Fórum pridal Jakzig, 10. 2. 2019 10:06 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pôjdeš voliť prezidenta/tku?

0
Jakzig

26 ročný muž
Bratislava / sem-tam Martin

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

som anarchista takze ee
  2. 2
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

ked si stihnem vybavit obciansky
  3. 3
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Nevim este
  4. 4
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

pojdem. a to mistrika. aj ked je sice ciastocne financovany esetom ale tak ... tam nikto iny normalny ani neni. caputova ta je progresivne slovensko a to mi nevoni lebo su tiez prepojeni so statnymi vecami a to anextom a ojebavanim
  5. 5
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

nepojdem, nesuhlasim s "demokratickym" zriadenim.
  6. 6
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

tak keď nebudem v ten deň plne zamestnaný školou alebo niečiminým tak pôjdem...
  7. 7
    Kassiar

21 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

To je zbytocne volit prezidenta ved nema dokopy ziadnu moc, takze moc toho neovplyvny.
    A je aj velmi zaujimave to, ze zrazu o sebe vsetci (okrem Chmelara) hovoria ze su krestania.
  8. 8
    Jakzig

26 ročný muž

@kassiar akože hlavná funkcia prezidenta je reprezentovať krajinu nie? Tak nech vie, aspoň rozprávať. Aj tak si z toho neviem vybrať. Čo je dosť smutné.
  9. 9
    Kassiar

21 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

@jakzig Lenže všmol si si aké hlúposti a klamstvá trepú skoro všetci kandidáti, slubujú veci, na ktoré aj tak, keď budú potenciálne prezidenti, nebudú mať dosah. A prezidentom bude buď Mistrík alebo Šefčovič, a obaja vedia pomerne dobre rozprávať :D
    No a som na tom podobne ako ty, keby že som čisto teoreticky a aj chcel ísť voliť, tak nemám koho, a to je fakt smutné :(
  10. 10
    Jakzig

26 ročný muž

@kassiar akože Mistrík a Šefčovič majú extrémne veľa plagátov... čiže najviac peňazí, ale čo tak pozerám, tak tá Zuzana neviem aká zas po sociálnych sietiach na mňa vybieha od rôznych ľudí. :( No a potom je tu ešte Kotleba a jeho kampaň, ktorá mi zdvíha tlak, lebo podľa toho, nie som človek, ale budiš no.
  11. 12
    Kassiar

21 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

@jakzig Asi myslíš Čaputovú, no ale tá sa skôr či neskôr aj tak vzdá v prospech Mistríka, teda pokial ešte platí tá dohoda medzi nimi. No a Kotleba, veď tomu masívne berie hlasy Harabin, ten ho vyšachuje z hry, a to je tiež veľmi smutné, že ľudia ako Harabin a Kotleba vôbec kandidujú. Tragikomédia sú tieto voľby.
  12. 13
    Jakzig

26 ročný muž

@kassiar tragikomédia je celá politická situácia na Slovensku, lebo to nie je politická situácia, ale šaškáreň už...
  13. 14
    Turbolienka123

20 ročné dievča

Pôjdem Harabina.
  14. 15
    Hanno

25 ročný muž
    Šak ze Žiliny

@turbolienka123 (grc) (grc) (grc) (grc) (grc)