« Čo ma nasralo

Fórum pridala Ayreen, 24. november 2011, ďalšie jej diskusie »

Sukromie na Facebooku

Ayreen
ayreen, 24 ročná žena, Bratislava, 24. november 2011

Ahojte, potrebujem poradit ohladom nastaveni. Prispevky ktore pridavam ja na moju "zed" si vzdy nastavim, aby boli LEN pre priatelov. Avsak skusila som sa prihlasit cez ine meno ktore nemam v priateloch...a po kliknuti na moje meno bolo vidiet skoro vsetko - like, popridavane albumy, profilove fotky, priatelov...
Chcela som to okamzite odnastavit, pretoze mam zle skusenosti z toho, ze obcas cudzi ludia vedia vyuzivat info ktore takto ziskaju...ale ani zaboha sa k tomu neviem doklikat....

Poradte mi teda prosim ako si nastavit, ze ked si ma vyhlada nejaka osoba, uvidi LEN informacie v mojom profile, nie mojich priatelov, nie moje albumy, nie moju "zed"...proste aby sa jej tam zobrazila prazdna stranka...

vazne poprosim o rady, ak som to neprehladne napisala tak sa budem snazit dovysvetlit.

dakujem

0 Zareaguj!
Antifunebracka
antifunebracka, 25 ročný chalan, stetka birdzu, 24. november 2011

na FB nikdy nebudes mat sukromne, mozno tak len klamlive

1 Zareaguj!
Kakuseibakaism
kakuseibakaism, 18 ročný chalan, Banská Bystrica, 24. november 2011

teraz to tak je, no, takisto to mám Hehe

2 Zareaguj!
Meredithgrey
meredithgrey, 32 ročná pani (?), v náručí Janka Silana, 24. november 2011

@ayreen mám ten istý problém , všetko zadané len pre priateľov a vidno mi všetko. tiež som to včera rad za radom prechádzala a na houby som prišlaSmutnétak snáď niekto vie OOOOO

3 Zareaguj!
Ayreen

ale ja viem, ze niektori to maju uplne ciste...teda ze nic sa im tam nezobrazuje...nahodne kliknem na nejakeho cloveka ktory pridal koment k niecomu a nemozem vidiet jeho "zed", ani jeho fotky...takze nejako sa to musi dat nastavit...

@antifunebracka - tak ak info o mne budu vidiet len ti ktorym to povolim ja . len moji priatelia - tak to akceptujem...ale aby cudzi ludia videli co lajkujem alebo co komentujem, tak to je trochu zcestne...

4 Zareaguj!
Cathy
cathy, 18 ročné dievča, Tam niekde s Jackom..., 24. november 2011

ja si na fb nedávam nič také čo by nemohli vidieť všetci. Inak mi napadlo len, že sa to dá u každého príspevku, u každej fotky nastavovať osobitne.

5 Zareaguj!
Pimkiee
pimkiee, 19 ročné dievča, tancuje v daždi, 24. november 2011

niekde v nastaneviach účtu Žmurk

6 Zareaguj!
Ayreen

@cathy - tu nejde o to ze to nemozu vidiet, nedavam tam nic zle alebo tak... ale jednoducho nechcem aby to videli cudzi ludia...a ide mi skor o like a komenty ku veciam, to naozaj nepotrebujem aby videli.

7 Zareaguj!
Martinocka09
martinocka09, 20 ročné dievča, Humenné, 24. november 2011

fotky sa nastavujú osobitne,ale napmätámsi, kde som to už nastavovala..

8 Zareaguj!
Meredithgrey

ja si môžem pri každom statuse, fotke nastaviť že len priatelia a aj tak to všetko vidno..

9 Zareaguj!
Kt
kt, 23 ročné dievča, Trnava, 24. november 2011

@ayreen dole na profile máš edit otions...tam si môžeš skryť to, čo nechceš, aby videli - ak komentuješ, alebo dávaš like
ďalej chod na svoj profil, klik na info, tam na uprav a každé jedno políčko si môžeš nastaviť súkromie...
thats it

10 Zareaguj!
3bant
3bant, 17 ročné dievča, Trenčín, 24. november 2011

ale teraz sa to nastavuje osobitne, pridávaš status alebo čo a máš tam kdesi pri odoslať a na výber či to maju vidiet všetci, priatelia,spoločný priatelia alebo iba ty,možno je to tým

11 Zareaguj!
Meredithgrey

@ayreen už som na to prišla!Haha

12 Zareaguj!
Sandrushiceq
sandrushiceq, 24 ročná žena, Bratislava, 24. november 2011

@ayreen dáš si nastavenia súkromia....a pri jednotlivých položkách si poupravuješ nastavenia

13 Zareaguj!
Torpedo08
torpedo08, 23 ročný chalan, kOkOtOvO, 24. november 2011

facebook o nas vie secko sme ako pokusne kraliky Hehe

14 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

14reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist