Fórum pridal Christiano_301, 15. 4. 2019 14:59 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nemám žiadny cieľ

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Zažívam veľmi zlé obdobie.Stratil som najlepšieho kamaráta,využil moje dobro len.Mal som vzťahy,rozišli sme sa.Ani kamaráti,ani kamarátky,ostal som sám.Prepadol som minulý rok,ale urobil som reparát.Teraz zas som prepadol.Nemám cieľ. Ostatné v kommente.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

nehadz flintu do zita, ved mas nas !
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Nemusíš mať cieľ Chris, oveľa dôležitejšie je nájsť si v živote miesto.
  3. 4
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Tak to bude sakra dlhe , dufam ze mi to nekdo zhrnie do 2 viet
  4. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

Veľa fórumy sem dávam, ale fakt nezakladám to so srandy, lebo nemám čo robiť, proste som bezmocný, neviem si s kým poradiť. Áno je to smiešne a možno až do plaču, že stále sa vám tu sťažujem, ako mi je na hovno alebo prijebanými problémami vás tu otravujem, ale nemusíte odpovedať keď neviete dať normálnu odpoveď, ale verte, že musím to vydať so seba, nemôžem to v sebe dusiť.

Ako som spomínal, zažívam veľmi blbé obdobie. Nemám žiadny cieľ do života, čo by som chcel robiť v živote, akú prácu vykonávať. Stratil som všetko, úplne všetko. Neska som zas dozvedel, spolužiak mi hovoril, že jeho kamarát hovoril, že "no čo, už prepadol henten?" Prečo sú takýto zlý ľudia? Ja fakt nikomu neubližujem, a aj tak sa sklamem neustále. A tí, ktorý ma sklamali, sú šťastný. Mám pocit, že ma ľudia nenávidia. Prečo? Robím niečo zle? Som až príliš dobrý k ľuďom? Alebo čím to je?

5. 6
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Alebo daj si male ciele. Najprv vymen olej vo felicii, potom si kup novsiu feliciu, potom si kupm fabiu a snivaj o tom ze raz budes mat mozno aj dvojkovu octaviu. Nemusis mat take ciele ze chces byt minister skolstva aby si spravil jednoduchsiu maturitu pre takych ako ty, to je velky ciel na teba, skus najprv ten olej vo felicii. Alebo si najdi nejaku zensku. Alebo tie drogy. Ked budes zavisly budes uz amt ciel v zivote. Prestat byt zavisly. A cviel v zivote je velmi dolezite cize drogy hodnotim dobre. Mozno pojdes na Prednu Horu, najdes si novych kamaratov.
  6. 7
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@lukaso121 Ze preco ho ludia uz tolko krat sklamali a ze co ma robit so zivotom. Ze su k nemu zli a ze mu mame evrit ze vsetko je pravda co hovori.
  7. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer akurát tvoj názor som nepotreboval vedieť. Vedel som, že si z toho robíš piču, ako stále.
  8. 9
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Ved si nerobim, vazne skus male ciele, napr. oprav nieco doma, napr. tu feliciu, alebo ju len umy, mussi sa bavit nieco robit. Potom uz popri tom najdes co ta naozaj bavi a budes to robit a najdes aj zmysel. Len proste nieco rob, ked budes sediet a rozmyslat na nic neprides, Ver mi.
  9. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer Nie, srandu si tu robím. Hádam si nemyslíš, že by som ti klamal. Veď si pýtam od vás radu, tak si z toho nerob piču láskavo.
  10. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer Más pravdu. Lenže vieš bojím sa, že aký bude začiatok. Napr. zamestnanie. Bojím sa, aký bude prvýkrát v robote, či ma nepodjebu alebo tak.
  11. 12
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Poviem ti tajomstvo. Vies preco mi tak jebe v hlave? Lebo som ZNEHUTENY z toho ako funguje moj zivot a svet. Ako funguje vsetko naokolo. Co s tym ale urobime? Musime sa tu trapit a zit tu. Niekto vie zit v tomto svete lavou zadnou a niekto k tomu potrebuje tie spominane drogy aby prezil. Neber si osobne moje obcasne ustipacne komentare, nikomu nechcem zle.
  12. 13
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer no lenže niekedy si myslím, že si robíš len picu. Lenže ja vážne rozprávam nerobím si z toho srandu
  13. 14
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Ja si obcas robim ale nemyslim to v zlom. Uz som ti tu napisal viac, co som myslel vazne. Tak si to ked tak precitaj este raz vsetko. Nehladaj ciel, hladaj nieco co ta bavi, ciel si ta najde. Tak ako uz bolo spomenute - najdi si miesto v zivote. Nikto nehovori ze mas byt minister, len rob daco pre seba. Neflakaj sa.
  14. 15
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Neboj sa, úplne všetko si nestratil, iba jedného človeka, čo sa tváril ako kamarát, ale v skutočnosti nim nebol, a zopár nevydarených vzťahov, ktoré má asi každý, nie si prvý ani posledný. Treba si to s chladnou hlavou celé prejsť, kde si urobil chybu, prečo tie vzťahy zlyhali.
    A poviem ti úprimne: ak máš problém ešte aj maturitu urobiť a furt prepadávaš, veľké ciele si nedávaj. Tak ako ti radí Gnomeslayer, začni malými krokmi, a časom všetko príde, nejaká práca, kde budeš spokojný, a snád aj nejaké dievča :)
  15. 16
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler Vieš priznávam sa, že som urobil aj ja chybu, ale oni urobili väčšiu chybu. Stávali sa, že som s nejakou riešil stretnutie, a blokla ma z ničoho nič. A vieš aký pocit to bol pre mňa? Nebol som namotaný na ňu, proste som to nečakal, ale nebolo to príjemné. A potom sklamanie za sklamanie. A že prečo??? No prečo??? Stále, neustále nad tým rozmýšľam, kde som urobil chybu. Kde kurva? Že všetkým len pomôžem ako len viem, a ja sa trápim a sklamem sa? Vieš ale ten kamarát mi bol ako brat. Fakt ako brat, ako najlepší kamarát. Áno nebol to pravý kamarát, ale vieš cítil som sa lepšie, že som mal aspoň niekoho, s kým sa môžem porozprávať, ísť na kofolu a tak proste. Trošku zamysli nad tým, čo by si ty robil v mojom prípade :) Beriem to tragicky áno, lebo nemám v podstate nikoho, len rodičov, ale na rodičov sa nemôžem navždy spoliehať.

Tu na tejto škole mám toľko šťastí, že až. Akurát na slovine to nevyšlo. Vieš toto sú vzťahy, a škola, lenže ty hovoríš, že sa nemám báť. Bojím sa, lebo ľudia sú zlý, a bojím sa sklamania.

No že nejaké dievča. Len nehovor, že ty ešte veríš v láske na slepo.
  16. 17
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

máš tu rodinu :) venuj sa sebe, zdokonaluj sa, kašli na ostatných, samota je niekedy krásna v tom že sa nemusíš nikomu podriaďovať a si sám za seba. Nájdi si aktivity a tým sa venuj, pomocou nich si nájdeš aj podobných kamarátov. Vždy máme niečo tak nehovor že nemáš nič, máš slobodný život za čo by niektorý dali aj to posledné. Len netreba nad ničím lámať hlavu, treba sa zdvihnúť a ísť dalej a ukáž ostatným že sa v tebe mýlia
  17. 18
    Christiano_301

21 ročný chalan

@panakoja1 vieš čo som tu popísal, neviem kde začať.
  18. 19
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 Odmietnutie je vždy nepríjemné, ale nejaký dôvod tam musel byť, ked si ťa blokla, len možno ty si si ho neuvedomil.
    Podľa toho čo píšeš to vyzerá, že si slabší človek (nemyslím fyzicky), ktorý sa nevie brániť a nechá sa využiť. Zrejme nie si vôbec asertívny a tak ti potom ľudovo povedané ,,skáču po hlave." To, čo teraz najviac potrebuješ zrejme nie je frajerka, ale popracovať na týchto veciach, a nejaká tá ,,láska na slepo" sa časom určite dostaví :)
  19. 20
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler dôvod. No mohla mat ale nemusela mat. To mi nevie povedať do oči aký má problém somnou? Blokne má a vybavená vec? Akože nechápem toto. Presne. :) nechám sa využiť, ale úplne :)

Ako sa mám popracovať na týchto veciach? Možno frajerka by zmenila život, nikdy nevieš. Neočakávam to od nej, ale nikdy nevieš.
  20. 21
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 Ak ti niekto nevie otvorene povedať,čo sa mu na tebe nepáči, iba ťa bez vysvetlenia blokne, môžeš sa na neho zvysoka vysrať, nerieš takého človeka ani minútu, zbytočne budeš márniť svoj drahocenný čas.
    Ako máš na nich popracovať neviem, nato si musíš nájsť lepšieho gurua než som ja :D ale frajerka nie je nato, aby z teba urobila chlapa, tým sa musíš stať vlastným úsilím, a potom nejakú určite zbalíš :) ale či v kostole alebo cez Tinder nechám už na teba :D
  21. 22
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ano zivot je uplne nahovno kamarat no ale co narobime musime to tu nejak dozit
  22. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler Nepovedala otvorene, že aký má problém, len z ničoho nič ma blokla. Vieš tu je ďalšia vec, nabrať odvahu, a nebáť sa. Lenže ja sa príliš bojím to je to. Nech sa to týka vzťahov, nové zamestnanie, proste novej zmeny sa bojím. Neviem ako začať, a kde začať to je ten najväčší problém.
  23. 24
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No hlavné je byť aktívny, v pohybe, najhoršie čo môžeš urobiť je zamrznuť na mieste. Tak skúšaj nové veci, niečo sa možno nepodarí, ale bežať dalej je lepšie ako báť sa a stáť na štarte.
  24. 25
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler tak tak :) ako aj s babami. Jedna nevyjde idem za druhou a skúšam to, bojujem zato, aby som ju úspešne zbalil.
  25. 26
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler Wewo stále hovoril, že vykašľať sa na dievčatá, lebo keď sa sklamem, tak budem viacej zranený než som teraz. Lenže nemôžem to tak brat, že sa sklamem, musím využiť všetky šance čo život ponúkne. Mám šancu získať maturitu? Dopracujem sa tomu. Chcem frajerku? Budem bojovať preto
  26. 27
    Trevor1994

77 ročný ujo

Jak uz pisali ked si ta nekdo len tak zrazu bezdovodne blokne, tam neco neni v poradku, to normalna osoba nespravi... to neriesit, nekterym ludom hrabe na tie hlavicky. A to ze sa bojis vseckeho, musi sa zacat od mensich veci, vychadzat z komfortnej zony a skusat vselico co chces, k tomu sa chces dostat. Ja som tam bol tiez, ono to nikdy uplne nezmizne. A aj mne sa stavalo ze kedysi davno ma vyuzivali, presne jak si to popisoval. Tzv. zrady. Lenze to su falesni ludia nic viac. Nato si treba davat sakra velky pozor.
  27. 28
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Fíha to je odvážny postoj, to sa mi páči (thumbs) ale najprv asi treba zapracovať na tých veciach, o ktorých som písal, lebo je naivné očakávať iný výsledok, ked ty si stále rovnaký.
  28. 29
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

A Wewo to asi myslel tak, ako píšem v @28, že momentálne by si narazil asi len na sklamanie, že najprv treba na sebe popracovať, a potom môžeš očakávať úspech aj v tej vzťahovej oblasti.
  29. 30
    Christiano_301

21 ročný chalan

@trevor1994 lenže Sám nedokážem nič vybaviť. CAkam na iných kto mi s tým pomôžu alebo vybavia to za mna
  30. 31
    Trevor1994

77 ročný ujo

si hanblivy? Nemas socialnu fobiu nahodou?
  31. 32
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler na akých veciach dopracovať? A ako?
  32. 33
    Christiano_301

21 ročný chalan

@trevor1994 som hanblivý
  33. 34
    Trevor1994

77 ročný ujo

neostava nic ine len to prekonat. Vybavovat veci je to najmenej v zivote
  34. 35
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Máš to popísané v @19, a napísal som už aj to, že presný plán ti poskytnúť neviem, snád sa nájde nejaký motivačnú coach, čo ťa usmerní :)
  35. 36
    R4ptor

25 ročný muž

Písal si, že chceš začať cvičiť - tak začni. Nechce sa ti chodiť medzi ľudí do fitka, hanbíš sa - tak cvič doma. S lepšou postavou ti stúpne sebavedomie. Pridaj beh, bicykel, alebo nejakú inú aktivitu, ktorú síce vykonávaš sólo ale dostane ťa medzi ľudí. Môže sa zadariť a niekoho nového spoznáš.

Písal si, že baby letia na psov - tak si nejakého zaobstaraj / prepožičaj z útulku na prechádzku. Pes ťa bude mať rád takého aký si + budeš nútený vyjsť z domu.
  36. 37
    Christiano_301

21 ročný chalan

@r4ptor nepísal som že baby letia na psov
  37. 38
    Athenodora

17 ročné dievča

Prvá vec, ku šťastiu je zapracovať na sebe a mat sa rad aký si a debilov si nevšímaj, vieš prečo sú k tebe taky? Lebo samotný majú problém zo sebou. Na nich sa vykašli a nech zhnisavaju s ostatnymi debilmi. Si človek, duša a celý život budeš na sebe pracovať. Ako prvé skus v sebe nájsť to v čom si dobrý a co ti nejde a zdokonaľuje sa v tom. Baba? Nie každá je pre každého, to sa k sebe hľadáte Christianito. Skus si brat príklad z toho, že čo nechceš aby tebe oni robili, tak nerob im a karma je zdarma. No a škola, niektorý popredadali aj 3-krát a tu sú a niektorým sa darí viac ako tým jednotkarom, karta sa obracia. Len ti ju musíš obrátiť sám a snažiť sa.
  38. 39
    R4ptor

25 ročný muž

ok, tak to bol iný chalan z fóra birdz ožeň ma :D ... ale všetko ostatné čo som napísal platí ... v skratke, zober si za cieľ - sebazlepšovanie, či už cvičením, učením, prácou a pod. ... a na ľudí kašli, najmä na tých čo sa ti otočili chrbtom a im podobným, nestoja za to
  39. 40
    Vladqog

26 ročný muž
    Rokfort

Nehadz flintu do zita, kym sovy nepriletia. (hehe)

Inak, nemozem si pomoct, ale tento typek mi strasne pripomina @flysser -a (hehe) (hehe)
  40. 41
    Stolky100

23 ročný chalan

ako že to znie ako by ten tvoj kamoš nebol len kamoš... if u know what i mean :D no ale teraz normálne k veci... maj v pecku ludi rob si svoje veci a ludia prídu :) ak nevieš kde začať tak vyskúšaj niečo nové čo si nikdy nerobil a dokonca ťa to možno aj začne baviť a stane sa ďalších x vecí čo si si ani nepredstavoval :)
  41. 42
    Christiano_301

21 ročný chalan

@stolky100 chcem zvýšiť sebavedomie :) aby som sa nebal od zmeny. By som take niečo začal robit, čoho sa bojím
  42. 43
    Darkpassenger

26 ročný muž
    Peklo v tvojej hlave

Hmm začni fetovať :D
  43. 44
    Antifunebracka

30 ročný muž
    sefcovic birdzu

Hmm čím to len môže byť, že máš také nešťastie... ktovie, možno tým, že si hlúpy, lenivý, nesamostatný, pokrytecký, sebaľútostivý, zlý...
  44. 45
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka nechápeš že som príliš dobrý k ľuďom?
  45. 46
    Antifunebracka

30 ročný muž
    sefcovic birdzu

Vidíš, furt sa len ľutuješ
  46. 47
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka neľutujem
  47. 48
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Mas 21. Nerob si zo zivota tazku hlavu. Este mas minimalne 3x tolko aby si prisiel na to co chces robit. Musis len skusat co najviac veci.

Napr ja mam "uz" 30 a tiez nemam ziaden ciel a netusim co chcem. Najhorsie na tom je, ze uz pravdepodobne nikdy v zivote nemusim ani pohnut prstom a teda nemam ziadnu motivaciu sa zlepsovat. Ty si na tom radovo lepsie!