Fórum pridal Antifunebracka, 9. 7. 2019 10:39 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Psy alebo mačky? A prečo?

0
Antifunebracka

30 ročný muž
vreskot birdzu

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

36 ročný ujo

Mám rád oboje, ale mačky sú individualisti a sú samostatnejšie ako psíkovia. Mali sme aj psíka aj mačičky, ale ak nemá človek čas, tak mačička sa často dokáže zabaviť aj sama, a má naháku nejakého človeka :D Psíkovi býva smutno. Nie vždy je to takto, ale ja nemám toľko času na zvieratká, preto mám akvárium a slimákov :) Ale ťahá ma to viac k mačkám, neviem prečo
  2. 2
    Ririnavy

24 ročné dievča

Neviem preco psikovia ale uz od detstva sme mali veľa psov a boli to vlastne moji kamarati :) a vedia opatovat lasku ale to urcite aj macky :) ale nemam nic ani proti mackam kazde zviera je super :)
  3. 3
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

Doma máme mačky, ľúbim ich ale sú to arogantné bitches :D

Ak by som mala mať vlastné zviera, tak skôr psa.
  4. 4
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Aj macky su super ale tak Beny je Beny :D
  5. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Čo ti ja viem, ja tieto exotické jedlá moc nemusím, radšej klasické kura s ryžou.
  6. 6
    Evkasv

21 ročné dievča

To je veľmi ťažké rozhodnutie, oba maju svoje typické charakteristiky čo ich robi výnimočnými a proste neviem si vybrať, blba anketa (?)
  7. 7
    Billyjoe

26 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

Určite mačky. Psy nemám rád, dokonca by sa môj vzťah k nim mohol definovať ako averzia; dokázal som si zvyknúť len na jediného - psa ktorý u nás doma v podstate vyrastal so mnou. Dnes už bohužiaľ nežije a nového psa by som už dnes nechcel. Zato mačku mám a úplne rozumiem, prečo boli v Egypte tak uctievané (hehe) Je to mrcha, ale zároveň zlatíčko.
  8. 8
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@billyjoe to mi pripomenulo https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66195432_665530090615084_4810569134813216768_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQkffLd6i5CF8DzgSVvV45vfwHTE0ZSKlr_B77AnICZ5LC-evIEzBEnBYudkh2s8N20&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=cbbf166dc080912ffc9819ec7bba22e8&oe=5DB34745 :D
  9. 9
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

Why not both?
  10. 10
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Určite hafani..
  11. 11
    Olii

26 ročná žena

Mala som rada, veľmi rada mačky až kým som si nekúpila psa. Vtedy som pochopila že mačky sú mrchy :D Stále ich rada mám ako aj všetko zverstvo ale tá uprimná radosť psa, keď ma vidí po polhodine čo nie som doma sa nedá s ničím zrovnat asi :DD
  12. 12
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@olii nás vždy víta aj mačka, keď prídeme domov :D a veľmi mňauká za nami, keď počuje, že už ideme do domu :D
  13. 13
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

Podla tohto hlasovania nevychadza to, ze macky maju viac hviezdiciek na fotkach ako psikovia! toto je spiknutie!
  14. 14
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

MADŽGYYY
  15. 15
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

Pes, ten nie je ignorant (hehe)
  16. 16
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

mam resp. mal som aj aj (hehe) oboje super (love)

@Desertdrift ani kocur nie je ignorant (:
  17. 17
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Mam radsej psov, lebo ti ta aspon neskriabu len tak zo srandy.
  18. 18
    Olii

26 ročná žena

@sasi2680 tak to máš riadne milú mač :)) ja som mala takú čo sa nechala hladkať a za tym mi random zahryzla do nohy :D a ešte britskú, tá si aspoň dakdy všimlaa že som doma :D
  19. 19
    Salkoo

24 ročné dievča
    Always chasing the high

Odkedy bývam v dome kde sú 4 psy, tak začínam voči psom cítiť úplnú averziu
  20. 20
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

každý kto zahlasoval mačky over psy musia mať veľmi čudnú psychiku 0_0
  21. 21
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Paneboze, is that even a question?
    JASNE ZE PSIKY!
  22. 22
    Limitles

7 ročný chlapec

Ani jedno . ♌ jedine
  23. 23
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Psy nemajú také ostré pazúry, nevyskočia na linku a chcú sa mojkať (hehe) Takže jasné že psy (thumbs)
  24. 24
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@mobscene_69 Práveže psíčkari sú psychopati (retard) Mačky psom nakopú riť v každom ohľade!
  25. 25
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Mala som rada psy, ale odkedy sa mi dostali pod kožu mačky, tak mačky. Psy sú nadmieru servilné, otravné, ubrechané (aspoň tie, čo poznám), hodíš pamlsol, pribehne...