Fórum pridal Warhawk, 28. 5. 2014 18:47 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prepisovanie Wikipedie

0
Warhawk

29 ročný muž

To Wikipediu moze prepisovat kdokolvek a cokolvek? ja teraz kukam na wikipedii nejake clanky a dam ze "editovat" a prepisujem si to tam podla mojho nazoru... To mozem? :D Co to je, wtf? :D To si mozem poprepisovat celu wikipediu jak chcem? :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    LianaL

33 ročná žena

šibe ti?
  2. 2
    Etelnair

28 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

jj ale nastastie su tam admini na retardov ako ty pripraveni
  3. 3
    Spactatus

tvári sa, že má 5 rokov

good morning sunshine
  4. 4
    Nikkia

22 ročné dievča

na písanie "kravín" je dobrá necyklopédia http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Hlavná_stránka

aj ked na to treba tiež talent :D
  5. 5
    Crowley

24 ročný chalan

@warhawk
    Niekto sa snaží niekomu pomôcť odovzdaním vedomosti a ty tam napíšeš niečo podla svojho názoru omg :(
  6. 6
    Warhawk

29 ročný muž

@crowley Nie ja tam len napísem pravdu.
    @etelnair a co s tym admini spravia oni to vymazu ak sa im to nebude lubiť či mi daju ban na chodenie na Wikipediu či čo?
  7. 7
    Openmindedfreak

29 ročný muž

niekto objavil teplú vodu...:D
  8. 8
    Crowley

24 ročný chalan

@warhawk
    Aby si tam niečo napísal najprv niečo naštuduj v knihe alebo zaži proste ja viem ako to myslíš ale neúplne informácie tam nepíš. Neprepisuj nič iba ak doplnaj
  9. 9
    Toxo

25 ročný muž
    Brno

prosim ta ty dospej uz konecne
  10. 10
    Warhawk

29 ročný muž

@crowley A co sa mi moze stat? Ak budem pisat jak chcem? Ale pravdu tam pisem a aj budem pisat samozrejme... Ale mozem dostat napr. ban na Wikipediu ze tam nebudem moct chodit alebo co? Alebo nic sa nemoze stat?
  11. 11
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

ked tam niečo prepíšeš tak ty zaklopú na dvere muži v čiernom :D
  12. 12
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

ja by som to neprepisoval >:(
  13. 13
    Johnysheek

10 ročný chlapec
    ZA (hranicami vsednych dni)

@warhawk ehm. "pravdu" .. lol :)
  14. 14
    Crowley

24 ročný chalan

Nestane sa ti nič wiki nemá peniaze aby všetko kontrolovala ale ak tam napíšeš blbosť nájde sa človek ktorý to opravy lebo taký sa nájde vždy ja osobne iba doplňujem informácie a podobne fakty bud mesta a obce ktoré som navštívil alebo lekárske poznatky nepíšem nič do čoho sa nerozumiem .Poprípade ak sa chceš venovať nieakej problematike a maš patrične vedomosti môžeš si založiť vlastnú wiki stránku a tam to prezentovať.
  15. 15
    Ridgeback

20 ročný chalan
    out of reality

veú celé wikipediu píšu ľudia, ktorí sa doma nudia :D
  16. 16
    Ridgeback

20 ročný chalan
    out of reality

*veď celú
  17. 17
    Cold

24 ročné dievča

Môžeš prepisovať aj publikovať nové články, ale je to kontrolované,i keď sem tam sa tam nejaká perla nájde. U nás na škole je napríklad Wikipédia ako zdroj informácií pre projekty zakázaná.
  18. 18
    Sylver987

29 ročný muž

no povedzme ze kvoli tomu, ze kazdy tam moze pisat a robit upravy ake chce tak wikipedia nie je povazovana za overeny zdroj informacii napr. pre bakalarky alebo diplomky.
    pouzit ju samozrejme mozes ale mal by si to mat podlozene aj niecim doveryhodnym, napr. knihou
  19. 19
    Pannikto

32 ročný muž
    (takmer)Bratislava

to mna by zaujimalo co robia majitelia wikipedii kedze ju celu vyplnaju bezni ludia doma a bezni ludia aj posielaju dobrovolne prispevky na fungovanie wikipedii :o
  20. 20
    Antifunebracka

29 ročný muž
    qizmajster birdzu

este pred tyzdnom si tu bol velky svalnac, co boxoval a bol neporazitelny a vsetkych nas chcel roztrhat so svojimi hodinkami za 10000 € a teraz si intelektual prepisujuci wikipediu?:D:D:D:D
    a ano, mozes dostat ban, jebenko
  21. 21
    Warhawk

29 ročný muž

@antifunebracka 11 000 e... Treba zlepsit IQ na zapamatanie jedneho cisla...
  22. 22
    Tikalok

29 ročný muž

tu je taký malý dôkaz
    http://en.wikipedia.org/wiki/Sládkovičovo
  23. 23
    Suinatit

22 ročné dievča

@6 ak je ten clanok casto napadany hackermi tak zablokuju jeho editovanie ;)