Fórum pridal Christiano_301, 14. 3. 2019 14:38 do kategórie Ďalšie mestá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Podľa vás mám ísť do inej banky?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Uzatvoril som poistenie v kooperative.Hovorili,že bolo by lepšie,keď prejdem z OTP do SLSP.V OTP mi strhávajú mesačne1€,a keď budem pracovať na TPP,tak to bude 6€.Keď prejdem do SLSP, tam je mesačný poplatok 5,90€.Ale že kooperativa má niečo spoločne slsp
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Christiana, zmaturoval si???
  2. 2
    Sasi2680

26 ročná žena

to som ešte nepočula, aby banka strhávala poplatok podľa toho, či človek pracuje na tpp :D ešteže nemusíš mať dáky podnikateľský účet :D
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

Čo si o tom myslíte vy? Mám prejsť z OTP do SLSP? ŽE niečo má spoločné kooperatíva s SLSP či čo. Lebo pani hovorila, že bolo by lepšie keď prejdem do SLSP, ale stále nechápem prečo.
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kaiserchief1 výsledky budú začiatkom mája.
  5. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

@sasi2680 veru :) teraz mi strháva OTP 1€ mesačne ako vedenie účtu, lebo sa ešte počíta, že som "študentom". A keď by som pracoval na TPP, 6€ by som platil za vedenie účtu.
  6. 6
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

pane boze :D tolko bank ponuka ucty ZADARMO. skus si raz nieco vygooglit sam :D nenechavaj sa takto ojebkavat ludmi z bank
  7. 7
    Christiano_301

21 ročný chalan

@fakecocacolazero ved hladam to
  8. 8
    Antifunebracka

29 ročný muž
    ander birdzu

@fakecocacolazero Žiadna banka neponúka vedenie účtu zadarmo len tak. Vždy sú tam nejaké podmienky, ktoré vbc nie je ľahké naplniť :)
  9. 9
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka Presne. A ani to neočakávam od žiadnej banky, aby mi viedli účet zadarmo. Preto sa pýtam, že do akej banky sa oplatí ísť, keď nastúpim do práce na TPP. :)
  10. 10
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

tusim mbank ma najlacnejsi ucet?
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

Už len preto sa pýtam, lebo nechápem prečo mi hovorila tá pani v kooperative, že mám ísť do slsp. Lebo stade mi budú strhávať peniaze za poistenie či čo. Tak rýchlo hovorila, že som ničomu nechápal.
  12. 12
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

@antifunebracka v 365 banke mas bez podmienok zadarmo :) a v tatrabanke do 26 rokov je uplne mega lahke naplnit tie podmienky aby si ho zadarmo mal. v oboch bankach mam ucty.
  13. 13
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@antifunebracka mbank ma tiez zadarmo, akurat za kartu platis asi 1e ale ani to neplatis ked nou zaplatis aspon cca 70e mesacne, co samozrejme pre mna nie je najmensi problem a 3 vybery nad 70e v akomkolvek bankomate zadarmo. :)
  14. 14
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

mam n26, neplatim ani cent a uz si neviem predstavit ze by som v 21. storoci musela kvoli niecomu ist fyzicky do banky a nebodaj jej platit :D
  15. 15
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

fakt akoze, ked to tu citam ze tri vybery nad neviemkolko zadarmo a podobne. chapem ze nie kazdy uz vie o moznostiach mobil bankingu ale uplbe normalne neplatim ani cent, nemam jedinu podmienku nemusim tam vobec nic posielat keby nechcem a vyber neobmedzene donekonecna kolko chcem zo vsetkych bankomatov a kvoli nicomu nemusim na pobocku lebo pobocka neexistuje :D to je n26 <3
  16. 16
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

@antifunebracka mozes pozriet co som pisala, su banky ktore maju vsetko zadarmo vratane karty a vyberov bez ziadneho "akurat" a "ale" :D
  17. 17
    Antifunebracka

29 ročný muž
    ander birdzu

@fakecocacolazero O 365 som v živote nepočul, už len preto by som si tam nič neotváral, obrovský risk :) A v TB by som už napr. ja pre ten vek nedokázal naplniť ich podmienky
    @lenkaska1 Mbank som počul, že sú vydridusi, ale čo je podstatné - výbery do 70 € majú spoplatnené, čo je nič moc. Ale hej, účet je zadara
  18. 18
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@antifunebracka by ma zaujimalo preco su vydridusi, ked mam u nich ucet zadarmo a nic neplatim. ja menej ako 70e ani nevyberam, to je uplne zbytocne pre mna. Mne to maximalne vyhovuje ze nad 70e a mozem pouzit hocijaky bankomat a nemusim hladat bankomat svojej banky.
  19. 19
    Antifunebracka

29 ročný muž
    ander birdzu

@h8u Virtuálna banka po tom, ako dopadla Zuno, fakt? :D Navyše som nikde na nete nenašiel ich Moody s
  20. 20
    Antifunebracka

29 ročný muž
    ander birdzu

@lenkaska1 Tuším to boli oni, kto mal nedávno kampaň, že každému, kto si u nich otvorí účet, dajú 20 € a potom keď to ľudia chceli, taxi to nejako podmienkovali. Ale hovorím, ak človeku nevadí vyberať viac nárazovo, tak to môže byť OK
  21. 21
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

@antifunebracka 365 ma postova banka, takze toho sa naozaj nebojim :) len si staci o tom nieco kuknut nez to hned odsudit.
  22. 22
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

Asi tak ako porovnavat zuno a n26 ci revolut :D
  23. 23
    Sasi2680

26 ročná žena

@antifunebracka ja mám aj mbank a spokojná som už dlho a vyberiem peniaze možno tak raz za mesiac a nemusí to byť ani veľa, lebo skoro vždy a všade kde sa dá, platím kartou.
  24. 24
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@antifunebracka Tie podmienky boli uz dane predtym, nie je to tak ze by si vymysleli kampan a neskor podmienky az.. asi boli lenivi si citat podmienky.. A ano kedysi mali taku kampan bez podmienok, vtedy som na tom zarobila mozno aj 150e ale asi sa im to neoplatilo, kedze si ludia potom ten ucet hned zrusili nakolko to bolo bezplatne.. Takze dost logicke, ze zaviedli tie podmienky pri dalsich kampanach.
    Este ku tomu vyberaniu z bankomatu, pridu mi smiesni ti ludia co kazdy druhy den vyberaju po deske alebo dvacke a vzdy stravia 5 minut hladanim bankomatu :D ja si vyberiem raz za mesiac kdekolvek povedzme 80e a neriesim :D
  25. 25
    Method

hrá sa, že má 1 rok
    Kalokagatia ;-)

unicredit ma zadarmo aj vybery z inych bankomatov, treba len aby ti tam kazdy mesiac prislo tusim 400e
  26. 26
    Christiano_301

21 ročný chalan

@method fakt? To som nevedel :) Diky za info :)
  27. 27
    Panakoja1

20 ročný chalan
    doma pod schodmi

365 je celkom fajn čo som pozeral, rozmýšlam že tam prestúpim od tatra banky kedže už sa mi neoplatí
  28. 28
    Dezolat

30 ročný muž

Ja mam Mbank a mam vsetko zadarmo. Sice su tam nejake podmienky ale tie splny kazdy kto ho ma ako hlavny ucet.
  29. 29
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Hej Spora predava produkty Kooperativy a asi aj mas nejake vyhody, ale neviem ci je to dostatocny dovod prejst k nim.

n26, mbank, fio mas ucty zadarmo, par vyberov z bankomatov zadarmo, resp ked splnis nejake podmienky, mbank karta za 1e/mes ostatne 2 banky zadarmo. Vyjde to stale lacnejsie ako platit 6 eciek mesacne ak zrovna nevytahujes kazdy den po 10e.
  30. 30
    Antifunebracka

29 ročný muž
    ander birdzu

@fakecocacolazero @lenkaska1 @sasi2680 Tak potom fajn :) Beriem s5 :D Som rád, že konečne aj SK banky dostávajú rozum :D
  31. 31
    Smartboy

22 ročný chalan
    ktorý je všetko, len nie smart

Málokto bere medzi banky s účtami zadarmo v úvahu Unicredit Bank, asi nie je až tak známa alebo neviem. Každopádne, do 26 rokov (nemusíš byť ani študent) máš kompletne všetko zdarma, výbery z akéhokoľvek bankomatu NA SVETE, žiaden limitovaný počet výberov. Neplatíš ani cent mesačne za vedenie účtu alebo za kartu. Dostaneš embosovanú kartu, čo sa hodí hlavne v zahraničí a u SLSP som to snáď ešte u nikoho nevidel, neprekvapilo by ma keby sa tam za to platia extra ťažké peniaze. Embosovaná karta je taká, kde údaje ako meno/číslo účtu na karte sú vystúplé, že ich vieš nahmatať. Po 26 ti toto všetko zostáva, jediná podmienka je aby ti na účet mesačne prišlo 400€, minimálna mzda pre rok 2019 je 520 € takže ako.. halóó, už si na ceste do najbližšej Unicredit? :D Veľa som si o tom zisťoval keď som si zakladal účet pred 5 rokmi a vtedy to bola najlepšia voľba, je možné že teraz to už má Fio alebo mBank ale to som si od tej doby už nezisťoval. Jediná možno nevýhoda Unicredit je, že ešte nie je zapojená v Google Pay/Apple Pay. Ja som na Unicredit presvedčil veľa spolužiakov, ktorý by inak skončili v SLSP alebo vo VÚB pre krista pána, teraz mi ďakujú :D Jedna spolužiačka sa dokonca zamestnala vo VÚB a stále nemá u nich účet a používa UniC
  32. 32
    Christiano_301

21 ročný chalan

@smartboy takze jednoznačne odporucas unic?
  33. 33
    Smartboy

22 ročný chalan
    ktorý je všetko, len nie smart

@christiano_301 za mňa áno, žijem 2 roky v Česku a aj tu som išiel do Unicredit, majú tu rovnaké výhody, takže mám dizajnovo 2 rovnaké karty v peňaženke a neviem ktorá je eurová a ktorá korunová :D