Fórum pridal Patrixo, 6. 1. 2019 09:38 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chalani, mavate strach u holica?

0
Patrixo

31 ročný muž
Militantný slniečkar

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    konské-e zuby

Trošku zo small talku, ale teraz chodievam k takému, kde to mám celkom rád
  2. 2
    Lool141

23 ročný chalan
    Medzi Jupiterom a Saturnom

Stíham sa sám takže.. Ale keď som raz videl ako dievčina zastihla ucho jednému predomnou hej mal som trosku strach
  3. 3
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Akurat som si spomenula na toho holica z filmu s Budom Spencerom... No takeho by som sa bala aj ja...
  4. 4
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

a z akeho dovodu by mali mat chlapi strach?
  5. 5
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Vždy poviem ako si to predstavujem a ďalej už len pozorujem napáchané škody
  6. 6
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@lukaso121 no napiklad preto, ze ti cudzi clovek sibrinkuje okolo hlavy ostrymi noznicami, alebo britvou.. mne uz bolo 2x zastrihnute do ucha..
    a ked som bol raz u jednej kadernicku, ktora bola taka naspeedovana, ze ma ostrihala pod 2 minuty, tak naozaj mi nebolo vsetko jedno
  7. 7
    Lostinthedark

23 ročný chalan
    Surfrockov pomocný motivátor

8 rokov sa strihám a holím sám.
  8. 8
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Moja kaderníčka je v pohode, niet sa čoho obávať. Ale raz som bol u takej, ktorá strihala hrozne divoko, ako keby mala nejaký záchvat, a síce je to kvalitná kaderníčka, ten výsledok je u nej vždy výborný, bola aj na nejakých zahraničných stážach a súťažiach, kde vyhrala, ale sedieť u nej v kresle je riadna divočina :D
  9. 9
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Mna striha mama (thumbs)
  10. 10
    Onetouch

27 ročný muž
    Bratislava

Ano...ked jej poviem, ze "o centimeter", aby nahodou nepocula ze "na centimeter", lebo raz sa mi nieco podobne stalo :-(
  11. 11
    Nuumik

hrá sa, že má 1 rok
    ostrov nepotrebných maskotov a opratých houmlessákov

Ale teraz som mal vcelku pohode kaderníčku ktorá pochopila princíp a vcelku pohode ma ostrihala
  12. 12
    Nuumik

hrá sa, že má 1 rok
    ostrov nepotrebných maskotov a opratých houmlessákov

@onetouch :D :D klasika
  13. 13
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Už som roky nebol. Vždy nechám rok rásť vlasy a potom ostrihám na krátko a znovu.

Ale to s tým zastrihnutím do uší toho som sa tuším bál vždy aj ja a to ma teda ešte do uší nezastrihla. Ale vždy tak divoko strihala okolo nich.
  14. 14
    Theguy

23 ročný chalan

Mam dlhe vlasy a kadernicke nechodim. Ale vzdy sa mi nepacilo, ze mi kadernicka dojebala uces, vobec ma nepocuvala co chcem a striha podla seba.
  15. 15
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

@ceciak mas k tomu co dodat? (:
  16. 16
    Moonshine

24 ročný chalan

Práve naopak, moja kaderníčka je moja dlhoročná kamarátka z detstva :)
  17. 17
    Kissmeplease

22 ročné dievča
    workoholička

Ja teda neviem, ale môj 7 ročný syn sa úplne vyžíva v tom, keď môže ísť ku kaderníčke :D ešte jej 10x počas toho ako ho striha zopakuje, že ako si to on presne predstavuje :D
  18. 18
    Billyjoe

25 ročný muž

Nie, mna to upokojuje, ked ma niekto strihá :D navyše chodím do kaderníctva, v ktorom si dávajú na tom záležať a vždy som sa u nich cítil dobre.
  19. 19
    Desertdrift

19 ročný chalan

Kaderníčka je profesionálka takže žiadny problém.
  20. 20
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

ano bojim, lebo som si nie vzdy isty, ci ma dobre ostrihaju :D ma sto rokov strihaval chalanisko jeden, ale uz je daaaleko, tak sa zverujem do kadernictiev, kde jak som zistil to vobec nevedia, raz som dokonca aj nezaplatil :D

a v jednom kliere, sa ma jedna kadernicka boji strihat :D
  21. 21
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

Mam tepleho alebo neidentifikovatelneho kadernika takze sa nie je coho bat len ze to prezenie s vonavkou
  22. 22
    Angeloflight

20 ročný chalan

to vazne nechodite chlapi ku kadernicke ?
  23. 23
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

paradoxne sa viac bojím u holiča/kaderníčky než u zubára

a skôr je to kvôli konštantnému sklamaniu z toho, že som ostrihaný ako som nechcel byť. Až teraz po niekoľkých rokoch som konečne našiel niekoho kto ma vie ostrihať stále dobre.
  24. 24
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Nikdy som nebol pri holicovi.. :)
  25. 25
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@dee99 a mne sa za moje 'pri' smeješ..pritom toto čo si dal je oveľa divnejšie použité 'pri' :D
  26. 26
    Dee99

25 ročný muž
    RK

@mayben poprievidžtel som :D
  27. 27
    Openmindedfreak

29 ročný muž

ak poprosím mamu, tak ma ostrihá lepšie ako kaderníčka ku ktorej som zvykol chodiť dosť dlho :D
  28. 28
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    konské-e zuby

@dee99 @mayben mne to dáko neudrelo do očí, hoci by som nepovedal "pri holicovi".
    Aké ešte "pri" dávaš, mayben?
  29. 29
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Strihám sa sama, pretože kaderníčka mi vlasy vždy dojebe
  30. 30
    Obivankenobi

25 ročný muž

chodim zasadne k tetam holickam
  31. 31
    Dezolat

30 ročný muž

@Angeloflight Kto by chodil do kadernictva? Cakas aspon hodinu alebo sa musis aspon 2 tyzdne dopredu objednat. V holictve si pridem kedy chcem a aj ked je tam plnka tak do 20min som ostrihany.
  32. 32
    Charlie1

22 ročný chalan

@torpedo08 aj mňa :D
  33. 33
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@charlie1 (thumbs)
  34. 34
    Thrwtchr

26 ročný muž
    poloha sa načítava

chodím ku kamoške - družstevnej kadernici kt. síce strihá dosť radikálne/badass účesy, ale spoko

predtým som chodil do holičstva, kde to bolo prvý raz super a potom napiču, tak tam už nechodím
  35. 35
    Thrwtchr

26 ročný muž
    poloha sa načítava

strach nemávam, žiletkou sa holievam sám a nožnice/strojček sú príliš tupé a neelegantné, aby ma mohli spoľahlivo zabiť
  36. 36
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@dee99 tak asi nie, keď to používaš úplne inak ako PDčania :D

@pubertslatinocelny my po prievidzku používame pri ako napr.: "Prídite po nás pri Tesco." - čiže namiesto k/ku :D
  37. 37
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    konské-e zuby

@mayben jj, o tomto som už počul (len som nevedel/zabudol, že to je (aj) v Prievidzi. Ale nemôžeš predsa povedať, že "byť pri holicovi" je ešte horšie ako "pri Tesco" - veď v tom druhom je ešte aj skloňovanie absolútne chybné, bez ohľadu na správnosť výberu predložky :D
  38. 38
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@pubertslatinocelny napísala som, že je to divnejšie :D lebo je..lebo keď idem pri Tesco taxíkom, tak aspoň naozaj vystúpim PRI tom Tescu :D ale pri holičovi..neviem, mne to pripadá čudné, tak isto ako keby povedal 'idem do holiča' :D ...a celkovo, uvedomujem si, že toto naše 'pri' je zlo a snažím sa to odnaučiť..no moja druhá časť sa toho nechce vzdať, lebo sa jej to tak páči! :D
  39. 39
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@mayben ku komu, k comu - pri tesco :D
  40. 40
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@39 u koho - pri holičovi :D ..ako sorrko, ale stále mi to pripadá divnejšie :D
  41. 41
    Makaluzo

19 ročný chalan
    Bratislava

Nestriham sa a holim si práve to, čo by mi holič neoholil. :D
  42. 42
    Prasaman

tvári sa, že má 3 roky
    fôck you

strasne prezivate tieto veci...
    homoklady vyjebane