« Kritika webstránok

Fórum pridala Roztliezkavacka, 12. apríl 2011, ďalšie jej diskusie »

Samé zľavové stránky, zľavomaty, zľavydňa a neviem čo... :D

Roztliezkavacka
roztliezkavacka, 23 ročné dievča, Bratislava, 12. apríl 2011

Neleze vám to na nervy, že čokoľvek čo otvoríte je tam nejaká zľava? Ono to je síce pekné, že zľava, a také, že 50% zľava, ale väčšinou sú to aj tak predražené veci... Alebo nie? Čo si o tom myslíte? Je to dobrý biznis? A už ste niekedy niečo tak kupovali (ako ste zaplatili? kreditkou?)

0 Zareaguj!
Sasi2680
sasi2680, 11 ročné dievčatko, 12. apríl 2011

ja som si nevšimla, že by to zovšadiaľ na mňa "kričalo" Oooo

1 Zareaguj!
Ikuto
ikuto, 18 ročný chalan, tam, kde neexistuje čas, 12. apríl 2011

beriem to tak ako to je, síce tam napíšu že zľava 50% ale tá cena je je taká aká má byť normálne akurát k nej prirátajú tých x% a napíšu že to bola pôvodná... čiže nepozerám na zľavy ae na ceny, či je alebo neni zľava je to jedno... iba občas v obchodoch na potraviny atď sa to dakedy oplatí
jo a ak myslíš konkrétne zľavové stránky tak to je dobrý biznis, ale je ich už veľa čiže majú problém sa nejak presadiť, to tuším vymysleli v zahraničí a tu len kopírujú ten obchodný model. tam je vždy dajaká podmienka, ktorá sa musí splniť aby bola zľava uznaná

2 Zareaguj!
Terazticho
terazticho, 18 ročné dievča, insieme siamo invincibili., 12. apríl 2011

a hej minule som sa zasmiala na akcii v istom obchode 'šialene ceny' zo 150 evri na 120 evri .. mňam

3 Zareaguj!
Matheusko
matheusko, 27 ročný muž, Bratislava IV., 12. apríl 2011

ignorujem "zlavy" zaujima ma len skutocna cena a hladam najnizsiu.

4 Zareaguj!
Chevro
chevro, 23 ročný chalan, 821, 12. apríl 2011

Nie, však na zlavadna.sk a podobných portáloch som nakúpil dosť dobrých zliav. Pizzu namiesto za 5 za 2e.. alebo 4 veľké pivá, 16 malých, 4 poldecáky a 4x pivná doska čo boli slaninky, klobásky atď., všetko za 12 eur... prezul som gumy na letné za 10e a tak, určite sú tam super zlavy Haha

5 Zareaguj!
Nosepress1
nosepress1, 30 ročný muž, Trenčín, 15. júl 2011

no podla mna je to super vec samozrejme ze niektore portaly si prihadzuju ale napriklad teraz som vychytal na SaleBook.sk apartman pre 6 ludi na 3 dni za 60 eur na Velkej Raci co je podla mna super deal... staci len nakupovat na portaloch ktore su kvalitnee Haha))

6 Zareaguj!
Zozenzlavu
zozenzlavu, 28 ročný muž, Bratislava, 3. október 2011

Ak chcete mat zlavy aj vo vasom meste a este na tom zarobit, pozrite si www.zozenzlavu.sk. Ak vybavite zlavu, ktoru si vyberie niektory zlavovy server, dostanete proviziu z predaja. Žmurk

7 Zareaguj!
Sisi789
sisi789, 20 ročné dievča, Dubnica nad Váhom, 4. marec 2013

podľa mňa sú fajn... jasné, že sa nájdu aj také, čo sa neoplatia. ale to si proste treba dobre pozrieť, príp. overiť, a nekpovať všetko rad za radom - len to, čo potrebujete.
kto hľadá najnižšiu cenu, skúste agregátor - všetky zľavy sú napr. na » www.zlavypokope.sk/main.php?page=search&get=toda...

vyhľadáte, čo Vás zaujíma, porovnáte ponuku a ušetríte Haha

8 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

8reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist