« Filozofovanie

Fórum pridal Hoperpohroma, 13. jún 2012, ďalšie jeho diskusie »

Na aké vlasy si myslíte že chytá farba lepšie? (nezávisiac od momentálnej farby, len všeobecne)

Všetci: Fórum

Chalani: Fórum

Takto hlasovali chalani bez ohľadu na vek.

Dievčatá: Fórum

Takto hlasovali dievčatá bez ohľadu na vek.

Do 18 rokov: Fórum

Takto hlasovali ľudia, čo majú na BIRDZi uvedených menej ako 18 rokov.

Od 18 rokov: Fórum

Takto hlasovali ľudia, čo majú na BIRDZi uvedených viac 18 rokov.

100,0% ľudí
Na skôr zdravé vlasy
yeya, mayben, delica, forte, natyn a tuttyfrutyflavour
0,0% ľudí
Na skôr zničené vlasy

Komenty k téme Zareaguj!
Hoperpohroma
hoperpohroma, tvári sa, že má 6 rokov, 13. jún 2012

ide o to, ze sa dost casto stretavam s ludmi ktorym sa cervene nemyvyva vobec, zatial co som ju ja za cias suchej hlavy mala polovicne dole uz za tyzden Ehm chcem vediet ci je to tym, ze je mozne, ze na zdrave vlasy chyta farba lepsie?

teraz nejde o to ze na blond vlasy chyti farba lepsie ako na tmavohnede, to je hadam jasne.. proste len o ten celkovy stav vlasov, na akych vlasoch drzi farba lepsie?

1 Zareaguj!
Yeya
yeya, 22 ročné dievča, peklo- kotol č.666..., 13. jún 2012

Na zdravé...teda aspoň moja babka (kaderníčka) hovorila niečo také.... keď mi videla vyblednuté konce, hovorila, že keď su suché sa tá farba odtiaľ zmýva....

2 Zareaguj!
Yeya

Napísala som to ako degen, ale snáď zrozumiteľne Hehe

3 Zareaguj!
Kikhuska002
kikhuska002, 11 ročné dievčatko, 13. jún 2012

no ja mám od prírody blond či teraz už plavé vlasy...keď som mala červenú a aj to len šampón mne sa to vôbec nevymývalo, teda nešlo to dolu...a teraz som si prefarbila na čierno a ani tá čierna po skoro troch mesiacoch nešla dole (áno predtým som mala prefarbené vlasy)

4 Zareaguj!
Hoperpohroma

@yeya @kikhuska002 cize myslite ze chemicka cervena stoji za pokus ked mam relativne zdrave vlasy? Haha lebo nechcem si ich nicit zbytocne Haha

5 Zareaguj!
Kikhuska002
kikhuska002, 11 ročné dievčatko, 13. jún 2012

ono to dosť závisí aj od značky farby...mne sa už aj to stalo, že som si pravidelne farbila (asi každé 2 či 3 mesiace) vlasy a boli zdravé, len keď som hodila hnedú na hlavu hneď mi to zničilo vlasy

6 Zareaguj!
Yeya

tak však teraz si blond nie?...To by ti malo chytiť dobre ale či sa ti to bude rýchlo vymývať nvm Hehe Hehe

7 Zareaguj!
Hoperpohroma

@yeya ja som taka hnedo-rysavo-cervena momentalne Haha ale chytila by mi do cervena, ja len nechcem aby sa hend vymyla =/

8 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

8reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist