Fórum pridal H8u, 13. 8. 2019 20:03 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ukradli ste niekomu z poľa alebo záhrady kukuricu či iné plodiny, zeleninu alebo ovocie?

0
H8u

26 ročná žena
Štefanov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Barky

hrá sa, že má 0 rokov
    Tomb of the Mutilated

Decko na dedine, kradnutie jablk to bola klasika a kukurica z pola detto. A aj nam kradli jablka. Ale myslim ze smartfonova doba zabila tuto aktivitu
  2. 2
    Majmarad

36 ročný ujo

Samozrejme :D To sme rabovali všetko :D Cudzie chutí vždy najlepšie, aj zelené hrozno a hrušky majú inú chuť, chuť adrenalínu :D
  3. 3
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Doriti, som trocha naštvaný lebo ja som sa chystal založiť toto fórum ale aj sa mi uľavilo, lebo dosť som bojoval s tým, založiť po sebe tri fóra v ktorých názve bude slovo kukurica a že ako to ľudia na birdzi príjmu. :D

A jasné, kukuricu sme s kamošmi chodievali na bajkoch kradnúť, hanbím sa priznať, ale dosť často. A ešte aj čerešne sme chodievali sem-tam niekomu obrať.

Mne neukradli našťastie ešte nič (iba fórum), lebo nič nepestujem.
  4. 4
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Ano a vzdy ma na kratko zaplavil pocit viny
  5. 5
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Ale potom som si povedal stare zname “neokradas druhych okradas svoju rodinu” a bolo
  6. 6
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@h8u A prečo iba raz? Dostala si nejakú príučku alebo ťa pritom chytili?
  7. 7
    Montgomery

29 ročný muž

@1 tak to by som sa teraz nedivil keby niekto vytvoril appku, ze kde hladat polia s kukuricou na kradnutie
  8. 8
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

a rátajú sa aj stromy popri ceste? :D
  9. 9
    Sasi2680

27 ročná žena

Iba kukuricu z takého družstevného :D
  10. 10
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

@kaiserchief1 ja som prave nevedela ci sa budes alebo nebudes hnevat ze som ti ukradla forum ale povedala som si ze to risknem a snad mi to odpustis :D ja si spominam len na jednu akciu kradnutia kukurice s mamou kedysi, inak neviem :D
  11. 11
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Je možné, že ako decko kukuricu z poľa.
    A ak u niekoho z rodiny na dedine prerastal nejaký krík/strom cez múr/plot, tak zrejme aj také niečo.
  12. 12
    Bebekex

25 ročná žena

nespominam si na nic take, takze som dala nie
    ale ruku do ohna by som za to nedala :D
  13. 14
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Čosi, nehnevám sa vôbec a som aj rád, že si to založila, lebo ja by som sa dnes už k tomu asi nemal a neviem či zajtra by sa mi chcelo. Bola by škoda takého super fóra, ktoré má potenciál vygenerovať množstvo smiešnych a napínavých príhod. :D
  14. 15
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

Čerešne, skoro každé leto počas základnej :D aj sme si robili stupáka a liezli sme na ploty a tak, teraz by som sa na také niečo už neodvážila
  15. 16
    Barb

hrá sa, že má 2 roky
    Piešťany

Jj, viackrat :D pamatam si ze ked sme odniekial s nasimi isli a boli tam kukuricne polia tak sme zastavili a natrhali si : D a vzdy tam bolo viac aut zastavenych a kazdy kradol
    Inak asi nic, mozno susede par jablk z jablone ktora nam previsala na dvor ale to by jej nevadilo.
  16. 17
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

v jeden večer viackrát
  17. 18
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

anoo kukuricu a to bola tusim posadena ako krmivo a nikomu to nevadilo a frajer ma odvtedy vola kukuricny bandita, odkedy som mu to povedala :D
  18. 19
    Alysia

28 ročná žena
    Nové Mesto nad Váhom/ Brno

hlavne kukuricu!!! Ona tak skvele chutila, teraz keď kúpim v obchode chutí na hovno :( asi kradnutá chutí lepšie :D :D :D
  19. 20
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Samozrejme že sne ako decká boli kradnúť (hehe) a fakt aj surová chutila dobre :) teraz sa už nedá, lebo okolo poľa je elektrický plot a vraj aj kamery :(
  20. 21
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Nie, ja ako činžiakové dieťa, som nemala možnosť ukradnúť nič
  21. 22
    Limitles

7 ročný chlapec

S mamou kukuricu a chytili nás krásy de nemá pane babiši
  22. 23
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ked som bol decko, tak som typkovi kradol tabak. Obcas som niekde ujebal kukuricu, alebo slnecnicu a tak.
  23. 24
    Kerrang

26 ročný muž

Celkom neviem teraz, či zrovna ja som ukradol alebo som sa len ako malý podieľal na kradnutí, no mali sme už zopárkrát kedysi dávno varenú kradnutú kukuricu z poľa (hehe)