« O dievčatách

Fórum pridala Allka123, 8. júl 2008, ďalšie jej diskusie »

Nadmerné ochlpenie

Allka123
allka123, 23 ročné dievča, Bratislava, 8. júl 2008

baby mate aj vy tu niekto taky problem s ochlpenim..??...ako nie som moc chlpata ....nohy aj tam wyssie sa holim...ae mam strasne komplexy z toho ako to zaposobi na chalana..pretoze z dekoltu sa mi az po pupok taha taky pasik.chlpkov...nieje ich moc widiet ale je...a tie pod pupkom som sa snazila oholit a teraz su este hrubsie a tmavsie a newem co mam robit hanbim sa welmi zato..Smutné

0 Zareaguj!
Soninka
soninka, 31 ročná pani (?), 8. júl 2008

no prave ved si ich nehol,kazdy tam ma chlpky ale len jemne ale ked ich oholis tak tak isto ako vsade zhrubnu a stvrdnu a budu este vidtelnejsie

1 Zareaguj!
Kasko
kasko, 25 ročný chalan, Ružomberok, 8. júl 2008

chodievaj do solarka alebo inu depialciu pouzivaj nie klasicku pansku ziletku. A je jasne, ze ked sa holis, tak su potom chlpky pevnejsie a vacsie. Treba sa casto holit alebo daco ine vsak navstiv daky salon krasy nech ti poradia a spravia ti depilaciu poradia co a ako Hehe alebo je to hormonalny problem. ja s tym daky velky problem nemam.

2 Zareaguj!
Petronellka
petronellka, 25 ročný chalan, V Turingovom stroji , 8. júl 2008

no to si urobila inu blost ze si si oholila ten pasik pod pupkomHehe.....ako to myslim fakt..teraz ti to bude este viac vidiet a budes to mat aj tmavsie..takze iba tolko ti poviem,ze si urobila BLBOST Haha

3 Zareaguj!
Amrafel
amrafel, 22 ročný chalan, 8. júl 2008

laserove odstranovanie chlpkov je pre teba

4 Zareaguj!
Shroomy
shroomy, 14 ročný chlapec, kade tade, 8. júl 2008

kazda baba tam ma chlpky,zalezi na tom ci je blondina alebo tmavovlaska a podla toho to vidno,inak s tym holenim,ojojooooj

5 Zareaguj!
Kasko

@4 na to treba ale sponzora Hehe

6 Zareaguj!
Allka123

hej hej wiem ze som sprawila blbost ale uz si to neholim to bolo len raz..a ted som si kupila taky strojcek ze chlpky by nemali wobec narast len to sa musi po jednom chlpku a kto ma nato nervyy..a taktiez sa strasne hanbim na plavarni a v plavkach

7 Zareaguj!
Tikalok
tikalok, 24 ročný chalan, 8. júl 2008

mne sa v podstate taky "mensi pasik" chlpov taha od palca na nohe az k temenu hlavyHaha

8 Zareaguj!
Kasko

@7 no tak popros o tom priatela ak mas, ten by na to nervy urcite mal Haha

9 Zareaguj!
Chavez
chavez, 25 ročný chalan, niekde, 8. júl 2008

Vy ste naozaj tak naivni? To ze sa chlpy oholia neznamena, ze potom budu hrubsie a tmavsie... Ved troska logiky povedzme, ze holky si nohy holia povedzme od 15 (nech sa to lahsie pocita) tak potom v takej 35 si tie nohy holia macetou alebo pouzivaju rovno metodu ala vypalovanie travy? Sak trosku rozmyslajte nez nieco zoberiete za pravdu.
Ono ked chlpky rastu tak vyzeraju ze su tmavsie ale to je tak vsetko - len opticky klamŽmurk

Co sa tyka pasiku chlpkov tak ked su jemne mas to v pohode aj tak chalana budu zaujimat ine partieHaha A tie co mas pod pupkom tak z nich mozes spravit "pasik" co je celkom sexy a mas pohoduHaha

10 Zareaguj!
Wewo
wewo, 21 ročný chalan, Sedlák v Prahe, 8. júl 2008

@10 svata pravda, chcel som to napisat len som sa bal ze ma zdrbu =D chlpky nezhrubnu, len ztmavnu..

inac chavez, myslis si ze pasik od pici az po pupok je sexi? HeheHehe

aach aky som stastny ze som chlap a moje ochlpenie pod pupkom ma nemusi trapit HahaHaha

11 Zareaguj!
Allka123

nj vy chalani mate v tomto dost dobru wyhodu...

12 Zareaguj!
Chavez
chavez, 25 ročný chalan, niekde, 8. júl 2008

@wewo nie az taky dlhy (respektive som taky nevidel a neviem si ho moc dobre predstavit) ale tak taky decentny pasik preco nie?

13 Zareaguj!
Allka123

@chavez ten pasik si myslim ze nieje dobry napad...to sa mi tiez nejak nepaci

14 Zareaguj!
Xyz666
xyz666, 25 ročná žena, žijúce v realite, 8. júl 2008

@5 fakt? si si istý?

15 Zareaguj!
Milli
milli, 24 ročná žena, Partizánske, 8. júl 2008

ehm..tak ja som si ten pasik pod pupkom tiez oholila..a v pohode...ale tak sa mi necelo trhaťHehexixix ale rozhodne nemusis

16 Zareaguj!
Lindush4
lindush4, 21 ročné dievča, 8. júl 2008

cosi Hehe taketo problemy nemam teda Hehe

17 Zareaguj!
Ink
ink, 25 ročný chalan, Rock & roll!, 8. júl 2008

Skús Veet...
(bez srandy)

18 Zareaguj!
Ter
ter, 23 ročný chalan, Prešov, 8. júl 2008

tak teraz ti uz ostava len pravidelne holenie...alebo pinzeta alebo ten tvoj strojcek...alebo si ich nechaj narast a odfarbi na blond-budu menej viditelne

19 Zareaguj!
Ewelin28
ewelin28, 26 ročná žena, Kežmarok, 8. júl 2008

no skus nato pouzit voskove pasiky..to by malo pomoct..a tam to neni az take citlive miesto Žmurk

20 Zareaguj!
Cmuqa
cmuqa, 21 ročné dievča, Kde Bolo tam Bolo, 8. júl 2008

fuuha tak to neviem ti nict na to povedat ja praveze na bruchu ani nikde na hrudi nemam mastastie zaidny porast...a tam kde ma byt tak tam ho zabíjam Hehe

21 Zareaguj!
Titusik
titusik, 24 ročná žena, Ešte stále v Nitre, 8. júl 2008

ja mam rovnaky problem, na nohach a ruky. Ruky som si prestala vsimat, stym som sa uz skamaratila, ale z noh som mala aj ja strasne komplexy ale teraz si ich epilujem, bo holit by som si ich nevedela kazdy druhy den...... by ma drblo, radsej vydrzim bolestCha

A laser................nerobte to....chcela som aj ja, ale ak ma neodradila cena(potrebovala by som väcsie partie, takze umerne idu aj prachy hore), tak ma odradili diskusie na tuto temu na nete-90% zien pisalo, ze sa im to asi po 6 rokoch vratilo, takze neviem.

Ale mysli na to tak, ze nie si jednia, je nas plnoCha A ked ma bude niekto lubit, tak si oblubi aj moje chyby:ň Asppon ja sa utesujemHehe

22 Zareaguj!
Elwen
elwen, 22 ročné dievča, 9. júl 2008

zober epilator...trocha to bude boliet ale pomozeŽmurk

23 Zareaguj!
Zemlofka
zemlofka, 21 ročné dievča, Šaľa, 17. júl 2008

to si si holiť nemala... vyvoskuj to... z voskovania slabnu chlpky, niektorym prestavaju rast a navyse mas mesiac pokoj a ani to tak strasne neboli... len si nezabudni natiahnut kozu aby ta to nebolelo

24 Zareaguj!
Caelyn
caelyn, 21 ročné dievča, Košice, 19. august 2008

nehol si to nechaj si dzaratu

25 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

25reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist