« Vysoké školy

Fórum pridala Sunnyday, 3. október 2008, ďalšie jej diskusie »

Jak sa pise seminarna praca??

Sunnyday
sunnyday, 25 ročná žena, made in Trnava, 3. október 2008

fakt potrebujem help. phdr pan neviem aky sa nami ani nezaoberal.dal nam iba text a povedal,ze z toho mame robit seminarku-co ani neviem,co to je??nemozete mi niekto poslat text vasej a ako ste ju spracovali??tema je jedno aka,len cem vediet,ako sa to robi.diky moc

0 Zareaguj!
Crew
crew, 10 ročné dievčatko, doma :), 3. október 2008

nám vtedy profka zahlásila: Kúpte si Katuščáka, tam to máte.

1 Zareaguj!
Sunnyday

@1 to je čo?

2 Zareaguj!
Tikalok
tikalok, 24 ročný chalan, 3. október 2008

@2 zrejme toto: » www.martinus.sk/?uItem=17900...

3 Zareaguj!
Crew
crew, 10 ročné dievčatko, doma :), 3. október 2008

Táto kniha, naša to chcela podľa toho. Tam je písané, ako citovať, ako parafrázovať. Ako písať použitú literatúru. Ale zase napr. na bakalárke chcel aj tak každý profák inak.

4 Zareaguj!
Haluz777
haluz777, 23 ročný chalan, Rožňava, 3. október 2008

seminarna praca?Hehe taky obsirnejsi referat Hehe

5 Zareaguj!
Lucates
lucates, 26 ročný muž, Dolný Kubín, 3. október 2008

záleží aj od toho, čo študuješ, a tak...my napriklad na filozofii mame ako seminarne prace pisat filozoficke eseje, to by som neprial nikomuHehe

6 Zareaguj!
Yolis
yolis, 24 ročná žena, Bratislava, 3. október 2008

Takéto niečo vás mali naučiť už na strednej...

7 Zareaguj!
Sunnyday

ale aku to ma mat formu??
@lucates--ja mam filozofiu/teda politologiu..ale zda sa mi to take istee
@yolis-kazdy neni na gympli...a naco by nas to na priemyslovske ucili??

8 Zareaguj!
Zipporah
zipporah, 28 ročná žena, 3. október 2008

lucates, to máš fasa:/ aj ja by som chcela, my sme raz mali eseje, že z porovnávacej morfológie, no to teda dopadlo, v duchu som sa rehlila, nikto z nich nesplnil ani 5 % podmienok, ako má vlastne esej vyzeraťHehe
teda každý učiteľ vyžaduje iný stupeň náročnosti, čo ja som robila napríklad z fytopatológie, to bolo na tri strany aj s obrázkami, alebo teraz je to trochu náročnejšie, však treba sťažiť život štvrtákom, naviac musíme mať k nej aj prezentáciu...a pre istotu by to malo byť na siedmich stranách aspoňHehe teším sa

9 Zareaguj!
Zipporah
zipporah, 28 ročná žena, 3. október 2008

mimochodom, lucates, len tak na margoHehe, vybrala som si hádaj akú tému...no nie, nesprávna odpoveďHehe...je to fauna a flóra OravyHahaHahaHaha mohol by si mi s tým helfnúťHeheHeheHehe

10 Zareaguj!
Sqa
sqa, 25 ročná žena, BA moja milovana, 3. október 2008

inak ked nad tym tak rozmyslam tak som na gympli a zatial nas to neucili jak to pisat Cha

11 Zareaguj!
Holyknight
holyknight, 26 ročný muž, 4. október 2008

hej nas na strednej tiez nic podobne neucili ale k mature som mal nieco podobne tak som s tym nemal problem...seminarka je vacsinou na cca 3-5 stran...kratsia nevyhovuje a dlhsia by sa asi profakom nechcela citat a nam pisat Hehe no ja som pisal tak ze na prvej bol nadpis, predmet, rocnik, odbor a meno...potom na dalsej bol bud obsah alebo hned text...a poslednu stranu nezabudni dat bibliografiu podla STN...ja som vsetky seminarky robil pomocou netu, ale vacsinou som si prekladal anglicke stranky...

12 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

12reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist