pridal Warhawk, 20. december 2011, ďalšie jeho diskusie »

Za rok aj jeden den je 21.12.2012 .... Čo sa podla vás stane?

Všetci: Fórum

Chalani: Fórum

Takto hlasovali chalani bez ohľadu na vek.

Dievčatá: Fórum

Takto hlasovali dievčatá bez ohľadu na vek.

Do 18 rokov: Fórum

Takto hlasovali ľudia, čo majú na BIRDZi uvedených menej ako 18 rokov.

Od 18 rokov: Fórum

Takto hlasovali ľudia, čo majú na BIRDZi uvedených viac 18 rokov.

8,1% ľudí
Ako to predpovedali máyovia, priletia na Zem mimozemšťania a zachránia ľudstvo pred obrovskou katastrofou.
warhawk, camilla, rosesareredvioletsareblue, livia272 a ouch
1,6% ľudí
Na Zem padne meteorit a ľudstvo zahynie.
antifunebracka
1,6% ľudí
Príde obrovská katastrofa a ľudstvo zahynie.
vanilia
4,8% ľudí
Príde obrovská katastrofa, ale ľudstvo prežije.
texan, monicqa15 a wind
8,1% ľudí
Prídu na Zem mimozemšťania a zabijú ľudstvo.
18miki18, 602, centaurea, steffkaaa a sugy1
11,3% ľudí
Stane sa niečo veľké, ale neviem čo...
janehonda, darkkizz, upirka113, mayo911, stexie, spidy a trina99

Komenty k téme Zareaguj!
Flegma1triedy
flegma1triedy, 22 ročné dievča, mimo reality, 20. december 2011

ak ťa unesú, tak zachránia....

1 Zareaguj!
Hajzelbaba
hajzelbaba, 21 ročný chalan, fajčiť treba veľa a často, 20. december 2011

bude Apokalypsa Tour, uz si to, boha, zapamatajte a nezakladajte kokotiny kazdy tyzden.

2 Zareaguj!
Zemjak
zemjak, 26 ročný muž, Zemjaková planéta, 20. december 2011

zemiakom narastu nohe a budu unikať pred človekmi a pomriete od hladu..

3 Zareaguj!
Warhawk
warhawk, 25 ročný chalan, 20. december 2011

@flegma1triedy Jak vieš? Možno že unesú, a zabijú... Ale podla mna prídu na Zem, a zachránia ľudstvo, lebo tak to predpovedali máyovia, a zatiaľ šecko čo predpovedali sa splnilo.... Už sa neviem dočkať, ked prídu a pozabíjajú tie telce, ktoré tu iba mínajú kyslík... Aspon tak nám to oznámili v kruhoch v obilí...

4 Zareaguj!
Filus
filus, 23 ročný chalan, niekde na biku, 20. december 2011

bude nasledovať 22.12.2012

5 Zareaguj!
Riki137
riki137, 17 ročný chalan, Internety, 20. december 2011

6 Zareaguj!
Snegurochka
snegurochka, 23 ročné dievča, 20. december 2011

pár zmanipulovaných más spácha samovraždu

7 Zareaguj!
Sweetheart275
sweetheart275, 18 ročné dievča, 20. december 2011

tak táto téma je kravina =D nechápem jak tomu môže niekto veriť...šak tí mayovia nemohli písať kalendár do nekonečna, raz musel skončiť Hehe Hehe

8 Zareaguj!
Texan
texan, 10 ročné dievčatko, Prešov, 20. december 2011

dufam ze nastane nejaky post apokalipticky scenar ! Zombie ? alebo niečo ako METRO 2033 ? Fallout ? niečo podobne Dead rising ? Utok mimozemštanov ? ja v to dufam že uvidim ten krasny zánik tohto sveta a nastane dalši ! Omnoho lepši !

9 Zareaguj!
602
602, 25 ročný chalan, deep white ocean, 20. december 2011

Dúfam, že zajtra tu niekto založí tému: Presne za rok je 21/12/12, čo sa podľa vás stane?
A pozajtra zase: Za 365 dní je 21/12/12, čo sa podľa vás stane?
(ach)

10 Zareaguj!
Warhawk

@texan Áno, presne tak! Ale mayovia predpovedali, že dobrých ľudí zachránia...

11 Zareaguj!
Majo
majo, 10 ročný chlapec, som Ⓜⓐⓙⓨⓢ a som ilumat ▲, 20. december 2011

warhawk stretne inteligenciu, to bude nieco ako zrazka dvoch protonov.

12 Zareaguj!
Warhawk

@602 Dobre, tak teda založím ked natom tak tvrváš Hehe

13 Zareaguj!
Flegma1triedy

@warhawk to bola irónia Cha nič nepríde, žiadne ufo, žiadne katastrofy a ja neviem aké scenáre...

14 Zareaguj!
Warhawk

@flegma1triedy O rok aj jeden den zmeníš názor...

15 Zareaguj!
Matus123
matus123, 10 ročný chlapec, Vráble, 20. december 2011

@texan predstava zit vo svete ako fallout je urcite lakavejsia ako zomriet

16 Zareaguj!
Texan

@11 ! suhlasim ! ale Prežije len temna strana !!! Len silný !! Hehe muhehehe !

17 Zareaguj!
Flegma1triedy

@warhawk alebo ty sa prepadneš pod zem od hanby že si tomu veril....

18 Zareaguj!
Matusha
matusha, 22 ročné dievča, 20. december 2011

21.12.2012? Budem myslieť na to, že sa 3 dni sú znova Vianoce.

19 Zareaguj!
Warhawk

@texan No, pokial by zachránili len naozaj dobrých ľudí, tak to ich bude veľmi málo...

20 Zareaguj!
Warhawk

@flegma1triedy Aj to ma napadlo, ale to je nemožné, lebo sa to stane...

21 Zareaguj!
Flegma1triedy

@warhawk a to máš odkiaľ isté?..povídačky starý báby...

22 Zareaguj!
Vast
vast, 21 ročný chalan, 20. december 2011

Karol bude musieť čakať na nové birdzáčky práve teraz registrované aby mal koho nútiť k sexu

23 Zareaguj!
Warhawk

@flegma1triedy Vieš koľko veci predpovedali máyovia, a stali sa? A navyše, oni nemali žiadne počítače ani nič, a aj tak postavili piramídu, kde je vedecky dokázané, že 21.12.2012 bude svietiť slnko kolmo na jej vrch... A tie kruhy v obilí, jedny ľudia celú noc natáčali video, a bolo tam ako bolo normálne pole, a zrazu iba záblesk svetla a na poli niaky znak, o ktorom zistili že ho používali máyovia namiesto písma....

24 Zareaguj!
Texan

@20 A ja by som tu nebol ! Ale kto by potom vladol postapokaliptickemu svetu ? Najlepšie by bolo nekolko exemplarov zachrania a ostatny budu vydany do toho čo zostane z našej zeme ! Zničene budovy, Postapokaliptycky svet !

25 Zareaguj!
Warhawk

@texan Hmm...

26 Zareaguj!
Texan

@matus123 mam si to v plane zahrat ale uz nemam vobec cas na hry Hehe /pisem len preto ze viem co je to za hru Hehe hral som ju u kamosa Hehe doma nemam cas kvoli skole Hehe

27 Zareaguj!
Nemo17
nemo17, 27 ročný muž, , 20. december 2011

zo Sheldona Coopera sa stane robot a zachráni nás pred útokom..prasatá z vesmíru z nás budú chceť urobiť slaninu Hehe

28 Zareaguj!
Matus123
matus123, 10 ročný chlapec, Vráble, 20. december 2011

@texan yep , skola je svina Hehe ale Fallout 3 je rozhodne najlepsii zo serie fallout hier Žmurk rozhodne si zahraj ak si najdes cas Hehe

29 Zareaguj!
Wladi
wladi, 10 ročný chlapec, zapadnuta prachom, 20. december 2011

@hajzelbaba presne tak!!!

30 Zareaguj!
Texan

@29 mam to na zozname Hehe urcite zahram Hehe

31 Zareaguj!
Sentaro
sentaro, 19 ročný chalan, h8er hmyzu a pavúkov, 20. december 2011

Hmm.... potom už budú len tri dni do Vianoc ^^"

32 Zareaguj!
Warhawk

@sentaro No, lenže je ten problém, že tích Vianoc sa ty už nedožiješ, lebo 21.12.0212 je pred nimi....

33 Zareaguj!
Sandy114
sandy114, 23 ročné dievča, 20. december 2011

@warhawk akože nehnevaj sa, ale ja mám čokoládu, ktorá má dátum spotreby do roku 2013, takže koniec sveta sa konať nemôže Cha

34 Zareaguj!
1topsecret
1topsecret, 20 ročné dievča, 20. december 2011

Budem mať stužkovú Cha

35 Zareaguj!
Warhawk

@sandy114 Tak toto je za hranicami ľudskej sprostosti... Už asi viem, prečo máyovia predpovedali že zachránia mimozemšťania iba málo ľudí... Akože, ako súvicí dátum čokolády s koncom sveta??? Hehe Preboha, ved toto neni možné, to si asi myslela ironicky...

36 Zareaguj!
Sandy114
sandy114, 23 ročné dievča, 20. december 2011

@warhawk asi hej (ach)

37 Zareaguj!
Magick55
magick55, 21 ročný chalan, východ severo-južného západu, 20. december 2011

pokial viem, mayovia ziadnu katastrofu nepredpovedali, len vtedy sa konci jeden ich vek a zacina druhy

38 Zareaguj!
Warhawk

@sandy114 Jasné, ved preboha to si musela myslieť ironicky, ved preboha to už hádam niesú ľudia taký sprostí...

39 Zareaguj!
Warhawk

@magick55 Predpovedali, že sa na svete nebude dať žiť, že sa všetko zmení, že náš prídu zachrániť královia hviezd (mimozemšťania) ...

40 Zareaguj!
Wewo
wewo, 21 ročný chalan, Sedlák v Prahe, 20. december 2011

neviem, fakt neviem.

ale serú ma ľudia čo o tom nevedia VÔBEC NIČ a potom napíšu takú hlúposť, že veď sa to tým Mayom nechcelo robiť donekonečna... Strašne nepriestrelný argument Happy

Mayský kalendár je dokončený, ale nehovorí o konci sveta, ale o konci jedného cyklu "života tohto sveta". Tie trvajú 26 000 rokov a sú rozdelené na 5 kratších cyklov po 5125 rokoch. A vždy mala prísť nejaká zmena...

Nehovorím že má prísť koniec sveta alebo že prídu mimozemšťania (ale keby si niekto prečítal o tom odbornú literatúru, napr. Danikena tak by tak nemudroval aké je to nemožné...). Ale o 26000 ročnom cykle kde sa majú prepólovať zemské póly sa nezávisle od seba zhodujú Sumerovia, Tibeťania, Egypťania, Čerokíovia, indiáni Hopi, staré čínske doštičky a v podstate aj Biblia.

+ Mayovia boli skutočne vyspelá kultúra, síce robili hnusné krvavé rituály ako divosi, ale vedeli taviť kovy keď my sme ešte mali hlinené nástroje a pred 2000 rokmi už robili operácie očí a podobne. Mali tak neskutočne vyspelú astronómiu a kalendáre, že vedeli predpovedať (alebo skôr vyrátať) o ktorej minúte bude za 2000 rokov západ slnka, a v niektorých veciach sme ich ešte stále nedohnali, škoda že zanikli. Aspoň si podľa mňa zaslúžia trošku rešpektu..

Neobľubujem celý tento booom s rokom 2012 a konšpiračné teórie, ale človek ktorý posmešne napíše "šak sa im nechcelo do kameňa tesať donekočna, proste je ten kalendár nedokončený" je proste primitivizmus.

41 Zareaguj!
Warhawk

@wewo Presne tak! Ale aj napísali, že sa na svete nebude dať žiť! Možno sa začne mínať kyslík lebo tu je veľa ľudí a stále menej a menej stromov, ale odkázali nám, že sa od 21.12.2012 na svete nebude dať prežiť... A že k nám prídu vládcovia hviezd...

42 Zareaguj!
Sentaro
sentaro, 19 ročný chalan, h8er hmyzu a pavúkov, 20. december 2011

@warhawk hííí a naozaj O__ô.... sákriš

43 Zareaguj!
Magick55

ako sorry...ale mimozemstania? To je moc Hehe

44 Zareaguj!
Wewo
wewo, 21 ročný chalan, Sedlák v Prahe, 20. december 2011

@warhawk čoby sa nedalo žiť Hehe

nezmysly. majú prísť vojny, sociálna deštrukcia a celkovo sa to tu aj má posrať, no iba na prečistenie zeme. Presne to koniec koncov hovorí aj Biblia - zjavenia Jána a armagedon Haha

inak prečítajte toto:

» www.mysteria.sk/readarticle.php?article_id=13...

je to dosť dlhé, viem, a mysteria.sk nie je práve najserióznejší zdroj, ale tamten článok je dobré zhrnutie toho čo som čítal už inde u serióznejších zdrojov. Po prečítaní toho článku tu podľa mňa už nikto tak mudrovať nebude Haha

45 Zareaguj!
Magick55

@zemjak ova teoria vyzera z tychto asi najpravdepodobnejšie Hehe

46 Zareaguj!
Camilla
camilla, 25 ročná žena, zaseknutá medzi dimenziami, 20. december 2011

primitívny mozog dnešných ľudí také niečo nedokáže pochopiť, jediné východisko tak je urobiť si z vážnych a dôležitých vecí srandu a urobiť zo seba pred druhými primitívnymi ľuďmi hrdinu a srandistu.

a k téme... niečo sa stane, nedovolím si písať čo, ale určite nastane nejaká zmena, možno horšia, možo lepšia, ale ja osobne by som privítala príchod našich vesmírnych susedov, samozrejme v mieri. mohli by ľuďom ukázať pravý zmysel života a "opraviť" ich pomýlené mozočky, ktoré sa desaťročiami totálne zdegenerovali.
bolo by fajn stretnúť sa s niekým z vesmíru, samozrejme, jeden nikdy nevie čo z takého stretnutia môže vzísť, veď uznajte, keď sa stretne taký pripič ako človek a inteligentná bytosť ktorá je 1000x vyvynutejšia ako človek tak neviem, neviem.... ale faktom je, že pár prijebancov by si mohli zobrať na výskumy, to by bolo v ich vesmírnej ľodi pobavenia, cha cha cha... rada by som bola svedkom takej situácie, ale späť k téme...

určite sa niečo stane a kto neverí, uvidí

krásny dník prajem

47 Zareaguj!
Mm47
mm47, 24 ročný chalan, 20. december 2011

48 Zareaguj!
Antifunebracka
antifunebracka, 25 ročný chalan, stetka birdzu, 20. december 2011

dostanem rozum

49 Zareaguj!
602
602, 25 ročný chalan, deep white ocean, 20. december 2011

Spomenul som si na jednu vec čo ma nedávno dosť pobavila. V jednom českom Kauflande bolo tablo s nápisom: Ste pripravený na 2012?
a pod ním regál s výberovkou katastrofických filmov na DVD:
2012, Den nezávislosti, Armagedon, Den poté a pod... za 99 Kč za kus
...už sa dokonca zarába aj na konci sveta Hehe

50 Zareaguj!
Lilnicole
lilnicole, 21 ročné dievča, Košice, 20. december 2011

No že to ľudí ešte baví. Už x vedcov vysvetľovalo, ako je majský kalendár cyklický a že koniec kalendáru znamená, že koniec kalendáru pre nich bolo čosi ako koniec milénia a nie predpovedanie strašnej katastrofy, ktorej verzie sú čím ďalej, tým viac pritiahnuté za vlasy.
Už zas vidím zástupy amíkov, čo predávajú svoj majetok a potom budú na druhý deň plakať, že sa nič nestalo.

51 Zareaguj!
Nicolauska
nicolauska, 14 ročné dievča, 20. december 2011

stane sa veľké NIČ Hehe

52 Zareaguj!
Nietimekki
nietimekki, 19 ročný chalan, darkness, 20. december 2011

Kriste pane bože Happy riešite totálne kraviny , nestane sa nič ... absolútne nič , tak ako sme mali už v máji umrieť všetci , na prelome storočí sme mali umrieť ... a hovno ... Neriešte takéto veci ..

53 Zareaguj!
Texan

Inak k tym mimozemštanom a ostatnym veciam Hehe Obyčajny ludia ako prevažne VY ! si neuvedomujete ze su tu ! Americka vlada všetko taji ! ja verim že existuju a že tie nalezy v novom mexiku niesu len bajka tak isto ako Philadelfsky experiment ! Vlada všetko utaji ale už ked v takych veciach boli zapleteni ludia ako Einstien a Tesla tak to nemože byt klamstvo a vsadim sa že na ten experiment USA mala - no z okolnosti ktore nastali sa rozhodli ten experiment utajit !

54 Zareaguj!
Chevro
chevro, 23 ročný chalan, 821, 20. december 2011

Prídu, ale on to zmákne!

55 Zareaguj!
Silvinka111
silvinka111, 18 ročné dievča, far far away, 20. december 2011

zistím že zase raz nemám nakúpené darčeky Cha

56 Zareaguj!
Greenbunny
greenbunny, 14 ročný chlapec, Za zastávkou doľava, 20. december 2011

čože?? Oooo to až o rok??
a ja som už teraz majetky popredával (ach)

57 Zareaguj!
Newman
newman, 11 ročný chlapec, vo vatičke, 20. december 2011

21.12.2012 svet zabije nenávisť Smutné

58 Zareaguj!
Torpedo08
torpedo08, 23 ročný chalan, kOkOtOvO, 20. december 2011

ale chodte dpc s tym , mozno dovtedy aj skapem co ja viem , mna to tak trapi , nech sa stane co sa ma stat

59 Zareaguj!
Turgon
turgon, 11 ročný chlapec, 21. december 2011

To vie len Chuck Norris Hehe

60 Zareaguj!
Warhawk
warhawk, 25 ročný chalan, 21. december 2011

@wewo Jeden článok, to je tvrdenie jedného človeka... Ale nebude sa tu dať žiť, máyovia to predpovedali... A predpovedali aj mnoho viac vecí, a každá jediná sa stala... Ved teraz tu múdruješ, ale za rok (presne na den) sa dosmeješ...

61 Zareaguj!
Lawey
lawey, 20 ročné dievča, so far away from warm place, 21. december 2011

INDIGO CHILDREN INDIGO CHILDREN COME HeheHeheHehe

62 Zareaguj!
Nessiee
nessiee, 23 ročné dievča, 15. január 2012

bože žeby ste už konečne prestali s týmto celým , koniec sveta .. nikto nevie kedy nastane , je to napísané : „O tom dni však a hodine nikto nevie, ani anjeli v nebi, ani Syn, len sám Otec“ (Mk 13, 32) a dokonca Mayský kalendár bol zle vypočítaný takže tak .. čo si myslíte že nastane 21.12.2012 a boom všetci skapeme ? príde zmena.. toto ľudstvo je skazené až príliš.. a súhlasim aj s @lilnicole.

63 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

63reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist