Fórum pridal Jony1212, 13. 8. 2019 21:55 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vymazáva moje komenty

0
Jony1212

27 ročný muž

Čaute. Už asi mesiac vymazáva jeden kamoš moje komentáre na instagrame pod jeho príspevky. Dozeraz som mu v pohode písal a vždy mi odpísal alebo dal Like a posledný mesiac, keď niečo napíšem pod jeho príspevok, tak ho vymaže. Prečo to podľa vás robí?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

možno len trpí nejakou obsedantno kompulzivnou poruchou a s tebou to ma spolocne len velmi malo
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Mozno prilis spamujes a komentujes kokotiny...
  3. 3
    Marcello1111

31 ročný muž

v niečo si ho super nasral, možná je na teba žiarlivý....
  4. 4
    Sidious

22 ročný chalan

a prečo sa to nespýtaš jeho?
  5. 5
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Asi sa hnevá

alebo sa mu tie komenty jednoducho nepopáčujú :D
  6. 6
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Je to Smerák ?
  7. 7
    Jony1212

27 ročný muž

@sidious podľa mňa by to bolo blbé sa ho na to pýtať. Potom si bude myslieť, že neustále ho sledujem a pozerám, či mi už neodpísal. Je lepšie keď o tom nevie, či?
  8. 8
    Panakoja1

tvári sa, že má -1 roky

A kolko máš? 12 rokov?
  9. 9
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

možno je do teba zaľúbený a takto ti chce dať najavo, že si chce niečo s tebou začať :smile:
  10. 10
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Ja tiez casto vymazavam komenty na insta ked je to neskonala kokotina lebo tam to strasne krici :D na fb sa to strati.. ale proste neviem, pridam peknu fotku z pariza pri eiffelovke a typek co som s nim chodila na vysku a 5 rokov si nanho ani nespomenula mi pod to napise ze "och prosim nie taketo topanky!".. wtf? :D nech sa pojebe so svojim nazorom na moje topanky, toto mazem :D
  11. 11
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

Mne nikto nic nekomentuje :(