« Život

Fórum pridala Dubacik, 27. apríl 2009, ďalšie jej diskusie »

Tipy ako prestat fajčiť

Dubacik
dubacik, 25 ročná žena, Povazska Bystrica, 27. apríl 2009

No nefajčim tak dlho,ani nie rok a rada by som s tím sekla... zatial sa mi to uspesne dari,ale ako to vydrzat natrvalo? Chcem zmenit uplne zivotospravu a fajcenie je prvy krok... poradte Haha

0 Zareaguj!
Xhtml
xhtml, 30 ročný muž, 6502, 27. apríl 2009

1 Zareaguj!
Fleshleecat
fleshleecat, 26 ročná žena, I love ...it, 27. apríl 2009

kto chce prestat prestane..kto nie-nie

2 Zareaguj!
Ribo
ribo, 21 ročný chalan, Banská Štiavnica, 27. apríl 2009

Mat silnu volu. Nic ine sa neda, po roku fajcenia by si nejake tazke fyzicke abstaky nemala mat. Mozes taktiez pouzit nieco ako medzikrok, napr. mnohokrat som pocul, ze vodna fajka pomohla odnaucit fajcit.

3 Zareaguj!
Xhtml
xhtml, 30 ročný muž, 6502, 27. apríl 2009

hento mame vsetci fajciari v plucach ..

4 Zareaguj!
Zyxush
zyxush, 21 ročné dievča, Nitra, 27. apríl 2009

ak nemas pevnu volu, nestretavaj sa s ludmi co fajciaHehe aspon prvych par tyzdnov...u mna to takmer vzdy stroskotalo na tom..

5 Zareaguj!
Flascha
flascha, 23 ročné dievča, Krajina bez predsudkov, 27. apríl 2009

Ak chces rpestat fajcit, prestan sa stretavat s ludmi co fajcia. Je dost tazke prestat, ak kazdy okolo fajci a ponukaCha

6 Zareaguj!
Dubacik
dubacik, 25 ročná žena, Povazska Bystrica, 27. apríl 2009

xhtml... kokos,tak to je pekny brutus... toto ukazat vsetkym fajciarom,mozno zo kohosi odradi....

A inak vsetkym diki za nazory Haha

7 Zareaguj!
Pt
pt, 23 ročný chalan, Banská Bystrica, 27. apríl 2009

tiez som fajciar..chcel by som prestat lebo to dost leze do penazi..ale ked mam nervy..fuuu..naozaj len ta silna vola a mozno niccoretkyHeheHehe

8 Zareaguj!
Suny
suny, 19 ročné dievča, NR/BA, 27. apríl 2009

nikdy živote nebudem fajčit! je to moje moto od 4 rokochHehe a dodržujem a dodržovat budem!Haha

9 Zareaguj!
Pajon
pajon, 23 ročný chalan, Stará Turá, 27. apríl 2009

ja som NIKDY nefajčil a ani nemienim začať Cha

10 Zareaguj!
Ayreen
ayreen, 24 ročná žena, Bratislava, 27. apríl 2009

fuuuj, hnus, grc - celé fajčenie.

pomôže sa proste zaťať a dosť (ako so všetkým), aj keď ja našťastie nebudem musieť nikdy toto prežívať, lebo keby som si dala do úst cigaretu tak sa v momente udusím alebo skapem od hanby.

ale tak ty si to už viac-menej zvládla, môžeš si gratulovať Haha

11 Zareaguj!
Eraser
eraser, 24 ročný chalan, Hranicny priechod city, 27. apríl 2009

odriekaj si to... a keď budeš cítiť, že to už ďalej nejde, dopraj si namiesto cigaretky niečo iné, čo by ti spravilo radosť.

12 Zareaguj!
Schizofrenik
schizofrenik, 24 ročný chalan, LONDON/Croydon, 27. apríl 2009

fakt, keby ľudia okolo mňa nefajčili prestanem, ale takto sa to fakt nedá, to bolo už dosť veľa pokusov

13 Zareaguj!
Cortes
cortes, 25 ročný chalan, Bez života , 27. apríl 2009

no nezačať fajčiť

14 Zareaguj!
Adus2
adus2, 26 ročná žena, Senica, 27. apríl 2009

Existuje antinikotinova kura, osobne poznam viacero ludi, čo fajčili dlhé roky a pomohlo im prave toto.
Nemyslim, ze ty to ale potrebujes, ked si vydrzala doteraz, vydrzis aj nadalej, musis si len verit Haha

15 Zareaguj!
Porrast
porrast, 27 ročný muž, Graveyard, 28. apríl 2009

no povedz si, ze ak si zapalis este niekedy cigu, tak si vypichnes oko...
potom mozu nastat 3 pripady:

a) uz nebudes fajcit.. nechces predsaprist o oko ... zaroven si mozes povedat, ze mas pomerne silnu volu.. neda sa povedat ze by si mala uplne silnu ovlu, pretoze si prestala fajcit az pod hrozbou fyzickeho ublizenia

b) zapalis si a vypichnes si oko... si skutocne silna osobnost a stojis si za svojim slovom... navyse tretiu cigu si uz potom nezapalis, lebo by si po druhej nevidela na krabicku Hehe.. kazdopadne tvoj nezvycajny sposob ako prestat fajcit by sa zrejme zapisal do historie ako Gandhiho hladovka

c) zapalis si cigu a nevypichnes si oko.. si loser... i ked za to vo velkej miere moze aj to, ze sa na cigarety dost rychlo vytvara fyzicka zavislost a je tazke len tak prestat

prestat fajcit zo dna na den som dokazal iba kvoli niekomu.. nie kvoli sebe.. to bolo dost tazke

16 Zareaguj!
Filippp3
filippp3, 25 ročný chalan, Humenne, 28. apríl 2009

ja uz som prestal asi 6 krat...fajcim od 15tich a stale ked prestanem sa k tomu vratim...proste neda sa toho len tak zbavit

17 Zareaguj!
Mauinka
mauinka, 11 ročné dievčatko, Corfu, 28. apríl 2009

ja fajčím od pätnástich, keď na tie cigarety chuť mám, taksi ich kúpim,ak nemám (alebo nemám kešHehe) tak ich nekúpim a vydržím bez nich dosť dlho, nejak na sebe závislosť nebadám, a už vôbec nie fyzickú...
aj teraz som chorá, od štvrtku som nemala ani jednu, sú pekne uložené v taške a nelákajú maCha

18 Zareaguj!
Lilushka19
lilushka19, 20 ročné dievča, 28. apríl 2009

Normálne Hehe Tvoja chyba že si s tým vôbec začala Hehe

19 Zareaguj!
M1k3
m1k3, 10 ročný chlapec, tam, kde sa platí Eurom, 28. apríl 2009

Namiesto fajčenia si dávaj žuvačkyŽmurk
a ak vydržíš bez cigy postupne týždeň, dva, mesiac, dva, rok, tak potom si sa už odnaučila.

20 Zareaguj!
Jessiqa
jessiqa, 18 ročné dievča, volám sa Rebeka, 28. apríl 2009

@9 @10 tak tak Hehe

21 Zareaguj!
Typek
typek, 25 ročný chalan, pezinok, 28. apríl 2009

ja si myslim ze na to treba hlavne kludne nervy bojujem s tym uz pol roka sa aktivne obmedzujem ale bum nieco sa stane nieco mi spravi nervy a zas to ide od zaciatku....skutocne prestat si vyzaduje maximalnu koncentraciu snad tym uz toto leto naozaj seknem Haha

22 Zareaguj!
Netykavka
netykavka, 25 ročná žena, Bratislava, 30. apríl 2009

- vyberaj si prostredie, kde sa nefajci
- namotaj sa naopak na nieco zdrave, co si aj castejsie doprajes namiesto cigariet [pozitivna nahrada je lepsia ako vodna fajka, ta je tiez dost skodliva]
- u mna fungovalo a aj funguje ze pri akomkolvek pohybe, sporte si vravim, ako sa mi ide dobre (behanie, turistika, sak hocaky aerobny pohyb, kde citime plucaŽmurk,vtedy sa utvrdzujem, ze by bola blbost fajcit a znova citit cele utroby pri namahe
- mam to stastie, ze mi cigarety uz strasne vadia, stale viac, odkedy som prestala, utekam z podnikov kde sa fajci [vraj to tak pocituje viac fajciarov co prestali]
- je to do velkej miery len zvyk, ked zmiznu asociacie s roznymi situaciami, udalostami, dobrymi/zlymi naladami, tak cloveka ani nenapadne si zapalit

drzim palce!

23 Zareaguj!
Janushqa
janushqa, 21 ročné dievča, 3. máj 2009

Hehe najskor si ich nekupuj Hehe

24 Zareaguj!
Bender44
bender44, 23 ročný chalan, Nitra, 10. august 2009

Skus elektronicke cigarety Haha Teda neviem, ja sa este len chystam prestat... Dost dlho fajcim a chcem uz konecne prestat.

Motivoval ma jeden clovek, co fajcil 40 denne a dokazal s tym seknut a uplne prestat, potom zacal pisat blog aby pomohol ostatnym... » elektronickecigarety.info/...

Co si o tom myslite? Ma zmysel to skusat?

25 Zareaguj!
Dhampir
dhampir, 27 ročný muž, † cintorin †, 10. august 2009

mne ten blog pripadá ako nejaká reklama.....

26 Zareaguj!
Skustoto
skustoto, 21 ročný chalan, Bratislava, 2. november 2011

» www.tcmclinic.sk/media/media/LIEK_201006-1.pdf...

27 Zareaguj!
Asd123
asd123, 18 ročný chalan, 6. august 2014 00:27

To sa nedá stále som pri ľuďoch ktorý fajčia A doma keď sa nudim tak stále ma to láka už som sa aj pokúšal najmenej 10x.ale zajtra s tym prestavam takže dúfam že mi to tentoraz už vyjde

28 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

28reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist