Fórum pridal Montgomery, 13. 6. 2019 21:40 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ukradli ste niekedy nieco?

Názory k téme

1. 1
    Amikadze

25 ročná žena

raz boli v bille na hl. nadr. take fronty, ze by som nestihla vlak, takze mi hlad a chut zatemnili mozog a vzala som si vanilkovy termix bez zaplatenia.
  2. 2
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

To je tajné.
  3. 3
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

v 2. ci 3. triede na zakladke so spoluziackou sme kradli v obchode turecke medy (hehe) (: a chytili nas (:
  4. 4
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Jasné, že sa priznám :D
  5. 5
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Lol, cibulu :D drzala som ju vo vrecku v ruke, vsetko ostatne som vylozila na pas, na cibulu som zabudla a kedze to bolo moje platene vrecko, tak to ani nevyzeralo ako nakup a ani predavacka si to nevsimla :D
  6. 6
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

v skolke jednu malicku hracku
  7. 7
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@hoperpohroma Zlaté. A teraz pravdu. :D

Ja som kradol lego, veľa lega. V škôlke, v družine v škole a aj v obchode. A najlepšie bolo keď ma pri kradnutí lega pristihol spolužiak a už som mal nakadené v nohaviciach, že pôjde žalovať ale nakoniec mi povedal "Aj ja kradnem." :D
  8. 8
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

Ukradol som si zivot, ktory mi nepatri...
  9. 9
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Vsetko
  10. 10
    Drazoal

23 ročný chalan
    Zvoľen

skoro vsetky diely doctora who, lebo nie su nikde na slovenskych netflixoidnych weboch, jedenkrat Muz jmenem Ove, Los amantes pasajeros; za mladych cias nejake debilne hry, co mi nakoniec beztak nesli :D
    a este som si tlacil domace ulohy na makroekonomiu v praci, ono akoze nebol som sam a nebolo toho vela, ale beztak som mal furt pocit, ze kradnem
  11. 11
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

@kaiserchief1 no to je vsetko bohuzial, nic juicy
  12. 12
    Kokot1

40 ročný ujo
    Fiľakovo

Tvoj tajny mstitel. :-) (tvoj tatko a jeho syn, pistolnik mafia)
  13. 13
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Hračky a nálepky keď som bola na 1-4 :-/ :D
  14. 14
    Tikalok

29 ročný muž

nejakú hudbu, ale už to nerobím. a ešte lízatko
  15. 15
    Kerrang

26 ročný muž

Ešte nič mám pocit.. :smile:
  16. 16
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Mari sa mi ze v škôlke nejakú hračku malú - ale nie som si anj istý - ak áno, tak som ju asi rýchlo vrátil. Ale skôr to si bolo tak, že môj kamoš najlepší ju ukradol a nahováral aj mňa, nech si ukradnem (:

A potom neskôr dosť Pc hier a hudby, ale posledné roky skôr kupujem originály
  17. 17
    Sasi2680

27 ročná žena

minule v kaufladne nechtiac takú formu na biskupsky chlebík za 3eurá, lebo som si nevšimla, že nezobralo kód na samoobslužnej pokladne, mi to tam zblblo :D ale po jednom použití a umytí aj tak zhrdzavela a akurát som ju tak mohla vyhodiť :D
  18. 18
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

Nikdy nič som neukradol
  19. 19
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Keď som bola decko , ukradla som raz čokoládu a mini-nutelku ,Ale keďže ma prichytila tetka predavačka....Mama musela dôjsť a ospravedlniť sa za mna . Bola to hrozná hanba . Odvtedy nikdy ...
    (hehe) 0:)
    Fakt neviem ako ma takéto niečo mohlo vtedy napadnúť :,( (rofl) (hehe) ... že čokoláda a mininutela, ale pritom som peniaze mala vo vrecku (50sk) lebo ma mama poslala kúpiť rožky (:
  20. 20
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

Jednu pistaciu z vreca v obchode, balicek nalepiek a spoluziackin náramok. Ale to bolo už dávno :smile:
  21. 21
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Na prvom stupni základnej sme s kamarátom nasli uz poobede po druzine nejak náhodou v prázdnej triede na katedrovom stole dva nové prázdne dokladovníky (také tie plastové obaly na doklady). No a sme asi usúdili, že ich nikto nepotrebuje, keď tam len tak samé smutne ležia, tak sme si každý jeden vzali :D
  22. 22
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Vtipné je, že som ten dokladovník potom používala skoro počas celej vysokej školy až kým sa nezničil, neviem, či by ho niekto využil ešte dôkladnejšie :D
  23. 23
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

nič 0:)
  24. 24
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Z kasy na Pohode pár desiatok/stovák €, ale berem to tak, že som na ne mal morálne právo :D

A ešte pár mesiacov dozadu z bývalej roboty som chcel ujebať minipC ale ma dostali, kkti >;-( neriešim
  25. 25
    Turbolienka123

20 ročné dievča

Hračkársky lak na nechty zo škôlky.
  26. 26
    Badgrl

26 ročná žena

Jablko z billy. Proste som popri nakupovani telefonovala , drzala som nakup v ruke a ako potraviny pribudali tak to bolo zlozitejsie takze som si pomohla tak, ze jabko som si dala do vrecka. A na to ze ho tam mam som si opat spomenula az na pol ceste domov