Fórum pridal Kaiserchief1, 17. 3. 2019 17:35 do kategórie Literatúra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Postavu Holdena Coulfielda

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

Zo začiatku som sa na knihe bavila, ale postupne som si začala uvedomovať, čo za blbosť čítam a aký je ten hlavný hrdina nevyspelý, otravný a má naozaj slabú slovnú zásobu a vyjadrovanie na úrovni trinásťročného chlapca hrajúceho sa na frajera.
  2. 2
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Svojím spôsobom ho mám rada/chápem, aj keď mi liezol na nervy. Ale scénou pri bare to zachránil.
  3. 3
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

i don t like him, i love him
  4. 4
    Koichi

tvári sa, že má 4 roky

zatiaľ som to nečítal
  5. 5
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja samozrejme viem kto to je ale nemám rád, keď ostávajú prázdne možnosti.
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

málokto ma vie tak iritovať, ako on
  7. 7
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

teenager, no. mal asi normalne myslienky vzhladom na jeho vek a prostredie, patri to k zivotu. v case, ked som knihu citala, som sa vedela donho vcitit, ale myslim si, ze prilis ho glorifikovat u starsich ludi nie je zdrave. pride mi ako symbol existencialnej krizy a depresie (who knows, uz si to dobre nepamatam) a z toho by sa idealne mal clovek snazit dostat a nie obdivovat to.
  8. 8
    Coleshepter

23 ročné dievča
    so basic.

môj názor na holdena a celú knihu je taký, že mal plno rečí a nakoniec nič neurobil, ale v jednom mal pravdu, a síce, že všetci sú bunch of phonies
  9. 9
    Poppyseed

25 ročná žena

Mlady chlapec, ktory trpi depresiami a traumou zo straty brata a ktory potrebuje pomoc. Mozno jeho spravanie bolo iritujuce ale vedela som pochopit odkial to pramenilo a ake dovody na to mal.
  10. 10
    Hnisavica

tvári sa, že má 3 roky

Neviem, akú mal postavu?
  11. 11
    Heineken

24 ročný chalan

taky ako on volia caputovu :D ( lacny trolling :D)
  12. 12
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@kaiserchief1 čo ťa viedlo k vytvoreniu tejto ankety, pochváľ sa
  13. 13
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Nepáčilo sa mi jeho správanie v niektorých situáciách, ale nevadil mi až tak. Nedokážem jednoznačne povedať, či ho mám rada alebo nemám
  14. 14
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Podla mna postava primerana veku, slovnej zasobe tinedzera, mentalny vyvoj podliehajuci traumam z minulosti (a tiez skusenostiam). Neiritoval ma, skor som ho lutovala. Ze sa spraval weird a ako nedonosenec som chapala v kontexte vsetkych veci, co som hore pisala.
  15. 15
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

vsetci hejteri len zavidia, ze mu vsade naliali a aj stetka s nim isla, lebo kazdy veril, ze je plnolety
  16. 16
    Tikalok

29 ročný muž

Ked som to cital ako decko, tak mi ta postava vobec neprekazala. Hlavne si myslim, ze je dobre napisana a aj preto ta postava dodnes vyvolava taku kontroverziu. Kym taky harry potter nikdy iritujuci nechcel byt a napriek tomu je iritujuci as fuck.
  17. 17
    Dollish

hrá sa, že má 2 roky
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Liezol mi na nervy, ale je mozne ze to bolo prekladom, lebo ten bol fakt tragicky.