Fórum pridal Rapunzzel, 13. 5. 2019 18:05 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Váš najväčší úspech

0
Rapunzzel

10 ročné dievča

Čo považujete za najväčší úspech vo vašom živote? Prípadne čo by ste chceli dokázať?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

práca, ktoru robim a to, kde ju robim
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ehm dpc netusim vobec no asi fakt vobec nic :-/
  3. 3
    Nicmanenapada

28 ročný muž

osamostatnenie sa
    magister
    prejdená hrebeňovka Polonín a Trnavská stovka

Hm, chýba tomu niečo :D
  4. 4
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

Že som mal pravdu, že experiment a pokus sú synonymá, aj keď so mnou nesúhlasili všetci miestni vedátori :P
  5. 5
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Ze som sa sama odsťahovala do Londýna a ze som sama išla na Bali :D inak nič moccc
  6. 6
    Majmarad

36 ročný ujo

Že som
  7. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

Superman z invertu
    A Cupid!

Neviem, nezvyknem sa inak cítiť ktovieako úspešne :-D
  8. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

karieru/vedomosti/skilly

loteriu sa mi vyhrat nepodarilo, nic fascinujuce som nezazila ani nevytvorila. takze jedine to, co dlhodobo budujem.
  9. 9
    Wewo

26 ročný muž

to ako so ctou dokazem rozdychat ze som nemal pravdu a funi ju mal (bird)
  10. 10
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Platinová trofej v Horizon Zero Dawn
  11. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka velmi ti gratulujeme, ze si nasiel jednu definiciu, ktora vyhovuje tvojmu nazoru nacoz s tebou prisiel suhlasit tvoj fake a ptm si si vyhonil. Podla mna je to nie len ze tvoj najvacsi uspech, ale najvacsi uspech v historii ludstva!
  12. 12
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Že som pomohol pár mačičkám a jednému kocúrkovi zachránil život a našiel domov.
  13. 13
    Drazoal

23 ročný chalan
    Zvoľen

že ma kamko spomenul vo svojej bakalárke ako kontrolóra jazykovej úrovne <3
  14. 14
    Vlcica1989

29 ročná žena
    Trnava

skompletovanie Kinga v češtine a v pevnej väzbe :)
  15. 15
    Koprdil

26 ročný muž
    Bratislava

Ked som bol mladsi, rodicia mi hovorili, aby som siel na nejaku ucnovku, lebo tazsiu skolu vraj nezvladnem.

Nepocuvol som. Od 17r sa zivim sam. Podarila sa mi vyska a aj kariera je fajn. Platovo / seniorne som na tom o trochu lepsie, nez priemer v mojom veku.
  16. 16
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

3.miesto na 1. ročníku Ceny Edwards 2016 :) a stavbu domu a ešte len prídu nejaké veci, hlavne osamostatnenie, chlap, deti (viac ks, keďže pochádzam z jedináčikovskej dynastie, vyzerá to miestami ako v Číne), napísať knihu (problematiku si zatiaľ nechávam pre seba) a podnikať (tiež pre seba)
  17. 17
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

lol

za svoj jediný úspech považujem pomerne úspešnú integráciu napriek sluchovému hendikepu (obojstranná ťažká strata sluchu), aj keď samozrejme má pre mňa niekoľko obmedzení, ale naučila som sa s nimi fungovať
  18. 18
    Danerine

21 ročné dievča

Podobne ako skvrnka, len u mna bola strata sluchu jednostranna (len lavy bubienok)
  19. 19
    Die

24 ročné dievča
    ciernyles

ze v 24 rokoch nie som tehotna

#kdejesisi
  20. 20
    Rapunzzel

10 ročné dievča

@skvrnka @danerine dnes ma akurat zacalo boliet vnutorne ucho a uvedomila som si, ze by som to nezvladla keby pridem o sluch, a nemozem dalej pocuvat hudbu... drzte sa baby :)
  21. 21
    Rapunzzel

10 ročné dievča

@mobscene_69 ja mam tiez strasn chtíč vypadnut, hoci aj sama... v kolkatke si isla? Ako si to zvladala?
  22. 22
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Tak samozrejme, že som sa dostala tam, kde som. Ale tiež som strašne hrdá na pesničku, ktorú som zložila a dokonca sa mi páči, čo nebýva zvykom (cmuk)
  23. 23
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

@rapunzzel do Londýna som išla keď som mala 21 a na Bali v 24ke.. Treba skúsiť aj keď má človek strach, len začať je ťažké :)
  24. 24
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

že bez ujmy dokážem čítať tie perly ducha čo tu pravidelne postujú niektorí užívatelia
  25. 25
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

ze som sa ubranil jame levovej do ktorej som opatovne nespadol a som single :D
  26. 26
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@24 :D
  27. 27
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@26 Doriti, čom sa smejem? Veď to mohol myslieť aj mňa. :D
  28. 28
    Danerine

21 ročné dievča

@rapunzzel si velmi zlata, dakujem(e) :) no ja som si to tiez nevedela predstavit, az kym sa to nestalo.. ale da sa s tym zit:)
  29. 29
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

@staphylococcus Môj fejk? Ak takto pristupuješ ku všetkým svojim "faktom", že si ich vymyslíš a potom prezentuješ ako pravdu, taxa ani nedivím, že sa tak často mýliš. A áno, to, že som linkol 2 zdroje na oficiálne kodifikovanú slovenčinu, z nich robí dosť hodnovernú definíciu ale môžeš dať lepšiu lolol
  30. 30
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka priamo pri povodnom statuse som postovala 2 linky, ktorymi podkladan tvrdenie, ze to nie su vyznamovo rovnake slova. A hej, velmi silno predpokladam, ze tamto je tvoj fejk, tak kokotno sa tu nikto iny nevyjadruje.
  31. 31
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

@staphylococcus Nevidím žiaden dôvod, prečo by tvoje pdf malo byť nadradené mojej oficiálnej kodifikačnej príručke. Ja tu žiaden fejk nemám, takže tento tvoj pokus dopadol ako neúspešný experiment. A sranda počúvať práve od teba o kktnom vyjadrovaní - najmä keď mi lajkuješ každý 2. status http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/12/BradshawOMG.gif A celá táto hádka je práveže kktina
  32. 32
    Tomas55555

24 ročný chalan

Velmi by som chcel získať večný posmrtný život s Bohom v nebi, po tom najviac túžim. Najväčší životný úspech považujem to ked som sa stal kresťanom, škoda len že mám veľa hriechov ktoré mi bránia byť tým pravým kresťanom. Prosím modlite sa za mna aby som už viac nepodlahol hriechom.
  33. 33
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@32 (hehe) (:
  34. 34
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka dik, ze si mi ukazal, ze tie slova nevies ani pouzit spravne vo vete. Tlieskam tebe a tvojej oslnivej inteligencii.
  35. 35
    Rapunzzel

10 ročné dievča

Nechapem ako moze clovek vyuzit tolko energie a casu na tieto klávesnicove vojny lol :D
  36. 36
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

@staphylococcus Pekný experiment o zneistenie
  37. 37
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ze nemusim pracovat
  38. 38
    Palec223