Fórum pridal Michelleee, 25. 5. 2019 10:51 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Umyvanie vlasov

0
Michelleee

24 ročné dievča

Ahojte. Birdzacky strasne ma zaujima ze ked si umyvate vlasy ci si ich samponujete 1x alebo 2x a ze preco :D Lebo ja cely zivot len raz a posledne dni pocuvam od kamosiek ze ony 2x a neviem ci robim cely zivot nieco zle ci nie! :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Som birdzak a raz samponujem 0:)
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

lebo prvý raz to poriadne nepení! :D

podľa mňa závisí od toho, aký máš šampón a aké vlasy a napríklad vždy používam len trošku šampóna, ale na dvakrát
  3. 3
    Barb

hrá sa, že má 1 rok
    Piešťany

2x samponujem cely zivot : )
  4. 4
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Dva. Ono to záleží. Pokiaľ máš liečebný šampón napríklad na seboreu a ďalšie problémy hlavu by si si mala najprv umyť a až potom dať šampón a nechať pôsobiť aby mohol urobiť svoju prácu na čistej pokožke hlavy.
    A ono sa tvrdí že keď si umyvas vlasy menej často alebo používaš veľa stylingu mala by si si ich nasamponovat 2x lenže to tiež nie že použiješ 2x po sebe rovnaké množstvo šampónu. -_-
    1x viac vodu ako šampónu a 2x množstvo ake používaš.
  5. 5
    Arywian

19 ročné dievča

dlho som zvykla 2x, ale posledné asi 3 roky už len raz, prišlo mi to ako zbytočné plytvanie...
  6. 6
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

dvakrat len ked mi v polovici dojde sampon, tak si 70% hlavy tym prvym a potom celu tym druhym :D
  7. 7
    Aeria

18 ročné dievča

1x, nikdy mi nenapadlo, že by bolo potrebné viac. :D
  8. 8
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

2x som samponovala cely zivot :D ale posledny polrok, ked si kvoli fitku umyvam vlasy pomaly kazdy den, tak len raz samponujem, resp ako kedy. A ten prvy krat dam uplne malinko samponu a druhy krat ma potom ta pena take lepsie grady :D
  9. 9
    Badgrl

25 ročná žena

Co znamena samponovat dva krat? Ze dana osoba si najskor napatle sampon umyje s vodou a potom znova sampon, voda? Prvy krat take nieco pocujem a som sokovana a rada by som bola keby mi upresnite ake vyhody sa v tom skryvaju
  10. 10
    Misfit44

8 ročné dievča

1x, lebo ja sampon nechavam chvilu posobit a keby to mam robit dvakrat tak som v sprche hodinu
  11. 11
    Alex458

22 ročné dievča

Raz. Nevidím dôvod robiť to 2x. Pekne to pení, pekne mi vyzerajú vlasy. Načo robiť dačo zbytočne?
  12. 12
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

1x celý život
  13. 13
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Podla toho, ci na prvy raz napenim celu hlavu. Cize zavisi od samponu a mastnoty.
  14. 14
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Len 1x, podla mna peni aj na prvykrat vzdy :) a to pouzivam sampony bez sulfatov a parabenov.. len to treba vediet ako to napenit. :)
    Jedine ak som pouzivala zdravotne liecive sampony, tak 2x ak to bolo specificky napisane na obale, ale vacsinou stacilo len raz a nechat par minut posobit.
    2x sa mi zda zbytocne, neznasam to nekonecne oplachovanie... staci mi raz poriadne oplachnut...
  15. 15
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

tiez 1x odjakziva
  16. 16
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ja si nesamponujem. ja mam stale mastnu hlavu
  17. 17
    Nerwous15

26 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Kym nezacne penit (po buracich pracach som musel aj tri krat)
  18. 18
    Annyejnji

21 ročné dievča

1x a pení mi :O
  19. 19
    Pupinkavec

23 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

2x, 1x len trochu a druhýkrát viac a aj tak mi niekedy nestačí, ale ako ktorý šampón zase a hlavne podľa toho kde ja aká tvrdá voda, to zohráva väčšiu rolu ako druh šampónu
  20. 20
    Pupinkavec

23 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Čím tvrdšia, tým viac šampónu
  21. 21
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Nikdy som ani nepočula o šampónovaní 2x (hehe) Ja vždy len raz
  22. 22
    Ssnehulienka

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

normalne raz, sampon a potom ondicioner, kazde 3-4 dni, neviem preco by som to mala robit 2x
  23. 23
    Aprilynne

22 ročné dievča
    BA/BB

2x :D a nerobím to celý život, asi od nejakej návštevy kaderníčky som začala..
    prvý krát iba tak prepláchnuť na vyčistenie a druhý krát poriadne
  24. 25
    Agrobrat

28 ročný muž

Teraz som brutálne "offended" za to, že to je v kategórii "O dievčatách" ! :D

A 2x šampón 1x balzam keďže máme veľmi tvrdú vodu. :)
  25. 26
    Mefistofel

30 ročný muž
    Nitra

@13
    stači jeden krát, pokial si si umyla vlasy prvý krát a nie sú extra mastné a podobne, potom zbytočne vysušovať tie vlasy a hlavu druhý krát.

Normálne poriadne opláchnuť hlavu vodou a potom na-šampónovať poriadne. Prípadne ak je to výživný šampón tak počkať pár minút a umyť vlasy. Viac krát je to len zbytočné plytvanie, ktoré nezmení žiadny výsledok pri umývaní vlasov.
    (jedine teda ak si dáš olej do vlasov, proste olejový zábal na vlasy, vtedy možno treba 2-krát)
  26. 27
    Antifunebracka

30 ročný muž
    sefcovic birdzu

1 x týždenne
  27. 28
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

2x, pretoze prvykrat ked umyjem a videm z kupelne, tak po chvili zistim, ze ked hrabnem po vlasoch, tak mi sneží z hlavy. Takze potom treba druhykrat a potom uz je to dobre.
    Neviem, mali sme kadejake sampony sprvu ale tento zaberal, tak ho kupujem. Nastastie jo este neprestsli predavat ako ine veci co som mal rad... napr. Orion Aero, ochutenu zlatu studnu malinovku, milku s cokoladovou slahackou plnenu, zlatu studnu sirup biely čaj atd
  28. 29
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

ako kedy :D keď ich potrebujem mať 2 dni ok, tak aj 3x (čo je väčšinou), sem tam 2x :D
  29. 30
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

vždy 2x a po druhom umytí ešte preplach mydlom, aby som mala objem :)
  30. 31
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Malo by sa to robiť 2x ale keďže sa mi nechce, tak iba 1x si :D