Fórum pridal Dee99, 20. 3. 2019 21:04 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

oblečenie

0
Dee99

25 ročný muž
RK

aký typ oblečenia sa vám na opačnom pohlaví najmenej páči?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sasi2680

26 ročná žena

XXXXL
  2. 2
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

- taky, ktory im velkostne nesedi a nelichoti postave (cize @1)
    - taky, ktory nie je v dobrom stave (stare, roztrhane a tak - ano, uvedomujem si za nie kazdy ma na nove oblecenie, ale len zodpovedam otazku, ze sa mi to nepaci)
    - taky, ktory sa nehodi do spolocnosti, kam idu (teplaky do prace, sustaky na slusnu veceru)
  3. 3
    Vladqog

26 ročný muž
    Rokfort

neviem..... som sa teraz tak zamyslel (bez ujmy na zdravi, chvalabohu) a zistil som, ze zalezi aj od konkretneho dievcata/zeny... su zeny, ktore aj v odpadkovom vreci vyzeraju super (obrazne povedane :D )
  4. 4
    Evkasv

21 ročné dievča

obtiahnuté gate sú zlo
  5. 6
    Majmarad

35 ročný ujo

Seriem na konvencie, takže je mi úplne jedno v čom kto chodí a kam v tom chodí. Možno taká tá alternatívna móda posledných rokov, keď všetci vyzerajú rovnako a chlapi sa obliekajú ako ženy. ešte aj vlasy a makeup majú. Neviem ale je to ako cez kopirák. Chlap má byť chlapom a nemal by chodiť v leginách a so šálikmi a kabelkami.
  6. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Keď sa im to nehodí
    Tak vo všeobecnosti

Lebo môžem napísať to či ono a potom sa nájde človek, na ktorom to vyzerá skvele

Alebo naopak, poviem, že sa mi páči to a to a zbadám to na človeku, ktorému sa to nehodí alebo sa v tom necíti dobre a je to vidieť a bude to hneď zle.

7. 8
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Kratke nohavice. Ale zas co nosit v lete ked je 100stupnov ze?
  8. 9
    Aeria

18 ročné dievča

Nepáči sa mi také to super moderné oblečenie alebo sedlácke/situačne nevhodné. Najmä neznášam tesné nohavice.
  9. 10
    Danieldevil

28 ročný muž
    Bratislava/Trnava

čo mi napadne takto narýchlo,
    -oblečenie s gepardím/leopardím vzorom
    -také tie otrasné topánky čo vyzerajú ako papuče, vysoko nad členky, s kožušinkou
    -tieto tenisky (pánske takisto otras) https://www.footshop.sk/sk/damske-topanky-a-tenisky/6182-nike-wmns-air-force-1-07-white-white.html
    -latexové veci

10. 11
    Padfoot

23 ročné dievča

Nie je to opačné pohlavie, ale dnes som išla kúsok domov za asi 15 ročnou slečnou v legínach, ktoré jej stále padali, takže si ich stále poťahovala a bolo jej vidieť zadok.

Videla som to na obed a ešte teraz som značne znechutená.
  11. 12
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

také tie EXTRÉMNE rozgajdané rapperské veci čo sa voľakedy nosili :D gate pod zadkom a ideš :D
    a potom také to oblečenie, ktoré ani neviem nejako opísať, ale viem si ho presne predstaviť pod pojmom "sedlák"
  12. 13
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Slipuše, hyhyhyhyhyhyhyyyy
    ...Filip
  13. 14
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

obtiahnuté nohavice a ponožky v sandáloch :)
  14. 15
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

asi by som toho našla viac na vlastnom pohlaví, ale mám aj pár na tom drsnejšom:
    - pletené vesty
    - príliš úzke, alebo príliš široké (vytahané) svetre a okrem toho aj cardigani pre chlapov pod zadok tiež nie je boh vie čo
    - všetko šuštiakové, tepláky a šuštiaky s adidas bielimi pásmi na boku
    - vetrovky, čo majú v sebe perie
    - veľké a široké saká ktoré sa nosili tak pred 10-timi rokmi, teraz sa už nosia oveľa užšie a tie úzke sú pastva pre moje ženské oko :D
    - baretky (ako ktosi raz povedal: "Akonáhle vidím niekoho v baretke tak si myslím že mu rednú vlasy a snaží sa to zakryť.")
    - šiltovky - kopa ľudí to ešte nosí, ale mne to príde strašne sedlácke, a aj tie swagerské už naštastie pomaličky vychádzajú z módy
  15. 16
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

keď je vyzývavé, príliš kontrastné farebne a keď je iný druh topánok ako sú tenisky
  16. 17
    Sidious

21 ročný chalan

Nemám rád keď ktokoľvek nosí deravé oblečenie a som znechutený z vysokých opätkov.
  17. 18
    Nabuchodonozzor

28 ročný muž

tigrované, leopardie vzory, neónové kriklavé farby, keď je (takmer) celé oblečenie v barbie ružovej, latex, svetre a pulóvre s vysokým obtiahnutým golierom, vela doplnkov zlatej farby, maskáče, velmi hrubé opasky, kravaty, väčšina topánok s otvorenou špičkou, crocsy, moc deravé rifle, tie nafúknuté "igelitkové" zimné bundy
  18. 19
    Yoss

28 ročný muž

Všeobecne som v tomto dosť liberálny, ale nemám rád, že ľudia sledujú hlavne trendy a neobliekajú sa podľa seba, teda málo je takých. Určite na ženách latexové nohavice a všetky tie veci ako barbie také lesklé.
  19. 20
    Clarise

19 ročné dievča

To aby bolo aj forum na... Čo sa vam páči najviac na opačnom pohlaví (: