Fórum pridal Wistingher, 14. 6. 2019 13:50 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chodíte na rodinné dovolenky?

0
Wistingher

22 ročný chalan
Bratislava

Napr. K moru, do hôr atď. ?
V akom veku ešte chodíte, alebo v akom ste boli naposledy?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

s rodičmi som bol naposledy keď som mal 18 rokov (7 rokov dozadu), s frajerkinými rodičmi sme boli túto jar na takom víkendovom pobyte
  2. 2
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Keby niekam sami chodili takto, tak by som sa isto pridal obcas. Ale skor proste, ked som doma, tak vybehneme na nejaky 1-dnovy vylet
  3. 3
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Chodím skoro každý rok . Je to náročné vyhovieť každému , pokial ide o vyber miesta :D ale keď ich zhodnotím , dopadli vždy suprovo . A práve o to ide . Zažiť spoločný relax , zábavu a utužiť rodinne vzťahy (rofl)
  4. 4
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

naposledy s našimi, keď som mal asi 13 - 14 a väčšinou hory a turistika (thumbs)
  5. 5
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

naposledy som bola asi pred 2 rokmi, 10 dní v Paríži, no neodmietni to keď ti to celé zaplatia a bývať sme šli k rodine čo tam máme :) tak neviem či sa to vlastne ráta ako rodinná dovolenka :D ale taká že pri mori tak to som bola naposledy už asi pred 4 rokmi
  6. 6
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

naposledy asi pred 5 rokmi. nevidim to tak, ze by som v blizkej dobe niekam s rodinou isla
  7. 7
    Blake95

24 ročný chalan
    77773366444222-2

naposledy asi v 18, čiže 5 rokov dozadu
  8. 8
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Keby som nešiel s rodinou, tak by som nemal s kým.
  9. 9
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

@nightrain To nás vbc nepreqapuje.
  10. 10
    Aventine

11 ročné dievča

Jasné že chodím, veď s kým by som si užila dovolenku lepšie než s mojou maminkou? :D
  11. 11
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Len s tatinom, naposledy sme boli asi pred 10 rokmi pri mori. A ešte na Slovensku aj so psíkom, prípadne až traja so psíkom aj potom neskôr. My máme mini rodinu, sme v podstate traja a žiadne ostatné vzťahy sa skoro vôbec neudržiavajú :/
  12. 12
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

V ramci nasej rodiny sme nikdy nikde neboli.
  13. 13
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

A ani len my traja spolu už dlho nežijeme, naposledy keď som mala 5 rokov :/
  14. 14
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@mkamka jej a ty sa poznáš s mojim tatinom, aspoň trošku:) Nezabudla som:)
  15. 15
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Naposledy sme spolu boli pri mori 2017 možno ešte pôjdeme na buduci rok
  16. 16
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Nechodievame a ani sme nikdy spolu ako rodina na dovolenke neboli.
  17. 17
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Nechodím, lebo máme diametrálne odlišné predstavy o ideálnej dovolenke
  18. 18
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@mielikki (hehe) nasi chodili dokonca tiez na dovolenku kazdy zvlast (thumbs)
  19. 19
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

Nechodím, pri mori sme boli spolu naposledy pred 20 rokmi. :D
  20. 20
    Peculiar

32 ročná žena
    Stovežatá

Ja teda mám už vlastnú rodinu, ale synovia sú maličkí, takže zatiaľ sme dovolenku neplánovali. Naposledy som bola pri mori myslím pred 4 rokmi s rodičmi. Už nikdy viac :D
  21. 21
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Už nie, oni chcú ísť k moru zatiaľ čo ja rád objavujem mestá a prírodu
  22. 22
    Majmarad

35 ročný ujo

Na takom niečom som bol raz v živote
  23. 23
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

ano, tesim sa aj tento rok, aj ked sme mali ist ze komplet vsetci asi pojde len polovica, ale aj tak sa to bude super travit cas s rodinou (:
  24. 24
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

chodil som a vždy som to oľutoval. Keď sme dlhodobo všetci spolu, hádky sú v hodinových intervaloch a vonkoncom to nie je príjemne strávený čas. Navyše absolútne nezdieľam predstavu dovolenky s rodičmi - oni chcú celý týždeň, každý jeden deň väčšinou stráviť opaľovaním sa na tom istom mieste, ideálne kde je milión iných ľudí.

ja rád objavujem a chodím na nové miesta. Naposledy som radšej dovolenku prespal
  25. 25
    Alex458

22 ročné dievča

Ja vždy rada chodím, lebo tatko cestuje defakto zadarmo a ja rada spoznávam svet. teraz je to tak, že ked niekde ideme, tatko si vybaví svoje, ja medzitým skočím do wellness, k moru atd, potom si dáme dáke potulky spolu, obed/večeru alebo nákupy a tak. Sme tam aj spolu aj každý sám a niekedy berieme aj jeho kolegu abo moju kamku a tak.
    A ešte chodíme s babčou ale to len autom tak po SR/okolí a je to pecka.
  26. 26
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

také k moru už nie, ale s mamou chodím kade tade, naposledy sme spolu boli v Taliansku
  27. 27
    Yoss

28 ročný muž

Každý rok, aby aj tí, čo nemajú s kým, neboli ochudobnení o dovolenku aspoň raz za rok.
  28. 28
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Ja som bola len raz na dovolenke..s mamo v Grécku v roku 2008 :D

A teraz idem na Malorku a tiež to bude vlastne rodinná dovolenka, keďže idem s dcérou, jej otcom a... Karoľom :D
  29. 29
    Dwarvax

32 ročný muž

Nechodim, dlho uz ani neboli na dovci a naposledy, aspon co si aj pamatam, tak to bolo ked som mal asi 16, to sme boli stanovat v Slovenskom raji. Teraz uz len obcas nejake kratkodobe - 1 dnove vylety. S tym nemam problem, to sa obcas pridam. Ak by ale niekam sli, tak by som mozno siel tiez, hlavne ak by to mohlo byt zaujimave.
  30. 30
    Kissmeplease

23 ročné dievča
    workoholička

Chodíme každý rok, niekedy aj viackrát do roka :) s našimi ideme tento rok dokonca 3x spolu na dovolenku, so širšou rodinou (starí rodičia, krstní...) máme naplánovanú chatu v auguste :)