Fórum pridal Ancika2005, 6. 2. 2019 22:33 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Myslíte niekedy na svojich ex?

0
Ancika2005

26 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Athenodora

16 ročné dievča

Vzťah som ešte nemala, ale na kamarátov z ktorými sa už nestýkam, tak často a dosť.
  2. 2
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    konské-e zuby

ako dal by som aj "nikdy", ale zas raz za dlhy cas, ked na to nejak pride rec alebo proste nieco ine, co pripomenie, tak ano. ale zeby sam od seba, to nie
  3. 3
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

niekedy castejsie, inokedy pomenej, ale vacsinou su to len letme myslienky na nejake konkretne situacie bez nejakeho emocneho zapojenia
  4. 4
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Torpedo je kkt dochodca stary ale toto sa unho nemoze stat ! To neexistuje ! Lebo ziadna ex ani neex nikdy nebude :-/
  5. 5
    Magnapeccatrix

28 ročná žena
    Queen of Eccentrics

Väčšinou myslim na svojich buducich ex...
  6. 6
    Kerrang

26 ročný muž

Niekedy si spomeniem na ne ako sa asi majú, aj keď mojom prípade to boli len krátke romániky
  7. 7
    Angeloflight

20 ročný chalan

nemal som ziadne ex este :D
  8. 8
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Dobre,dobre minule sa mi stalo ze mi nieco byvaleho pripomenulo, ale nespominam na nich...
    Skor myslim na Crushov...
  9. 9
    Heineken

24 ročný chalan

Nie ale paradoxne myslim na taku s ktorou som vo vztahu nebol, keby som v spravny cas bol iniciativnejsi tak je tomu inac
  10. 10
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

najlepšie, že sa zaujímam o ľudí, ktorí sa o mňa vôbec nezaujímajú...
  11. 11
    Prasaman

tvári sa, že má 3 roky
    fôck you

@torpedo08 a ziadny ? :) :) :)
  12. 12
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@prasaman nie :D
  13. 13
    Grinder

26 ročný muž

Ak sa vyskytnem na nejakom mieste, ktore mi ich pripomina.
  14. 14
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

na kamarátov často napr. @rifla a občas mi je ľúto, že už nie sme kamaráti, aj na ex občas
  15. 15
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Na jedného z nich Niekedy ... a vždy sa pritom pekne usmievam , lebo s ním som zažila ten najkrajší čas v tinedzerstve , bolo to prvé
    “ozajstne “chodenie . Sedenie na lavičkach pri riečke , v autobusových zastávkach a na železničnej stanici :D A ešte všade kde sa len dalo skryť pred svetom
    A aj keď medzi nami padli len bozteky :) aj tak to bol ten naj vzťah ktorý som mala ... dokonca sme si posielali po kamarátoch zaľúbené listy :) (milé)
    (rofl) Rozisli sme sa lebo sme museli niečo po 6 mesiacoch .

No ale už dosť.... prezradila som viac než som chcela (rofl) :smile:
  16. 16
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

jop, je to taký zostatkový vírus, čo vo mne zostal a aj keď nechcem, spomeniem si..
  17. 17
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Nemám expriatelov, ale keď si spomeniem na všetkých, do ktorých som bola zamilovaná, tak sa cítim veľmi trápne
  18. 18
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

No ako moze niekto odpovedat nikdy ked sa ho niekto pyta na jeho ex tak si nan musi v zasade spomenut, jedine ak ziadneo nema. :D
  19. 19
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Dnes som si náhodou na jedného spomenula lebo som v RK (: všetko mi ten nehorázny smrad pripomenul...
  20. 20
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@8 toto. Lebo ked ma uz niekto zaujme tak mi casto zostane uplne vypaleny do mozgu na vela mesiacov/rokov. Na byvaleho sa snazim nemysliet, lebo tie pocity su sprevadzane velmi silnym odporom a nenavistou, ktoru si vo svojom zivote neprosim :D