Fórum pridal Kaiserchief1, 13. 3. 2019 19:34 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Už ste niekedy niekoho fyzicky napadli?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Staphylococcus

  hrá sa, že má 1 rok

  Kazdy den, a daj pokoj.


  Hryzem ludi.
 2. 2
  Kaiserchief1

  tvári sa, že má -1 roky

  A doplňujúce otázky - Bol ten dotyčný jedinec vaša váhová kategória? Zvládli by ste s daným človekom, ktorého ste napadli aj odohrať jeden zápas v klietke?
 3. 3
  Kaiserchief1

  tvári sa, že má -1 roky

  Ja som fyzicky zaútočil na spolužiaka na základnej škole, pretože mi ten pako schoval peračník a ja som nemohol napísať domácu úlohu. Tak som stratil nervy a začal som toho hajzla mlátiť ale prišla učiteľka a zastavila to a ešte som dostal aj poznámku. Také nervy som mal na neho.
 4. 4
  Hanka88

  19 ročné dievča
  Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

  Ja som napadla spolužiačku v piatom ročníku zš. Už si nepamätám prečo, hrozne ma naštvala, tak som na jej hlavu zaútočila peračníkom a knihami. Našťastie ma zastavili spolužiaci, tak som ju nestihla ovaliť po hlave. Ale len len a bolo by to tam (:
 5. 5
  Wistingher

  22 ročný chalan
  Bratislava

  Ja keď som bol v siedmom ročníku myslím, a išiel som z jedálne do budovy školy(oddelena jedalen v ramci šk.dvora) vedľa kamaráta, tak ma jeden môj kamarát druhý o ročník starší zozadu sotil do ramien oboma rukami a padol som na betón dopredu, na ktorom boli všade také tie malé kamienky štrky alebo čo, také tmavé... a dosť to bolo hnusné. Tak ako som sa zdvihol tak som mu z otočky dal päsťou do nosa. No a inak len keď sme boli myslím šiestaci, na ZŠ, tak sme sa trochu bili na zastávke po škole, a tam som celkom dostal, ale nie v zmysle bitky ako že ho ideš zmlátiť, ale skôr také že kto koho dá dole, zhodí na zem atď. Jeden chalan to mal natrénované, samozrejme cigán z detského domova :D tak ma dal na zem keď ma potkol nohou, to si pamätám.
  Ale inak neviem o tom, že by som sa niekde bil alebo zaplietol do nejakej bitky.
 6. 6
  Lakero

  21 ročný chalan
  Ďaleko za siedmimi horami

  1, 2, 3. Od vytočenia a straty nervov len s kamarátmi menšie po pysku. Sebaobrana keď nás napadli 35 ročný už otcovia kvôli tomu, že sme sa s kamarátmi hádali, a to potom na miesto došlo 6 policajných áut a transportér :D
 7. 7
  Mielikki

  hrá sa, že má 1 rok
  Crazy rat lady

  Mravce
  Ja som bola väčšia, do klietky (minimálne potkanej) sa nezmestím, tak by asi boli vo výhode
 8. 8
  Aeria

  18 ročné dievča

  Na základke som sa bívala (← od slova "biť", samozrejme) s jedným spolužiakom v rámci vzájomnej provokácie. Asi sme boli kamoši.
 9. 9
  Billyjoe

  25 ročný muž
  Irithyll of the Boreal Valley

  Ešte na základke som jednému chlapcovi dal "päsťovku do nosa" s následkom krvácania. Nebola to sebaobrana, ale obrana jednej mladej slečny... bohužiaľ nestretlo sa to s pochopením ani zo strany učiteľov, ani zo strany tej dievčiny, čiže nakoniec som zostal za najhoršieho a úplneho burana. Aspoň že vďaka mojej bezúhonnej minulosti som dostal len napomenutie triednou učiteľkou :D Chlapi, aj na mojom príklade vidíte, že galantnosť sa nie vždy vyplatí, z čoho mi je smutno dodnes.
 10. 10
  Hellium

  27 ročná žena
  garáž v San Piegu už nie

  bratranca, lebo sa mi vysmieval, keď som spadla na lyžiach...tak som po ňom skočila a zhodila ho do snehu :D Mala som asi 10, či tak nejak.
 11. 11
  Poke

  7 ročný chlapec
  Prešov

  v škôlke ma jeden neustále šikanoval, robil mi naprieky a nervy až som sa raz neudržal a chcel som mu bodnúť ceruzku do chrbta. Našťastie som bol slabý a ceruzka bola tupá, takže okrem modriny tam nič nemal

  a v detstve som mal akosi veľa amokov :( raz som sestru sotil cez okno a prepadla sa cez, inokedy som spolužiaka chcel sotiť do cesty. Celkom mi šibalo, hlavne keď sa to vo mne dlhodobo zbieralo tak som mal potom úplný amok hnevu
 12. 12
  Mariquittka

  25 ročná žena
  Kežmarok

  áno, dokonca práve vtedy na chodbe pred triedou, keď som tej spolužiačke jebla, bol ten moment kedy si ma jedna učiteľka zapamätala- dokonca to minule povedala mame po 10 rokoch, lebo teraz momentálne sú s mamkou kolegyne :) , no dotyčná ma šikanovala , ale vyrástla z toho, dneska je kamarátka a klientka, dievča malo temné obdobie, fúru frajerov, cigy a posmech z iných, čo neboli ako ona, ale prešla si tým obdobím a ako jediná z triedy je matkou 2 detí, tuším ma to ešte čaká :D