Fórum pridal Poke, 10. 1. 2019 17:47 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Fajčili ste marihuanu alebo užili inú drogu s cudzím človekom?

0
Poke

7 ročný chlapec
Prešov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

spolubývajúci má zásoby na ktoré ma volá, ale mám riadne zábrany pretože je to človek, ktorého v podstate nepoznám. Zaujímalo by ma, či ste boli v podobnej situácii, alebo niečo také užívate len medzi najbližšími
  2. 2
    Nuumik

hrá sa, že má 1 rok
    ostrov nepotrebných maskotov a opratých houmlessákov

je to dost individuálne nakaždého to môže pôsobit inak ale ked je to tak jak píšeš tak asi nie....alebo si daj predtým nejaký alkohol na otupenie svojich myšlienok a tak tam potom chod
  3. 3
    Džidži420

hrá sa, že má 1 rok
    Prdelákovo

Ako ja som to neriešila,že cudzi,pokial sa mi zdal byť človek v pohode..
  4. 5
    Dwarvax

31 ročný muž

Asi len jedna rada za mna. Nerob nic, co nechces a pri com sa necitis komfortne.
  5. 6
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Uz si v Brne? :D Určite potrebujem kontakt na tvojho spolubyvajuceho :D

A hej uzil. Ale neviem zrovna trava je taka ze som v nej dost mizantrop a realista a pridu mi cudzi ludia strasne odveci aj s ich zivotmi. :D Najhorsie je byt cisto zhulakany niekde na koncerte a pozeram na tu bandu ldi ako tam hopkaju na nejake frekvencie a uplne sa chytam za hlavu aky je svet vlastne divny :D
  6. 7
    Kissmeplease

22 ročné dievča
    workoholička

@karlotiskot presne viem o čom hovoríš :D marihuana je pre mňa “droga” na vychillovanie a nie niekam do spoločnosti. Raz som sa zhúlila na párty a bola som za úplného outsidera.
  7. 8
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ja ze drogy sa uzivaju len s rodicmi ! :O
  8. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Hej, viac krat som hulila s nahodnymi ludmi.
  9. 10
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@kissmeplease Najhorsie je ked je niekto takí strašne emotívny, jedno či pozitívne či negatívne a proste pozerám na neho že "wtf? čo tu trapošíš s emóciami?" :D
  10. 11
    Kissmeplease

22 ročné dievča
    workoholička

@karlotiskot nie nie, vieš čo je úplne najhoršie ? Keď všetci naokolo sú opití a ty si jediný zhúlený a všetci ti prídu strašne divný, čo robia a ako sa správajú. Vtedy je to že WTF??? :D
  11. 12
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

@nuumik @Karlotiskot ja som to nikdy neskúšal, ale som napr. k tomu oveľa otvorenejší, než napr. k tvrdému alkoholu :D no i tak si to skôr spájam na nejaké posedenie pri ľuďoch, ktorých poznám.
  12. 13
    Nuumik

hrá sa, že má 1 rok

@karlotiskot je niečo zlé na emóciach ?
  13. 14
    Sasi2680

26 ročná žena

akoze iba sama s cudzim clovekom nie.. ale ked sme boli viaceri a prisiel tam niekto, koho som nepoznala ja vtedy.. (?) alebo potom s niekym, kto mi az taky kamarat nebol, to bolo celkom zaujimave
  14. 15
    Nuumik

hrá sa, že má 1 rok

@poke neviem prečo ale mám pocit že ty si ten človek ktorému to sadne :) presne jak si napísal tak to má byť...vposedení sludmi ktorých máš rád a poznáte sa vtedy je to najlepšie
  15. 16
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@kissmeplease To si ešte neola jediná zhúlená medzi feťákmi. Si začneš na mobile googliť ako sa dá z vecí doma vyrobiť výbušnina. :D

@poke ale zas vyskúšaj ako proste neviem, vo dvojici to ide, ale človek má tendenciu byť po hodine skaprovaný a radšej je sám so sebou v hlave. Ale ako prvú pol hodinu, hodinu som ja vždy nabudený a dosť sa viem aj rozkecať, ale potom bžum a už nech ide radšej každý domov, preto vždy pivká radšej beriem keď idem na zhúlenou s niekým novým. :D
  16. 17
    Darkpassenger

26 ročný muž
    Peklo

Raz mi bolo povedané všetky cesty vedú k bongu :D
  17. 18
    Kissmeplease

22 ročné dievča
    workoholička

@karlotiskot :D to som fakt nebola, s feťákmi sa nestretávam :D
    a neviem či to mám vždy zlý model alebo čo, ale so mnou po tráve nikdy nie je zábava :( ja len vyžeriem chladničku a môžem ísť rovno spať :D
  18. 19
    Kissmeplease

22 ročné dievča
    workoholička

@poke ešte mi napadlo, že veď ty bývaš aj so svojim priateľom nie? Tak nemohol by si to vyskúšať s ním + s tým spolubývajúcim? A pak uvidíš..
  19. 20
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Dobre odteraz su na birdzi nie len itčkari ale aj huliči.
  20. 21
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

@kissmeplease lákalo ma to na začiatku, teraz ma to už neláka, veľmi. :P skôr to bola taká všeobecná otázka, ja napr. hoci marihuanu považujem za neškodnú, mám zábrany či by som to fajčil s cudzím človekom.
  21. 22
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

ano a nikdy viac
  22. 23
    Kissmeplease

22 ročné dievča
    workoholička

@poke hej chápem, sama s cudzím človekom by som sa asi ani ja necítila komfortne. Hlavne, ak to je prvýkrát.
  23. 24
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

S cudzími ľuďmi som robila také veci, že som rada, že som ešte nažive :D
  24. 25
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Tráva s poliakmi v holandsku ktorých som videl prvý krát :D
  25. 26
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@nuumik Keď sa zhúlim dá ti moje zhúlene ja vedieť, aj keď to bude možno pokladať za zbytočné takú konverzáciu :P
  26. 27
    Nuumik

hrá sa, že má 1 rok

@karlotiskot mne je jedno
  27. 28
    Poppyseed

24 ročné dievča

Prizemnejsia cinnost uz snad ani nie je.
  28. 29
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Čokoláda a káva bola moja najväčšia droga . Takze áno
  29. 30
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Šesťdimenzionálny priestor

Fenyletylamín (love)