« Vysoké školy

Fórum pridal Jakub489, 29. október 2010, ďalšie jeho diskusie »

Prípravné kurzy na VŠ

Jakub489
jakub489, 23 ročný chalan, Bratislava, 29. október 2010

Prosím o pomoc. Som teraz v 3. ročníku a uvažujem nad prípravnými kurzami na VŠ. Oplatí sa to? Koľko to stojí? Čo sa tam rozoberá? Ako je to často a kedy je najlepšie začať? Sú lepšie súkromné hodiny? Uvažujem na PF na UPJŠ. Ďakujem za každý názor. Haha

0 Zareaguj!
Etelnair
etelnair, 11 ročný chlapec, ⊱ follow the white kitty ⊰, 29. október 2010

stat ti plati stvorrocny pripravny kurz tak to vyuzi a na kurz iba z takych veci co na skole nemate Hehe

1 Zareaguj!
Ork92
ork92, 22 ročný chalan, Bratislava, 29. október 2010

na to mas este rok cas.... a vacsinou to byva tak raz za tizden a vacsinou v sobotu

2 Zareaguj!
Alpanu
alpanu, 27 ročná žena, Prešov / Poprad / Stará Lesná, 29. október 2010

na aky odbor na UPJS chces ist?

3 Zareaguj!
D170
d170, 26 ročná žena, 29. október 2010

No je to dosť drahé, ale zväčša sa tam preberá to, čo býva aj na prijímačkách.
Takže oplatí sa to hlavne kvôli tomu, že vieš, na akú oblasť sa máš zamerať, čo by tam mohlo byť.
Teda ak hovoríme o kurzoch organizovaných školami, nie napríklad SIV a inými agentúrami.

4 Zareaguj!
Littlephoenix
littlephoenix, 23 ročné dievča, 29. október 2010

ak chceš kurzy, radšej sa informuj priamo na danej VŠ, či to robia, radím ti to pre to, lebo nemám práve najlepšiu skúsenosť s kurzmi od SIV.
v podstate súhlasím s @d170

5 Zareaguj!
Istsinka
istsinka, 25 ročná žena, Zmrzlinkovo, 29. október 2010

u nás na škole boli prípravné kurzy do ročníka ... vlastne to, čo sa preberá napr fyzika, elektrotechnika a také niečo
ale na tie sa neoplatilo chodiť, pretože to bolo formou semináru a profáci mali jedno ako to vysvetlia(či pre seba, či pre ostatných)

6 Zareaguj!
Moni303035
moni303035, 23 ročné dievča, 30. október 2010

neoplati sa ti to...radsej sukromne hodiny, da ti to viac ako kurzy formou prednasok, ale skor ako sa rozhodnes prezri si kriteria prijimacieho konania, lebo mozno sa prijimacky ani nebudu realizovat.. Haha

7 Zareaguj!
Jakub489
jakub489, 23 ročný chalan, Bratislava, 31. október 2010

@alpanu Ako som napísal... na PF - Právnickú fakultu. Ak by si mala nejaké užitočné rady a skúsenosti, tak by som ti bol nesmierne vďačný za každú správou ohľadom tejto problematiky Haha

8 Zareaguj!
Alpanu
alpanu, 27 ročná žena, Prešov / Poprad / Stará Lesná, 1. november 2010

@jakub489 ja chodim na PF UPJS, ale na prirodovedecku fakultu. neviem, ako je to tam, moja sesternica tam sice robila prijimacky a mala aj doucovanie, ale nakoniec isla do BA.

9 Zareaguj!
Moni303035
moni303035, 23 ročné dievča, 2. november 2010

na pravnicku fakultu do KE, sa oplatia pripravne kurzy u sukromneho ucitela, mna to stalo 300 eur, mala som to kazdy piatok... Haha

10 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

10reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist