Fórum pridal Fury, 22. 5. 2019 20:47 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Najobľúbenejší herec/čka?

Názory k téme

1. 1
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ja už dlhé roky nepozerám vôbec TV, filmy, seriály, nechodím do kina, ... Ale z tých čo som si zapamätala, tak napr. Helena Bonham Carter, Calista Flockhart, Roberto Benigni, Rowan Atkinson, Bud Spencer, ...
  2. 2
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Hmm, co mi takto v rychlosti napadne, tak Michael Caine, Clint Eastwood, DiCaprio, Dinklage,... zo zien Natalie Portman, Zooey Deschanel, Margot Robbie, Evangelline Lilly,...
  3. 3
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

James Franco, Ryan Gosling...
  4. 4
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@azizi posledni dvaja su super :) alebo teda jeden uz bol :( a ja neviem asi ich je viac aj ked moc nekukam filmy ani nic ale este z casov ked som bol TV maniak nejakych mam asi :D
  5. 5
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ozaj a ešte napríklad trebárs aj Johnny Depp a David Tennant, ... Ale je ich viac, pohol mi môj profil na ČSFD, tam mám uvedených 10 hercov a 10 herečiek:)
  6. 6
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Bill Murray
  7. 7
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

DiCaprio (love)
  8. 8
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@torpedo08 jj súhlasím, sú skvelí!
  9. 9
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Čo ja viem?
    Na to musia pôsobiť sympaticky, hrať postavy, čo mám rada a ešte aj nebyť idioti v skutočnom živote
    Čo je dosť ťažká kombinácia :-D

10. 10
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

A ešte som zabudla dôležitú podmienku - musím poznať meno :-D
  11. 11
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

a zo žien Charlize Theron, len škoda, že už netočí filmy ako Monster alebo North Country
  12. 12
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

fuuu... tych je celkom dost.... ale tak napr. stara gen. ceskych hercov - Werich, Filipovský, Menšík, Marvan, Effa, Bohdalová, Ružičková, Janžurová, Stašová, DOnutil, Kopecký... zo zahraničných Jean Gabin, Funes, Fernandel, Bourvil, Sophia Loren, Claudia Cardinale, Atkinson, Travolta, de Niro, Jean Reno...
  13. 13
    Obivankenobi

25 ročný muž

harrison ford
    natalie portman
    megan fox
  14. 14
    Obivankenobi

25 ročný muž

+ Emily Deschanel
  15. 15
    Warble

20 ročné dievča

Patrick Dempsey a Halle Berry :)
  16. 16
    Warble

20 ročné dievča

oh a este Alicia Vikander :)
  17. 17
    Andy-larkin

33 ročný muž
    ♥♥♥B♥R♥A♥T♥I♥S♥L♥A♥V♥A♥♥♥

http://replygif.net/i/1173.gif
  18. 18
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

ja filmy uz nejak skoro vobec nedivam, ale milerada popasem oci na Mišovi Fassbenderovii, ewanovi mcgregerovi a tak!
  19. 19
    Phyxxo

19 ročný chalan

páči sa mi keď to herečka vie veľmi hlboko precítiť, moja obľubená je Sasha Grey
  20. 20
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A ešte Donna z That'70s Show (love)
  21. 21
    Misfit44

8 ročné dievča

kaya scodelario all the way
  22. 22
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Nemam takého.. :D vyberam si filmy podla žánru a traileru a je mi jedno kto tam hra :D
  23. 23
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Will Smith,Liam Neeson,Jason Statham,Dwayne Johnson,Paul Walker,Silvester Stallone,John Travolta,Jackie Chan.
  24. 24
    Majmarad

35 ročný ujo

Sandra Bullock, Nicole Kidman Alexis Biedel, Carrie Fisher,Julianne Moore, Winona Ryder, Susan Sarandon,

...aaaaa to je len zlomok z amerických. No je ich jednoducho veľa a o iných ani radšej nezačnem písať
  25. 25
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

Ja xD
  26. 26
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Steve Buscemi, Adam Sandler a Jim Carrey. A ešte aby som nezabudla na Sophiu Lillis (cmuk)
  27. 27
    Annyejnji

21 ročné dievča

vy keď pozeráte film, fakt viete, ako sa tie postavy volajú real menami? :O wow :(
  28. 28
    Elmsi

11 ročné dievča

Keď ja nepoznám mena :D ale Depp, nicolson, Queen latifah, Freeman, Emma stone, segal, witherspoon, Angelina Jolie, chloe moretz a ta ryšavá Bella thorne
  29. 29
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Jozef Kroner, Bolek Polívka, Christian Bale, Rowan Atkinson.
  30. 30
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Christoph Waltz
  31. 31
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

Lesley-Ann Brandt. Nesledujem veľa hercov aktívne, ich kariéru, postoje a podobne, ale táto ma dostala svojim pohľadom na svet a ochotou stavať sa za tých, ktorí to potrebujú a nebáť sa otvorene vyjadriť svoje názory. A po profesionálnej stránke je tiež veľmi dobrá, i keď asi nie až tak veľmi známa, ale dúfam že bude čoskoro