Fórum pridal Christiano_301, 15. 6. 2019 17:16 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chcem to vzdať

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Už asi milión razy sa pokúšam nejakú zbalit či na sociálnej sieti,alebo reálne.Nie a nie nemám šťastie.Stále nejaká je zadaná,alebo sú nudné, alebo si robia picu reálne so mna, že sú “slobodne”.Akože píšem si s babami na Badoo ale nejak to nevedie dopredu
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kokot1

40 ročný ujo
    Fiľakovo

Aj krab ma svoju krabicu.
  2. 2
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

človek milión
  3. 3
    Kokot1

40 ročný ujo
    Fiľakovo

https://www.youtube.com/watch?v=m6YR_Q0vb5Y
  4. 4
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Chris, treba sa prihlásiť do mama, ožeň ma, tam nejakú nájdeš (a ked nie, aspoň sa presláviš, budeš známy a na základe toho ti nejaká napíše, že kukala som na teba v telke a moc si sa mi ľúbil, chcem s tebou chodiť). Ale chod nato opatrna a galantne, nevyťahuj hned svoju cukynu!
  5. 5
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

mal si založiť forum o birdz stretku
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@wistingher Aj toho sa dočkáte neboj sa
  7. 7
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

len aby, birdz sa nevie dočkať.
  8. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

@wistingher ešte jak ja sa neviem dočkať kedy budem mat šťastie na ženy
  9. 9
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@christiano_301 jakeby si bol jediný. Každému je jasné, kto neni ožratý stále, že nemá cenu to riešiť.
  10. 10
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

nájdi si na FB veronika priezvisko ti dopíšem do TS som zvedavý ako pri nej pochodíš :D
  11. 11
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

ale nehovor jej že to máš odomňa
  12. 12
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

ani sa necudujem, ze ta ziadna nechce,
  13. 13
    Christiano_301

21 ročný chalan

@vladqog a prečo? :)
  14. 14
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Vzdsj to Chris a daj sa radsej na chlast na chlast viete ako :S
  15. 15
    Blake95

24 ročný chalan
    77773366444222-2

Ja mám pocit, že ty by si našiel zadanú aj na zoznamke pre nezadanych.
  16. 16
    Christiano_301

21 ročný chalan

@blake95 no nájde sa taká ale väčšina na Badoo sú slobodne :) a zaujať ich zaujam, aj hovorili že som ich zaujal so svojim profilom ale hovno z toho. Tak fakt neviem kde je chyba keď ich zaujmem a ani stretko neni z toho. Proste nevieme sa tam dostať. Nieje to ako voľakedy bolo. Paneboze keď si spomeniem na roky 15-16 to boli časy. Jednou som išiel von, druhou, treťou. A človek si potom naberie skúsenosti z toho že aký ľudia existuju lebo fakt že som stretol hocijakých dievčat, či boli kurvy, slušne, tiché, ukecane, namyslene, drzé. Takze teraz to už vycítim z tej osoby keď na ňu pozrem alebo si chvíľu píšeme / rozprávame sa že aká je. Chápeš má však? :)
  17. 17
    Phyxxo

19 ročný chalan

pošli badoo profil, poradíme ti
  18. 18
    Christiano_301

21 ročný chalan

@phyxxo v čom mi poradíte?
  19. 19
    Phyxxo

19 ročný chalan

Môžeš postnúť nejakú konverzáciu so ženou a následne ti tu dáme rady, ktorým aj Srbky podľahnú, keď už si prešiel na online randenie.
  20. 20
    Christiano_301

21 ročný chalan

Ale načo je potrebné vidieť môj Badoo profil? Veď bez toho aby ste mi to videli môžete poradiť
  21. 21
    Majmarad

35 ročný ujo

Chceš ma zabiť? :D
  22. 22
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 lebo tlačíš na pílu máš dve možnosti :

1. nechaj na ňu aby ťa pozvala ak si budete dlho písať a bude mať pocit že je s tebou sranda tak ťa pozve aj ona sama, ale počítaj s tým že to bude trvať aj mesiac dva niekedy je to aj kratišie závisí od toho aký je to typ ženy ale nesmie mať pociut že ti o niečo ide... Veď tebe ani o nić nejde kým sa nepoznáte. A ona ti NEPOVIE že ťa chce pozvať na rande len ťa proste bude chceť vytiahnuť von pod nejakou zámienkou. Ale na toto je nutné mať aj fotku a musíš sa jej páčiť taže si vyber takú fotku na ktorej vyzeráš naozaj dobre.

2. alebo ďalšia možnosť nájdi si sám zámienku kôli ktorej ju chceš vytiahnuť von TY keď nejde o vzťah žena je viac uvolnená a nebude vyplašená tak ako @azizi keď si ju chcel pozvať von. Keď vymyslíš niečo čím môžeš aj ty aj ona získať tak pojde von kôli tomu a ptom ju už môžeš skúsiť namotávať keď budeš vidieť že sú medzi vami obojstranné sympatie že sa veľa smeje na tom čo rozprávaš tak jej daj pusu ale treba počkať na vhodnú príležitosť. Na to aby si mohol vybaliť karty na stôl musí byť medzi vami najprv fyzický kontakt. Toto bude další level. A ďalší level je pravidelné stretávanie aby si na teba zvykla.
  23. 23
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

a tou pusou myslím bozk, nie cmuk... už keď to takto polopate vysvetlím tak to musí pochopiť každý.
  24. 24
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s ja ta chápem, rozumiem ti, lenže v dnešnom dobe je to iné. Neustále mám šťastie na kurvy. Keď si budem s “jednou” písať dva-tri mesiace a nemusí má zavolať von, tak potom čo? Ale môže sa stať že má pošle dopice. Nemám myslieť negatívne, ale aj tým môže človek rátať. Koľko krat som písal s jednou pickou a potom má bezdôvodne blokla x ničoho nič. Nieže sa namotam na ňu, ale keď si rozumieme a zrazu má blokne tak potom kde sme. Chápeš má? Nie som sukničkár len to skúšam u viacerých a nie len u jednej
  25. 25
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 tak si píš nezávezne s veľa babami čím viac pokusov spravíš tým zvyśuješ pravdepodobnosť že ti to vijde. A keď ti to nevidjde tak budeš mať kamarátku ktorá ťa zase zonámi so svojimi kamaŕatkami a tie môžeš namotávať. Okrem toho keď žena vidí že máš medzi priateľmi samé pekné baby tak tým zvyšuješ svoju žiadanosť (cenu) medzi opačným pohlavím.
  26. 27
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 tým že si s holkou píšeš nemáš čo stratiť (okrem času) vždy tým len získaš. Čím viac sociálnych kontaktov medzi opačným pohlavím tým lepšie pre teba.
  27. 28
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s áno ale čo z toho keď ani von nejdeme
  28. 29
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

pojdete von buď počkaj na ňu kým ťa pozve alebo si nájdi zámienku koli ktorej určite pojde najmenšie šance máš keď budeš hneď uprimný bude ti robiť drahoty atď
  29. 30
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s zámienku?
  30. 31
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 hej
  31. 32
    Phyxxo

19 ročný chalan

Xxar3s je ako hlas z neba, jeho počúvaj
  32. 33
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s čo tým chceš povedať že zámienku?
  33. 34
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 veď vymysli niečo koli čomu sa stretnete aby to nevyzeralo ako rande... môžeš mať jednu zámienku a tú používať na všetky baby, alebo na každú príležitosť vymyslieť inú

inak sorry za pravopis mám opicu štúr sa musí v hrobe obracať :D
  34. 35
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s pohode. Už chápem, lenže musí to vyjsť to stretko
  35. 36
    Dollish

hrá sa, že má 2 roky
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Uff este ze sa nevolam Veronika
  36. 37
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Keď to vzdáš, vtedy to príde.
  37. 38
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kaiserchief1 príde zas nejaká krava s ktorou nieje budúcnosť
  38. 39
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Chápem ťa Chris, ja to už tiež chcem vzdať s @thinkaboutjustice :(
  39. 40
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A aj s tebou Chris, pretože to nikam nevedie, nechceš sa s nikým z Birdzu stretnúť a tento tvoj odmietavý postoj nás mrzí.
  40. 41
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kaiserchief1 ja sa chcem stretnúť
  41. 42
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@kaiserchief1 pochop, nema to medzi nami buducnost, si volny :( mozes zobrat Chrisa kupat sa
  42. 43
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Tak a s kým sa chceš stretnúť Chris?
  43. 44
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kaiserchief1 s @campino
    @Wewo
    @azizi
    Kto bude mat záujem.
    @pubertslatinocelny
  44. 45
    Moonwalker

29 ročný muž

Kašli na to.
  45. 46
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja poznám jedného chlapca, kaiserchief1 tu má nick, vraj by sa s tebou tiež rád stretol.
  46. 47
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kaiserchief1 :D
  47. 48
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@47 To mu mám ako vyložiť tvoju odpoveď?
  48. 49
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ja sa rád stretnem - napriek tomu, že som bol na zozname ako posledný!!!
  49. 50
    Tomas55555

24 ročný chalan

Nájdi si štastie v Bohu a partnerský vzťah ber prinajlepšom len niečo ako bonus, inak sa zbláznis z toho.
  50. 51
    Wewo

26 ročný muž

:-o
  51. 52
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Tak to vzdaj, ty kkt mantavý uslintaný :P
  52. 53
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Trpezlivosť kamarád.Písaním si priateľku nenájdeš,jedine,že je z tvojho mesta.Nečakaj,že ti hneď skočia do náruče.Tá pravá určite niekde čaká,takže len pokračuj v tom,čo robíš a ono to prinesie prvé plody čoskoro.
  53. 54
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon veď ale žiadna nemá čas alebo je zadaná. Strácam nádej
  54. 55
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

@wewo mozem ist aj ja ?a budem to natacat
  55. 56
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@christiano_301 Nádej umiera posledná :) Tie zadané buď klamú alebo ťa nechcú.Zmeň svoj štýl obliekania,správania.Musíš ich nejako aj zaujať,nemôže byť predsa každá žena zadaná,to je vylúčené.
  56. 57
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Alebo choď na vysokú školu,tam zvyčajne vznikajú tie práve vzťahy.Len sa obávam,že to budeš mať veľmi ťažké na tej výške,no dnes tam vezmú každého,takže to kľudne skús,ak si zarábaš dosť tak ti ju netreba :D
  57. 58
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon veď som zmenil štýl obliekania ale som príliš tichý chalan. Ale zasa si poviem svoje čo sa mi nepáči alebo keď picuju do mna. Ale že má nechcú. Zaujam ich so svojim profilom, a s popisom čo mám v profile a ajtak sa nevieme posunúť ďalej aby to bolo dlhodobé písanie alebo ísť von. Nieje to ako voľakedy bolo. Bud som príliš dobrý alebo mám vysoké požiadavky. Moje požiadavky sú: aby bola normálna, aby sme si rozumeli, aby sa nekurvila. Ja už fakt skúsim cigankou, cernoskou, len nech si konečne s nejakou rozumiem a vydrží nám to dlho dlho. Mal som všelijaké dievčatá, bol som so všelijakými vonku, mám ozaj že skúsenosti so ženami z takého hľadiska, že vycítim to z nej, že o čo jej ide, poprípade či je namyslena či si robí picu a podobne. Mohol by som o stretávanie dievčat napísať knihu, ale vážne :) boli drzé opice, boli zlate, tiché, ukecane, namyslene. A čo sa týka krásy to hodnotím ako naposledy. Prvorade je aby sme si rozumeli. Tým nemysli teraz to, že krásu hodnotím ako naposledy. Môže vyzerať modelka keď nevie ľúbiť alebo sa kurvi alebo je namyslena, nerozumieme si. Chápeme sa však? Na druhej strane nemusí sa mi páčiť jej postava atd (tým nemyslím to, že môže vyzerať ako slon), ale proste niečo sa mi zrejme sa mi na nej páči, ale keď si rozumieme prečo nedať tomu šancu.
    Ja nesúdim ľudí podľa ničoho, veď preboha každý sme taký aký sme, zato nemôžeme. Mal som jednu, kt. mala nejaké zdravotné problémy (nič take vážne), nevyzerala dobre, ani postavu poriadnu nemala, ani prsia, ani zadok. Neriešil som to :) očaril som ju ani neviem ako, a rozumeli sme si :) nebola tučná, práveže moc chudá. Lenže ona začala chorobo žiarliť, “čo kukas na kamarátkyn zadok” a podobne reči. Nič vážne medzi nami nebolo lebo sme sa rozišli.

Tým to chcem povedať, že vidíš, prijal som ju takú, aká bola. Aj keď mala zdravotné problémy, nebola moc krásna, ale rozumeli sme si, mala dobre srdiečko, skúsil som to s ňou :) nesúdim ľudí podľa ničoho :)
    Ako aj jeden tu napísal že sa smejem chorým. Ja sa smejem? Veď som prijal aj tuto takú aká bola, len problém je, že ľudia má nevedia prijať, alebo sa im nepáčim alebo som príliš tichý.

Aký máš nato názor? :) niekde chyba je určite, ale neviem kde :) čo si o tom myslíš ty? :)
  58. 59
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@christiano_301 No ja sám som tiež celkom tichý chlapec,keď nemusím alebo sa nikto nepýta tak veľa nerozprávam,no skúšam to zmeniť.Som iný ako ostatní,nechodím po baroch,nepijem,nefajčím,nehľadám jednorázovky,nedrogujem a je toho veľa.Nemal som žiaden vzťah,no neviem,či má to má trápiť alebo nie,jednoducho mám pocit,že tu druhú polovičku momentálne nepotrebujem.Mám prehnané nároky,no to je základ.Je jednoduché skočiť hneď za prvou,pretože keď je človek očarený láskou tak si neuvedomuje vôbec nič,no potom zistí aká tá osoba je,a aj napriek tomu,že by pre ňu urobil všetko,ona by neurobila pre toho druhého nič,skôr by ho iba využívala a to je to najhoršie,čo sa môže stať.Pozri sa na to aj z tej druhej stránky,skutočne tú partnerku potrebuješ?Nájdi si kamarátky,kamarátov a užívaj si život.Nestojí ti to zo to aby si zo zúfalstva skočil hneď za prvou,čo ťa bude chcieť,to určite nerob,pretože sa môžeš veľmi rýchlo v tej láske sklamať.Určite si dobrý človek,no ľudia sú aj zlí.Hlavne dnešné ženy,ktoré sa správajú tak povrchne,povýšenecky,nosy majú hore ako princezné,ich život sú len sociálne siete a nezaujíma ich nič,vzťahy majú len na parádu a nerešpektujú nikoho a nič.Dnes je ťažké nájsť tu správnu osobu,s ktorou chceš prežiť asi celý život,dnešné manželstvá dlho nedržia.Generácia našich rodičov bola niekde inde.Zosobášili sa a boli šťastní skutočne až do tej smrti.Bolo bežné,že manželstvo vydržalo celý život,no v dnešnej dobe je aj 10 rokov luxus.Snažíš sa urobiť všetko pre to,aby si si našiel priateľku,no očividne ťa nechcú,aj keď o vzťahoch vieš svoje.Možno som navrhol úplnú blbosť,prečo by si sa mal meniť len pre niekoho,kto ťa nemá rád takého aký si?Veď je to hlúpe.Ak som ja sám so sebou spokojný,tak nebudem meniť svoj život od základov pre nejakú priateľku.Verím tomu,že sa raz ukáže a ak nie,tak umriem sám.Veď na tom nie je nič zlé,možno pár rokov to bude ťažké,no potom si uvedomím,že som vlastne najšťastnejší muž na svete.Nikomu sa neprispôsobuješ,nikto ti nebude nadávať,nikto ťa neobmedzuje v tvojom živote.Jednoducho žiješ svoj život najlepšie,ako vieš.Prajem ti to,aby si ju našiel,aby to vydržalo ako som písal,celý život,pretože to je to,čo bude odlišovať tento vzťah a iné vzťahy,ktoré sa rozpadnú často pre nejaké sprostosti,hádky a malichernosti,ktoré sa nemuseli stať,no uvedomíš si to,až sa to stane.Na každého niekde čaká tá pravá/ten pravý,len asi neprišiel ten čas.
  59. 60
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

ja si myslím že tie dievčatá vycítia to, že veľmi chceš vzťah a to ich odplaší... skús byť najprv najlepšia verzia samého seba, neľutovať sa a keď chceš baliť cez net tak zaujímavo začať konverzáciu
  60. 61
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon ani ja nefajcim nepijem neberiem drogy. No ja som mal xy vzťahov. Či sa mám s tým chváliť ale koľko trápenie som zažil. Áno potrebujem partnerku lebo nemám poriadne ani kamarátov nikoho ani kamarátky a podstate už ani na rodičov nemôžem spoľahnúť tak potom kde sme už? Vieš si myslieť ako sa cítim. Bol som s rodičmi párkrát na koncerte, a že “načo chcem ísť s nimi veď neviem komunikovať s ľudmi, si ticho, načo ideš s nami, len bud doma, nechaj nás, aj my máme svoj život aj ty.” Viete aké je to napicu? Samota. Na koho sa môžem obrátiť??? Na koho??? Nikoho nemám, nikoho. Potom že som v depke, Čudujete sa? Trosku si skúste premyslieť čo môžem cítiť, ako 21 ročný chlap. Žiadny kamaráti, kamarátky, priatelia. Keď som mal príležitosť mat frajerku si puberťák, teraz už nech mám keďže polka dievčat je Kurva sprepacenim, samozrejme sú výnimky. Tak potom ns koho sa mám obrátiť? Komu sa mám vyrozprávať? Potrebujem vyletieť z tadeto čo teraz zažívam lebo je to veľmi zle. Či je chyba vo mne že nemám kamarátov? Akú chyby by som robil? Niekoľkokrát má zavolal von jeden kamarát a to je všetko. Sklamal som sa v naj kamarátovi kt má poslal do pice nezdôvodne a urobil som pre neho pre naše kamarátstvo všetko. Áno chcem partnerku aby som sa necítil sám, aby som sa jej venoval, proste je dobre keď má človek niekoho pri sebe ako nikoho.

Za pokus nedám nič keď to s nejakou skúsim.
    Veď práve aj toto mám napísané v profile že sa nebudem meniť kvôli niekomu kto má nevje prijať takého aký som. Ďakujem aj ja to iste ti prajem.

Veľmi zle obdobie zažívam a polka ľudí si mysli že som troll dosť smutne :)
  61. 62
    Christiano_301

21 ročný chalan

@zelinka vieš neľutujem sa u žiadnej, len tu na birdze :) zaujímavo, že každej jednej zapáči môj profil, môj popis v profile, aj odpisu, ale nevieme sa posunúť ďalej, aby to bolo dlhodobé písanie. Fakt nehovorím že neodpisu odpisu, ale podaktoré sú take že si nevieme čo povedať. Proste ja sa snažím ale Ach
  62. 63
    Palec223

27 ročný muž

chod do posilky zacni makat.. odreagujes sa a potom to pride aj same ...
  63. 64
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Zomrieš sám, pretože si veľmi zlý a namyslený
  64. 65
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

@christiano_301 keď si neviete čo povedať, tak asi aj naživo by to bolo nič moc, či? :D neviem no, ale očividne sa to nestáva len tebe... kamoš mi tiež vravel že možno každá desiata je ochotná s ním ísť von :D