Fórum pridal Christiano_301, 11. 7. 2019 12:34 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Boli ste na futbalový zájazd cez Futbaltour? :)

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Som fanúšik RM a chcel by som ísť na nejaký zápas.Tam je,že: 1.zaplatiť online cez internetbanking vybranej banky,2.Stiahnuť zálohovú faktúru a uhradiť ju bankovým prevodom,3.zaplatiť vkladom na účet.Ako toto funguje? Ďakujem za vysvetlenie :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Do Štúrova sa ti samému nechcelo, ale do Madridu v pohode? :D a inak, aký zápas by si si chcel pozrieť?
  2. 2
    Christiano_301

21 ročný chalan

Neposielal som nikdy nikomu žiadne peniaze takze neviem ako toto funguje. Už toto plánujem dlho že sa dostať do Madridu na nejaký zápas. Len neviem ako toto celé funguje s kým tam budem, na izbe s kým budem, v akej hotely, proste viem že ideme viacery so SR ale sám by som nechcel motať v meste keďže nič tu nepoznám, ani jazyk neviem. Väčšine chodia skupiny ale su aj taký ktorý idu sami.
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler na Real vs Real Valladolid, alebo na Audi Cup v Mníchove. :)
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler ináč rozmýšľal som že pôjdem tento týždeň ale ochladilo sa. Budúci týždeň sa tam chystám, dúfam že to vyjde.
  5. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No ved to treba ísť vtedy ked sú tie zápasy, nie podľa počasia :D na tom Audi Cupe sú atraktívnejší súperi, ale aj ten zápas španielskej ligy by bol určite veľký zážitok :) tam by si mal hned dvoch Ronaldov, jeden v Reale a druhý je majiteľ Valladolidu :)
  6. 6
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@5 mne to už jebe, ved Ronaldo je už v Juventuse :D no tak by si mal len jedného Ronalda, aj to na tribúne :D ale super zážitok by to bol (thumbs)
  7. 7
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler preto čítam čo píšeš :D veď na ten zápas pôjdem aj keď bude prsat o to nejde ale v daždi sa mám ist kúpať napríklad? Len vieš neviem si to ako vybaviť keďže som ešte takéto nič nevybavoval. Ani dovolenku neviem vybaviť letenku, ubytovanie nie ešte ísť na nejaký zápas
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@riddler ale Christiano by tam bol aj tak :D Birdzaldo (thumbs)
  9. 9
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@christiano_301 ty maďar chces ist so slovákmi? Neblázni šak sa nedohovoris :D
  10. 10
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@torpedo08 To je najväčšia legenda :D (thumbs)
  11. 11
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@riddler urcite ho zavolaju aj na slavnostny vykop tam si vsimnu ze je lepsi ako Ronaldo a Chris bude novym kanonierom #CHB7 Christiano Birdzaldo (thumbs)
  12. 12
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 ty si čistý blazen spolu s @Riddler :D
  13. 13
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Dakujem za uznanie Chris vazim to si velmi :)
  14. 14
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Veru tak, Chris, to si pekne vystihol (thumbs) tak si pekne od srdca zaspievaj spolu s nami túto našu hymnu

https://www.youtube.com/watch?v=LGXYyFiBxcw
  15. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler blázon :D :)
  16. 16
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Neviem ale poznám babu čo tak chodí, alebo bola...
  17. 17
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

1. Kupis si ten zajazd ako bezny tovar cez net.
    2. Vytlacis si to co ti poslu.
    3. Prides k autobusu, ukazes ten zajazd a ides
    4.. Mas tam koordinatora - slovenskeho, ktori vsetkych usmerni..
    5.pred zapasom mas kratky vilny program , rozumej , pivo a hamburger v ulicke a ides s tiu skupinou na zapas.
    6. Na zapase sedis jak kokot na sedadle ako v kostole.
    7. Po zapase ta rychlo nazenu do autobusu a palis domov..

Fandi svojmu lokalnemu klubu a zazijes omnoho lepsie veci ako predrazeny zajazd na nejaky futbal pre turistov.
  18. 18
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino ďakujem @Campino :) si veľmi zlata že si mi toto takto vysvetľovala :)