« Peniaze

Fórum pridala Donatela201, 8. november 2011, ďalšie jej diskusie »

Tabulky podla platovej triedy ucitelov

Donatela201
donatela201, 20 ročné dievča, Tam kde stale snivam svoje sn, 8. november 2011

Neviete niekto kde najdem aktualne tabulky platov ucitelov v MŠ a ZŠ. Ďakujem

0 Zareaguj!
Etelnair
etelnair, 11 ročný chlapec, ⊱ follow the white kitty ⊰, 8. november 2011

» www.naseplaty.sk/prehlad-platov/vzdelavanie.ht...

1 Zareaguj!
Donatela201
donatela201, 20 ročné dievča, Tam kde stale snivam svoje sn, 8. november 2011

@etelnair dakujem velmi pekne..Haha.

2 Zareaguj!
Ciernaruzicka
ciernaruzicka, 23 ročné dievča, S T T R A T S O T M, 8. november 2011

na to som sa ani nemala pozerať Hehe Hehe Hehe

3 Zareaguj!
Craxxnox
craxxnox, 19 ročný chalan, Prešov, 8. november 2011

Pekné pálky !

4 Zareaguj!
Fylo
fylo, tvári sa, že má 8 rokov, izba 1408 - JAMSSLSNNN, 8. november 2011

a platové tarify nájdeš tu: » www.minedu.sk/data/USERDATA/ATEMY/2009/stup...

5 Zareaguj!
Romanzkrajinyx
romanzkrajinyx, 17 ročný chalan, 8. november 2011

@fylo trochu doveci nie? preco sa ma tým ktorý zarabaju menej zvysit plat menej? nemalo yb to byt naopak? ked nejaky ucitel zaraba 400€ tak si viac zasluzi zvysit o 30€ a ako ten co zaraba 600€ nie?? Oooo Oooo Oooo

6 Zareaguj!
Mm47
mm47, 23 ročný chalan, 8. november 2011

Banik ma 690e , za taku pracu by mal mat aspon 850. A v Cine 50000

7 Zareaguj!
Mm47
mm47, 23 ročný chalan, 9. november 2011

@romanzkrajinyx A preco by sa mal zvysit plat lekarom? staci si pozret tabulku ... kurvy

8 Zareaguj!
Romanzkrajinyx
romanzkrajinyx, 17 ročný chalan, 9. november 2011

@mm47 kolko ma banik? 690e?? nechcem zit v tomto state..ucitel si zasluzi omnoho viac ako nejaky banik..palty maju byt podla inteligencie nie podla fyzickej narocnosti..

9 Zareaguj!
Etelnair
etelnair, 11 ročný chlapec, ⊱ follow the white kitty ⊰, 9. november 2011

@romanzkrajinyx -.-

10 Zareaguj!
Drejka
drejka, 44 rokov, 9. november 2011

Lekari a ucitelia. Ludia co furt maju a budu mat problemy s platmi a furt sa im bude vychadzat v ustrety, lebo je tu este ten postkomunisticky duch, ze pan doktor, pan farar a pan ucitel su najdolezitejsie osoby v spolocnosti.
To co tie lekarske svine robia teraz je neuveritelne. Kazdemu jednemu by som zobrala diplom a poslala ho k lopate.

Na Slovensku je vacsina ludi zle platena. Ale na tych sa permanentne sere.
Inak v tych tabulkach platy co sa tyka pravnickych koncipientov, sudnych uradnikov atd. su teda ako pekne kurevsky skreslene Haha

ak by sa niekomu napriklad mali fakt zvysit platy tak su to trebars hasici a vlastne x dalsich povolani.

@romanzkrajinyx platy podla inteligencie? a kde si zobral to, ze kazdy kto vykonava manualnu robotu nie je inteligentny?? vies vobec o tom, ze existuje kopec zamestnani kde ludia musia kurva silno pouzivat hlavu ale pri tom zarabaju 300 eur aj s cestou, lebo to nie je zaradenie "ucitel, lekar, policajt", alebo niekto iny standardne zobrajuci o prachy.A posledna vec. Ak narazas na ucitelov a zaradenie podla inteligencie, tak tie ich platy su momentalne viac nez adekvatne. (cest vynimkam).

11 Zareaguj!
Johnysheek
johnysheek, 13 ročný chlapec, - - -, 9. november 2011

@drejka no ono vzdy sa vravi o lekaroch a uciteloch a zabuda sa na sestricky, pomocny personal a nepedagogickych pracovnikov v skolstve.. ktori toho teda vela nemaju !menej nez ucitelia! ale su tam 2krat tolko hodin denne a mnohi ucitelia si ich mylia s postavami na ktore treba preniest zlu naladu, odpor etc..

ale nasa spolocnost je na hlavu.. apriori vsetko z komunizmu (resp z 2.polky min storocia) je zle, teda samozrejme okrem veci, ktore par ludom vyhovuju bez ohladu na systematickost a hlupost..

12 Zareaguj!
Drejka

@johnysheek nemas pravdu. sestry predsa teraz mali velke eksn ohladom svojich platov a ak sa im da na papier to co im slubili (co je pravdepodobne) tak budu zrabat celkom slusne. Inak z principom toho co vravis v zasade suhlasim.

Neviem co si tymto chcel povedat. Ja nevravim ze apriori je vsetko zle. Ale to co som spomenula vyssie je jednoducho prezitok ktory tu uz nema co robit.

13 Zareaguj!
Chevro
chevro, 23 ročný chalan, 821, 9. november 2011

Docela nechápem prečo sa tí učitelia sťažujú.

14 Zareaguj!
Rabbitko9
rabbitko9, 15 ročný chalan, 9. november 2011

ako ja suhlasim s @11 aj napriek tomu ze moja mama je ucitelka....ti ucitelia fakt nic nerobia a to ze odkeca nieco do tabule cez volnu hodinu ide na kavicku a tak ...celkovo sam som roky zazival co je to lajdacky pristup ucitela ktory absolutne nic nenaucil ..len sa celu hodinu rozpraval ....z anglicitiny viem hovno dodnes vdaka trom takymto anglictinarom ..z matiky viem hovno kvoli vyhorenej ucitelke ktora rozpravala do tabule ..z fyziky a z chemie to iste ...vysvetlovanie ziadne iba citanie z knihy a robenie si poznamok

15 Zareaguj!
Sibbonah
sibbonah, tvári sa, že má 6 rokov, | + O + ∆, 9. november 2011

A zas si pekne krásne ponadávajte na tie kurvy doktorov však @drejka ? Haha Veď sa zbadáte o pár rokov. A áno JE to vážené povolanie... lebo na to treba mať dobrú riť sedieť nad knihami a učiť sa 6 rokov na titul a potom dostávať plat 600 - 700 eur Žmurk

16 Zareaguj!
Romanzkrajinyx

@sibbonah podla nej je zrejme nejaky bannik dolezitejsi ako doktor alebo ucitel..

17 Zareaguj!
Zamidari
zamidari, 25 ročný chalan, 9. november 2011

@mm47 predovsetkym banictvo na slovensku funguje uz iba preto, lebo keby to tu vsetko zatvorili tak by vela banikov prislo o robotu. je to stratove...

18 Zareaguj!
Sorciera
sorciera, 30 ročná pani (?), 9. november 2011

najviac sa mi tu "paci", ze o platoch lekarov a ucitelov hovoria ti, co si toto povolanie nevyskusali....ale to sa na Slovac podoba.....tiez som to tak videla, kym nie som vo fachu.....a zarucene vravim, ze ani jeden tu z vas by nesiel robit ucitela za tie peniaze......tolko nervov, zodpovednosti, roboty anvyse....nik nevidi......ja to vidim, az ked som tu......a robim tuto pracu, len preto, ze ma bavi.....pre peniaze by som to isto nerobila...
a btw. v akzdom odbore su ludia, ktori to beru zodpovedne a ktori na to kaslu...aj medzi lekarmi aj ucitelmi...ale preco hadzete vsetkych do jedneho vreca?...ja sa mozem na hodine aj roztrhnut a presne niekto da robit poznamky....ale popravde za tie prachy, sa este cudujem, ze ja blba este normalne ucim.....ale ucim a makm....podobne je to u lekarov.....a ked si to tu vyskusate na vlastnej kozi, potom sa vyjadrujte....a k veci.....lebo takto viete hovno o tom, co kto robi!!!!!

19 Zareaguj!
Sibbonah
sibbonah, tvári sa, že má 6 rokov, | + O + ∆, 9. november 2011

@sorciera súhlasím s tebou. Vystihla si to. Thumbs

20 Zareaguj!
Mm47

@romanzkrajinyx Nechcem ta sklamat ale ucitel za to ze uci ziakov nemusi byt inteligent.
Tak isto ako vojak , plat je skor podla nebezpecenstva , vojak ma viac ako zacinajuci pracovnik v banke....

21 Zareaguj!
Romanzkrajinyx

@mm47 no to teda ze niejeHehe to si nevidel nasho zemepisára na Zakládnej skoleHehe to bol riadny chujHehe boha som bol siedmak a somvedel viac nez onHehe

22 Zareaguj!
Mm47

@romanzkrajinyx Co cakas od komunistickeho produktu , on sa ucil vsetky superlativy len o Rusku , a nic take ze kde lezi USa a tak Hehe
nak mas forum o Ruzomberku Hehe

23 Zareaguj!
Drejka

@sibbonah je to vazene povolanie (Rofl) heh.. nepopieram,povolanie mozno, len ti co ho vykonavaju nie su vazeni. Lebo nemaju byt preco. Vacsina z nich vie houby. Tvoj udany vek je realny? Potom tipujem ze som brngla na citlivu strunu doktorskeho decka, co?Haha To ma ako silno mrzi, ale ja vravim z realnych skusenosti. Rit mozno na to sedenie nad knihami maju. Ale hlavu casto nie. Tiez som si nad knihami odsedela a NAUCILA sa svoje aby som vedela realne zhodnotit co vravim Žmurk Moj prispevok bol o niecom inom. Len to si zrejme nepochopila. Pokojne si ho precitaj este niekolkokrat, mozno casom dojde k tebe aj pointa Haha
A mozno nie.

@sorciera aha, takze clovek sa moze vyjadrit len k tomu co realne prakticky robi? Mhmmm... to ano, to moze povedat len ucitel Hehe Heh, sorry, ok, bez srandy. Snad sama uznas ze to je sprostost. Potom sa ani ty nevyjadruj aj k lekarom, lebo sama si to nikdy nerobila. Snad clovek moze mat nazor. A ano dokonca objektivny nazor na zaklade roznych inych skusenosti a poznatkov i napriek tomu ze dane povolanie nevykonava. Najlahsie je len kricat ze "my robime tazku a zle zaplatenu robotu". To preda aj kopec inych ludi. Ale tym stat v ustrety nevychadza. Nehovoriac o tom ze sa jedna o ludi, ktori studuju skoly preto, ze chcu. Nie preto, ze ich inde nezobrali (ako to velmi casto na pedagogickych fakultach byva- bez urazky). Ak by si citala moj prispevok poriadne, videla by si ze som tam nehodila vsetkych do jedneho vreca, to len tak btw. Žmurk

@romanzkrajinyx je pre mna ROVNAKO dolezity ako ucitel. Ale tomu ty evidentne nie si schopny pochopit Haha

@16 aspon niekto pochopil.

24 Zareaguj!
Romanzkrajinyx

@drejka no ten lekar co musel studovat si zalsuzi vacsi plat HNED ako bannik po 10 rokoch prace.moj nazor...

25 Zareaguj!
Matheusko
matheusko, 27 ročný muž, Bratislava IV., 9. november 2011

@drejka @11 suhlas.

26 Zareaguj!
Drejka

@romanzkrajinyx nechapes co pisem, clovece. nevadi, no.

@matheusko Ď. Žmurk

27 Zareaguj!
Ao
ao, 25 ročný chalan, Bratislava, 9. november 2011

Povysovat 6 rokov nad knihami nad fyzicky narocnu pracu spojenu so znicenim zdravia na cely zivot.
To chce gule.

28 Zareaguj!
Romanzkrajinyx

@ao
@drejka
tak som proste v zlom prostredí, kde vlasnte od malička mi bolo vtĺkavané ze podla inteligencia sa ludia majú ohodnocovat t.j aku maju hodnotu..

29 Zareaguj!
Matheusko
matheusko, 27 ročný muž, Bratislava IV., 9. november 2011

» www.platy.sk/...

30 Zareaguj!
Drejka

@rozmanzkrajinyx tak to si v sakra hlupom prostredi. nic v zlom. snad casom sam prides na to, aku hodnotu ludia v skutocnosti maju. a v com spociva inteligencia. ver ze v titule to nie je.

31 Zareaguj!
Flussica
flussica, 22 ročné dievča, 9. november 2011

@drejka Si až priveľmi striktná, radikálna. A nie je to, že by mi nedošlo, čo si chcela povedať.

32 Zareaguj!
Drejka

@flussica som. a viem preco.

33 Zareaguj!
Flussica
flussica, 22 ročné dievča, 9. november 2011

@drejka No dobre..

34 Zareaguj!
Drejka

@flussica Haha..

35 Zareaguj!
Sibbonah
sibbonah, tvári sa, že má 6 rokov, | + O + ∆, 11. november 2011

@drejka a vieš čo? Som. A preto viem, čo robia Haha A ja som to pochopila, ale ako vidím TY nie. Nebolo to o ich RITI (Keď ti to už tak musím povedať), ale o tom, že keď už nič, tak aspoň to treba mať. Žmurk

36 Zareaguj!
Drejka
drejka, 44 rokov, 11. november 2011

@sibbonah Happy no comment Hehe Žmurk

37 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

37reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist