Fórum pridal Kaiserchief1, 15. 4. 2019 11:25 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vyryli ste niekedy do kôry stromu svoj vzťah vo formáte meno + meno v srdiečku?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sasi2680

26 ročná žena

Proste len nie
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Nie
    Ale vraj je to vhodné spraviť na prvom rande, lebo je to najromantickejší spôsob, ako druhého človeka varovať, že máš pri sebe nôž

(Aby sa ťa dotyčný človek nepokúsil napadnúť, bezpečnosť, chápete)
  3. 3
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

(ale asi bude vhodnejšie použiť už spadnutý strom, možno vianočný stromček. Lebo už jedne ranená breza takto umrela)
  4. 4
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Vyrývam do stromov iba slovne, napríklad do buka, že kde má tie svoje bukvice.
    Nezdá sa mi to ako nejaká veľká romantika, nožom niečo najebať do stromu, to už radšej niečo zasadiť, záhon kvetín alebo nejaký stromček.
  5. 5
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja viem, že mnoho z vás by v mojich anketách uvítalo v ponuke obyčajné možnosti "áno" a "nie" ale u mňa sa ich nedočkáte, pretože mám teóriu, že ak v možnostiach nie sú, tak je vyššia pravdepodobnosť, že človek napíše koment a niečo zaujímavé. :D

A pre mňa je koment viac než nejaký hlas v ankete, muhaha!
  6. 6
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

Do stromu nie, iba v krčme do stola :D
  7. 7
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@riddler Mam tiez kamaratov co radsej sadili ako nicili a teraz su v base. :(
  8. 8
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@gnomeslayer No lebo zasadili nesprávnu rastlinku :D mali radšej čerešnu zasadiť, alebo ruže :)
  9. 9
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@riddler Ja som mu tiez hovoril nech radsej pestuje mexicke hriby, ze z tych su lepsie stavy a on nie nie vkuse len ten weed.
  10. 10
    Patriska

hrá sa, že má 0 rokov

Na lavičke v parku =D
  11. 11
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Do brezovej, lebo tá horí aj mokrá
  12. 12
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

https://i.postimg.cc/T1yNH2vQ/IMG-20190415-123222.jpg
  13. 13
    Majmarad

35 ročný ujo

Iná odpoveď :D
  14. 14
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Najprv by bolo pekné mať nejaký vzťah
  15. 15
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/ιnтerconѕcιoυѕneѕѕ_

Nie.
  16. 16
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@riddler ja som manželke k 20-ke kúpil dub alebo buk, išli sme ho zasadit na kraj takej remízky medzi 2 polia.
    Malo to byť super, že keď tam 50-rocna príde, bude vedieť, že ten strom má 30 rokov cca.
    Na ďalší rok keď sme ho prišli obzrieť, akurát v tej časti remízky bola zrušená - preorane a polia spojené. Neboli sme si 100% istí, či ten buk/dub stal presne tam, ale široko-daleko sme ho nevideli, takže asi áno. Alebo vykapal do zniku
  17. 17
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@pubertslatinocelny No to je škoda, preto je asi lepšie zasadiť niečo na svojom pozemku, kde máš istotu že nikto ti to nevyrúbe.
  18. 18
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@riddler jj, ale to sme moc nechceli a okrem toho sme ani nemali svoj pozemok xD
  19. 19
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Nie,prírodu si vážim.
  20. 20
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Raz dávno som to spravila.
  21. 21
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Ale odvtedy som chodila takmer výlučne s luďmi s tou vyrytou iniciálou, aby to stále platilo a ujma stromu nevyšla úplne nazmar.