Fórum pridal Mariquittka, 4. 7. 2019 15:53 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Odpadli ste už niekedy?

0
Mariquittka

26 ročná žena
Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Viackrat mi bolo na odpadnutie ale este som neodpadol
  2. 2
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

Odpadla som už asi 5-6krát, vždy to malo súvis s tým, že som "šikovná" :D
  3. 3
    Mariquittka

26 ročná žena

ako tak rátam, asi 10 x som sa chystala odpadnúť, dôvody boli rôzne ženské, nízky tlak, slabosť pri chorobe, kotrmelce, hrazda, nedostatok spánku, ale na zemi som ešte nikdy nebola, nejako som to zatiaľ stopla :)
  4. 4
    Olii

26 ročná žena

raz dávno, na vlakovej stanici..ale cudzí ľudia ma nejak preniesli na lavičku, prebrala som sa a nejaké dievča mi dávalo vodu a keksik so slovami "to je v pohode ja takto často odpadnem" :D
  5. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Zatiaľ nie, ale čoskoro ma asi jebne.
  6. 6
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Tak žeby som stratila vedomie nie ale na zem som sa už zviezla párkrát
  7. 7
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Bolo mi už takto zle, keď som pravdepodobne niekoľko dní skoro nič nejedla a asi veľmi málo pila a potom skoro ráno bežala najväčšou rýchlosťou na trolejbus, ktorý bol úplne preplnený. Poprosila som nejakú pani, aby ma pustila si sadnúť, na najbližšej zastávke som vystúpila a asi hodinu sa spamätávala. Fakt že mi počas toho bolo neskutočne zle od žalúdka a úplne sa mi zatemnilo pred očami, takže to asi nebolo ďaleko od omdletia :/
  8. 8
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Ak sa ráta aj strata vedomia pri epi záchvate, tak viackrát, normálne nie
  9. 9
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Ahaa a vlastne aj normálne raz
  10. 10
    Trevor1994

75 ročný ujo

nie ale mohol by som uz, nech tato sracka skonci
  11. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@3 kotrmelce?! :D
  12. 12
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

k dňu kedy som odpadla sa viaže jedna historka, akú dokážem mať v jeden deň smolu :D som toho mala vyriešiť fakt hrozne veľa a ešte k tomu aj v určité časy, ráno som musela prísť do školy a riešiť inštaláciu mojej semestrálky, potom som mala skúšku na ktorú som šla s tým že inštalácia ešte stále nie je hotová, potom som musela bežať z mojej školy do petržalky do anwellu pre niečo čo som mala vytlačené (súčasť semestrálky) kedy mi cesta tam mala trvať asi 40 minut ale trvala o polhodinu dlhšie, čiže som bola v sklze lebo som sa ešte potom musela vrátiť späť do školy než odíde vedúca, ešte ona ma stresovala že sa mám ponáhľať strašne, samozrejme dojdem do anwellu a nešlo mi zaplatiť cez terminál a nemala som pri sebe toľko hotovosti, tak som si šla vybrať peniaze do najbližšieho bankomatu ktorý bol proste v riti ďaleko, ale ani tie mi nešli vybrať, ja už som bola uplne v piči :D nakoniec mi napadlo vybrať si ich menej a doložiť tým čo som mala v peňaženke, to konečne išlo. potom dojdem do anwellu, konečne to zaplatím, a hovorím si že no odtiaľto už nejdem busmi ale zavolám si taxify, v tom čo som otvorila appku sa mi vypne mobil lebo sa mi vybil.. tak zúfalá dojdem do anwellu či si nemôžem aspoň trochu nabiť mobil. zavolám si taxify a samozrejme nekliknem na ulicu ďalej než som vlastne bola? tak sa potom s tým autom hľadáme jak kokoti, v tomto momente už sa mi zatmievalo pred očami lebo som ani nemala čas jesť alebo piť v tento deň, napínalo ma na vracanie,.. s poslednými silami som nastúpila do toho taxíku :D a to je koniec príbehu, sorry za sloh
  13. 13
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

mám problémy s tlakom, takže celkom často odpadávam :/
  14. 14
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Mám nízky tlak a včera akurát :D

Odpáli ma priemerne asi raz za dva mesiace ak sa skombinuje málo jedla + málo spánku + tlak a do toho ešte miesto, kde je dusno.
  15. 15
    Mariquittka

26 ročná žena

@staphylococcus
    Hej, po nich sa veľmi často hmlilo pred očami, raz mi dávali dopomoc pri premete vpred a ja som im dzigla na krk a vtedy som musela veľmi dlho ležať na žinenke, v tej chvíli som si myslela, že už mám zlomený väz, ale našťastie po 5 minútach ma to prešlo
  16. 16
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

raz z trávy,preto som s tým skončil
  17. 17
    Livre

19 ročné dievča

Akoze zavraty som mala a aj padla viackrat ale nikdy do bezvedomia.
  18. 18
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Nie ešte nikdy a bojím sa toho. :D
  19. 19
    Majmarad

36 ročný ujo

Raz a aj to naschvál. mal som takú mrchu učiteľku na základke a keď sme sa naháňali, tak som odrazu spadol. Si myslela, že som umrel, pretože som schválne nedýchal a keď sa nado mňa naklonila tak som spravil BU :D sa skoro posrala
  20. 20
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

raz reálne... potom 3x som si to spôsobil sám, ale to nebolo odpadnutie uplne... len som k tomu mal mrte blizko :D
  21. 21
    Danerine

21 ročné dievča

Už celkom pravidelne 8-)
  22. 22
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

boli sme zo školy na exkurzii na virologickom ústave a z toho vydýchaného vzduchu a neóniek ma po polhodine státia na mieste začal oblievať studený pot, zbledla som a zahmlilo sa mi pred očami, ale ustála som to. (Alebo to bol nejaký vírus :D)
  23. 23
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

@zrkadlovka bože, mne už len z čítania toho prišlo zle :O chúďa
  24. 24
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

@hellium haha som zabudla tam dať slovko "skoro" pred odpadla :D
  25. 25
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

raz som sa rýchlo postavil a chcel odniesť riady a dostal som výpadok a spadol s riadmi :D
  26. 26
    Cain666

28 ročná žena

Hej po maturite sme dali slivovicu... V lete a trocha ma vystrelo v autobuse z euforie ze to konecne skoncilo
  27. 27
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Zle som klikla..párkrát sa mi stalo, ale nie veľa
    No často mi býva zle, ako na odpadnutie
  28. 29
    Kerrang

27 ročný muž

Neuviedol by som to raz, ale viackrát, že mi bolo na odpadnutie ...asi tak 2, 3x za môj život ...ale inak som ešte neodpadol chvalabohu :smile:
  29. 30
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

raz po odbere krvi a niekolkonasobnom potvrdeni "SOM V POHODE, JE MI NAOZAJ FAJN"
    ...

a zrazu som lezal a cumel na prsia sestricke, ktora ma preberala
  30. 31
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

mám také obdobia že sa mi často točieva hlava, ale stále som to nejak ustála :D