Fórum pridal Kaiserchief1, 12. 3. 2019 18:01 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ľudia s akým menom sa vo vašom okolí vyskytujú najčastejšie? (+ doplňujúca otázka v komente)

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Napíšte jedno mužské a jedno ženské meno.

Doplňujúca otázka - Pozorujete u ľudí s rovnakým menom nejakú podobnosť alebo niečo čo majú spoločné? Napr. všetky Katky ktoré poznáte, boli múdre a učili sa v škole na jednotky a pod.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

U mňa z mužských mien je to meno Peter - poznám ich dokopy až 11. A u žien vedie meno Veronika, dokážem si v rýchlosti spomenúť na 6.

A napríklad všetci jedenásti Petrovia, ktorých poznám sú vysokí. A u Veroník si nie som istý, či som niečo spozoroval. Možno by sa dalo povedať, že všetky Veroniky, ktoré poznám sú objektívne atraktívne.

A istotne niektorí budete poznať Peťa, ktorý vysoký nie je takže to samozrejme neplatí paušálne a to je v pohode. Len proste ja mám to šťastie na vysokých Peťov a pekné Veroniky, takže to neberte teraz nejak vážne. Skúste sa sústrediť len na tých ľudí vo vašom okolí. :)

A sľubujem, že toto je dnes už fakt moje posledné fórum a dám si už s fórami a anketami na chvíľu pokoj.

2. 2
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Fúha, neviem...
    veľa Michalov a Mišiek..

a veľa Jožkov ! Hlavne tu na birdzi :)
  3. 3
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Asi tiez Peter a zenske hm co viem zeby Petra ? :D dost ich poznam fakt u mna je dost teda tak 5 :D no a nevidim nejake podobne znaky na nich akurat Branov poznam dvoch notorikov a aj Mojsej je taky obcasny tak mozno jedine v tomto :D
  4. 4
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Asi Mišo
  5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Monika
    kam sa pohnem, tam nejaká

mužské netuším, kam sa pohnem, tam babský kolektív, pravdepodobne s nejakou Monikou
  6. 6
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

Mária, rovnako aj ja som Mária a poznám ich či už osobne alebo z videnia, vzdialenejšieho okolia možno aj 50, noo a s výnimkou asi 2 osôb sme zodpovedné osoby so vzťahom k deťom :)
  7. 7
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

Z mužských poznám veľa Jánov, ako inak, sú inteligentní, no niektorí aj dosť vychcaní :)
  8. 8
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    I'm gonna tell everyone

Peter, Lenka.

Nie.
  9. 9
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

Tento týždeň som spoznala moju prvú Filoménu! Už môžem v pokoji zomrieť :D
  10. 10
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

A ináč u mňa je to najčastejšie Nikola, a fakt som si uvedomila že všetky Nikoly čo poznám majú aj vzhľadovo niečo podobné - malý dohora nos, jemné pehy, hnedé vlasy trochu s gaštanovým nádychom. A aj v správaní niečo podobné, neviem to ale definovať
  11. 11
    Rifla

21 ročné dievča

Peter. Jednoznačne Peter.
  12. 12
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

Fabian!! Vsetci v rakusku sa volaju fabian :D

Zo zenskych som si tu vsimla vela Julii
  13. 13
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

kazdy druhy chlap sa vola na m.. martin matus matej I don't even.. kreativni rodicia

a zeny nepoznam takze tak no
  14. 14
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Muz-Peter a zena... Asi Alena.
    A nerada to pripustam, ja co tvrdim aky je kazdy z Nas individualita, ale ano Petrovia ktorych poznam su si v niecom(povahovo) podobni. (?)
    Su si dokonca povahovo tak podobni ze s otcom pouzivame slovne spojenie"ved Peter"vyjadruje to ze Peter je tak Petrovity ako ostatni Petrovia, az je proste Peter.
    (Fuj teraz som si tolko krat za sebou povedala v hlave to meno az mi zacina pripadat cudne)

15. 15
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

v poslednom case asi Pierre (: a mam 7 kolegyn s menom Jacqueline (hehe)
  16. 16
    Autistik

26 ročný muž

Pomerne dosť je Mišov a väčšinou sú z východu, ale takúto spojitosť asi nehladas :smile: Čo poznám niekoľko Tomášov tak sú to príjemní ľudia s ktorými sa dá dobre pokecať.
  17. 17
    Trubajerichova

28 ročná žena
    Bratislava

Kristýna. Lucie. Ivana.

Ondřej, Tomáš, Lukáš.
  18. 18
    Trubajerichova

28 ročná žena
    Bratislava

Jedno nestačí :D
  19. 19
    Autistik

26 ročný muž

Naproti Tomášom mám pocit, že Janovia sú zas skôr taký svojskí, individualisticki.
  20. 20
    Prasaman

tvári sa, že má 3 roky
    fôck you

jano
    palo
    lucia
    tych je vsade milion
  21. 22
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Z mužských asi Patrik a zo ženských Lucia
  22. 23
    Artlover

tvári sa, že má 3 roky
    za oponou

v poslednej dobe ma prenasleduju veroniky a takmer vsetky su nejakym sposobom bitch :D
    inak mavaju jakubovia casto cierne vlasy, poznam aspon 4 janky s vyraznym znamienkom na tvari a katky sa vela modlia
  23. 24
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

všetci sa tu volajú rovnako, kreativita na bode mrazu... ideš do triedy a další 3 majú rovnaké meno...
  24. 25
    Warble

20 ročné dievča

@artlover aj ja poznam vela Janiek so znamienkom na tvari! :D
    a s Lenkami si nerozumiem, so ziadnou za cely zivot a zas s Romanami mam velmii pekne vztahy
    a este jeden cas boli vsetky moje lasky Martinovia alebo Matusovia
    a casto sa vyskytuju Tomasovia a Lucie
  25. 26
    Annyejnji

21 ročné dievča

všade samý Matej :D pomaly každá moja kamarátka chodí s nejakým Matejom ! :D a spoločné majú to, že chodia s mojimi kamarátkami, ale nepáčia sa mi ani jeden :D

a z dievčat hrozne často stretávam meno Miriam, čo by človek ani nepovedal... a všetky mi prídu také navonok milé, vnútri tajomné :D
  26. 27
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

viktoriovité Viktórie a ešte Márie a Samovia
  27. 28
    Patuldaa

19 ročné dievča

VeronIKA
    Martin
  28. 29
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Petrov poznám veľa na to, aby som vedela, že môj partner sa tak (už) volať nikdy nebude :D
  29. 30
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

a Tomášov veľa poznám
    z dievčat Monika a Veronika