« Zdravie

Fórum pridala Hadiatko, 12. august 2010, ďalšie jej diskusie »

Natiahnutý členok ?

Hadiatko
hadiatko, tvári sa, že má 7 rokov, Lučenec, 12. august 2010

Mám niečo s členkom, vytknutý nie je, asi len nejaká šľacha alebo čo ja viem... mám s tým ísť na chirurgiu, či je to zbytočné?... aj tak najlepší liek je oddych nie?.... bohužiaľ ten si nemôžem dovoliť :/

0 Zareaguj!
Mumford
mumford, 9 ročný chlapček, 12. august 2010

keby bol vyvrtnutý bolel by ťa poriadne a myslím, že by aj dosť opuchol. takto ti to vlastne opuchne tiež a pokoj je dôležitý a ešte nejaká masť, najlepšia tuším octanová. ja som mal veľakrát takto z tenisu problém s členkom. za 5 dní by to malo prejsť ak nie, choď za doktorom ak sa to nebude zlepšovať po prípade to bude ešte viac bolieť a opuchne. a daj si na to hlavne ľad.

1 Zareaguj!
Hadiatko

@mumford jasné,iba si ma utvrdil... ale pokoj si nemôžem dovoliť, tancujem v muzikály a nemôžem povedať, že mám niečo s členkom nejdem tancovať.... dám si na noc masť a snáď to rýchlo prejde.. díki

2 Zareaguj!
Spisino
spisino, 23 ročný chalan, Dolný Kubín, 12. august 2010

presne tak ako povedal kolega hore,stači ľad alebo octanova masť,na chirurgiu asi nie

3 Zareaguj!
Goth111
goth111, 23 ročný chalan, Trakovice/Trnava, 12. august 2010

fastum gel a octanová masť a natierať natierať natierať,

4 Zareaguj!
Chocolate1
chocolate1, 13 ročné dievča, Far far away...<3, 12. august 2010

myslím, že to, čo povedal @mumford a keď to neprejde do muzikálu, tak...

5 Zareaguj!
Mumford
mumford, 9 ročný chlapček, 12. august 2010

@hadiatko hneď s tým tancovať, hm, nejako neviem. aspoň si to pri tanci poriadne obviaž nejakým tlakovým obväzom aby to držalo a nenamáhalo sa zbytočne. ja som tak robil, keď som musel ísť hrať. a stále chlaď ľadom to zmierni všetko.

6 Zareaguj!
Hadiatko

@mumford ja viem, nie je to správne ale.... ináč to nejde.... áno, stiahnem si to Haha

7 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

7reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist